SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Trudne warunki pogodowe zmusiły do odwołania 52 z 64 zaplanowanych spotkań. Okazję powiększenia swoich dorobków punktowych miały jedynie zespoły, które skorzystały z boisk o sztucznej nawierzchni oraz nieliczni ligowcy na zmrożonej trawie. Niestety w zimowej scenerii falstart rundy wiosennej zanotował ROW Rybnik. Zapraszamy do lektury.
II liga (PZPN)
Wynik XXII kolejki (17.03.2018)
- ROW Rybnik – Radomiak Radom 1:2 (0:1)
- GKS Bełchatów – GKS Jastrzębie (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Błękitni Stargard – ŁKS Łódź (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- MKS Kluczbork – Warta Poznań (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Gwardia Koszalin – Wisła Puławy (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Gryf Wejherowo – Olimpia Elbląg (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Legionovia Legionowo – Garbarnia Kraków (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | GKS Jastrzębie | 20 | 46 | 36:12 |
2. | Radomiak Radom | 21 | 40 | 34:21 |
3. | ŁKS Łódź | 20 | 39 | 21:11 |
4. | Warta Poznań | 19 | 36 | 26:12 |
5. | Olimpia Elbląg | 19 | 32 | 29:22 |
6. | Siarka Tarnobrzeg | 19 | 32 | 30:25 |
7. | Znicz Pruszków | 20 | 27 | 24:27 |
8. | GKS Bełchatów | 19 | 26 | 30:27 |
9. | Błękitni Stargard | 20 | 25 | 21:20 |
10. | Garbarnia Kraków | 19 | 24 | 22:21 |
11. | Wisła Puławy | 19 | 23 | 21:21 |
12. | ROW Rybnik | 20 | 22 | 30:35 |
13. | Stal Stalowa Wola | 20 | 22 | 19:24 |
14. | Legionovia Legionowo | 20 | 18 | 20:30 |
15. | Rozwój Katowice | 19 | 17 | 16:28 |
16. | MKS Kluczbork | 19 | 16 | 14:27 |
17. | Gwardia Koszalin | 19 | 15 | 15:33 |
18. | Gryf Wejherowo | 20 | 14 | 18:30 |
Zapowiedź XXIII kolejki (24/25.03.2018)
Garbarnia Kraków – ROW Rybnik (sb 13:00), Warta Poznań – Gryf Wejherowo (sb 14:00), Rozwój Katowice – GKS Bełchatów (sb 15:00), ŁKS Łódź – Stal Stalowa Wola (sb 15:00), Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard (sb 15:00), Siarka Tarnobrzeg – Legionovia Legionowo (sb 15:00), Wisła Puławy – MKS Kluczbork (sb 16:00), Znicz Pruszków – GKS Jastrzębie (nd 12:00), Radomiak Radom – Gwardia Koszalin (nd 14:00).
III liga – grupa 3 (PZPN)
Wyniki XIX kolejki (17.03.2018)
- Stilon Gorzów – Polkowice 1:4 (0:2)
- Stal Bielsko-Biała – Ruch Zdzieszowice 0:3 (0:1)
- Unia Turza Śląska – Stal Brzeg (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Polonia Głubczyce – Miedź Legnica II (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Piast Żmigród – Pniówek Pawłowice (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Zagłębie Lubin II – Górnik Zabrze II (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Ślęza Wrocław – Lechia Dzierżoniów (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Skra Częstochowa – Rekord Bielsko-Biała (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Gwarek Tarnowskie Góry – Falubaz Zielona Góra (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Stal Brzeg | 18 | 36 | 45:27 |
2. | Skra Częstochowa | 18 | 36 | 25:9 |
3. | Polkowice | 19 | 33 | 39:27 |
4. | Ślęza Wrocław | 18 | 33 | 38:31 |
5. | Gwarek Tarnowskie Góry | 17 | 31 | 28:21 |
6. | Stilon Gorzów | 18 | 28 | 37:30 |
7. | Stal Bielsko-Biała | 19 | 27 | 22:24 |
8. | Ruch Zdzieszowice | 19 | 26 | 33:28 |
9. | Lechia Dzierżoniów | 18 | 26 | 29:28 |
10. | Górnik Zabrze II | 17 | 25 | 36:31 |
11. | Zagłębie Lubin II | 18 | 23 | 29:32 |
12. | Miedź Legnica II | 18 | 23 | 22:30 |
13. | Rekord Bielsko-Biała | 17 | 22 | 29:29 |
14. | Pniówek Pawłowice | 17 | 22 | 23:30 |
15. | Piast Żmigród | 17 | 20 | 23:26 |
16. | Unia Turza Śląska | 18 | 18 | 23:35 |
17. | Falubaz Zielona Góra | 18 | 18 | 21:33 |
18. | Polonia Głubczyce | 18 | 9 | 20:51 |
Zapowiedź XX kolejki (24/28.03.2018)
Stal Brzeg – Stilon Gorzów (sb 13:00), Pniówek Pawłowice – Zagłębie Lubin II (sb 15:00), Rekord Bielsko-Biała – Polonia Głubczyce (sb 15:00), Falubaz Zielona Góra – Piast Żmigród (sb 15:00), Ruch Zdzieszowice – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 15:00), Lechia Dzierżoniów – Unia Turza Śląska (sb 15:30), Polkowice – Skra Częstochowa (sb 16:00), Miedź Legnica II – Stal Bielsko-Biała (śr 15:00), Ślęza Wrocław – Górnik Zabrze II (mecz przełożony na 09.05.2018, śr 17:00).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XVI kolejki (17/18.03.2018)
- Kuźnia Ustroń – Czaniec 1:1 (1:0)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Spójnia Landek 3:2 (2:0)
- Decor Bełk – Dąb Gaszowice (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Unia Racibórz – Wilki Wilcza (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Odra Centrum Wodzisław Śląski – Bytomski Sport (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Tyski Sport II – Goczałkowice (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Lędziny – Radziechowy-Wieprz (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Drzewiarz Jasienica – Beskid Skoczów (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Decor Bełk | 15 | 30 | 32:21 |
2. | Bytomski Sport | 15 | 29 | 28:19 |
3. | Czaniec | 16 | 29 | 21:14 |
4. | Radziechowy-Wieprz | 15 | 24 | 34:26 |
5. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 15 | 24 | 19:17 |
6. | Goczałkowice | 15 | 22 | 26:25 |
7. | Wilki Wilcza | 15 | 22 | 29:30 |
8. | Tyski Sport II | 15 | 21 | 44:35 |
9. | Dąb Gaszowice | 14 | 21 | 26:20 |
10. | Podbeskidzie B-B II | 16 | 21 | 25:25 |
11. | Spójnia Landek | 16 | 19 | 28:31 |
12. | Kuźnia Ustroń | 16 | 16 | 23:27 |
13. | Drzewiarz Jasienica | 15 | 16 | 20:34 |
14. | Unia Racibórz | 14 | 15 | 27:31 |
15. | Beskid Skoczów | 15 | 15 | 20:36 |
16. | Lędziny | 15 | 13 | 24:35 |
Zapowiedź XVII kolejki (24/25.03.2018)
Bytomski Sport – Tyski Sport II (sb 13:00), Decor Bełk – Beskid Skoczów (sb 15:30), Wilki Wilcza – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 15:30), Radziechowy-Wieprz – Unia Racibórz (sb 15:30), Spójnia Landek – Czaniec (sb 15:30), Goczałkowice – Drzewiarz Jasienica (sb 15:30), Kuźnia Ustroń – Lędziny (sb 15:30), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Dąb Gaszowice (nd 15:30).