środa, 24 października 2018

imieniny: Marcina, Rafała, Arety

RSS

WYNIKI WYBORÓW 2018:

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

08.04.2018 19:41 | 4 komentarze | (ak)

Piłkarska wiosna wreszcie zagościła na lokalnych boiskach. Dużo ekip nie zaskoczyło jeszcze na właściwe tory, ponieważ wcześniejsze zawirowania pogodowe nieco zakłóciły początek sezonu. Teraz pewne braki trzeba nadrabiać ambicją i wolą walki. Sprawdź komplet wyników, aktualnych tabel oraz zapowiedzi najbliższych spotkań.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XXV kolejki (07/08.04.2018)

  • Olimpia Elbląg – GKS Jastrzębie 0:1 (0:0)
  • Rozwój Katowice – ROW Rybnik 2:0 (0:0)
  • ŁKS Łódź – Znicz Pruszków 0:2 (0:1)
  • Wisła Puławy – Błękitni Stargard 1:3 (0:2)
  • Radomiak Radom – Gryf Wejherowo 0:1 (0:0)
  • Garbarnia Kraków – MKS Kluczbork 4:1 (1:0)
  • Gwardia Koszalin – Siarka Tarnobrzeg 2:1 (0:0)
  • Legionovia Legionowo – GKS Bełchatów 2:2 (0:1)
  • Warta Poznań – Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0)

Wyniki zaległych meczów XX kolejki (04.04.2018)

  • ROW Rybnik – Warta Poznań 1:0 (1:0)
  • Błękitni Stargard – GKS Jastrzębie 1:0 (0:0)
  • Rozwój Katowice – Radomiak Radom 1:0 (1:0)
  • MKS Kluczbork – ŁKS Łódź 0:2 (0:1)
  • Gryf Wejherowo – Znicz Pruszków 4:3 (2:1)
  • GKS Bełchatów – Stal Stalowa Wola 0:0
  • Siarka Tarnobrzeg – Garbarnia Kraków 0:1 (0:0)
  • Legionovia Legionowo – Wisła Puławy 1:1 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.GKS Jastrzębie245541:13
2.Warta Poznań234228:14
3.ŁKS Łódź234223:14
4.Radomiak Radom244035:26
5.Olimpia Elbląg223835:24
6.Siarka Tarnobrzeg223534:30
7.GKS Bełchatów233134:31
8.Błękitni Stargard233125:22
9.Garbarnia Kraków233029:27
10.Znicz Pruszków243030:36
11.Rozwój Katowice232922:29
12.ROW Rybnik242836:41
13.Gryf  Wejherowo242625:33
14.Wisła Puławy232424:28
15.Stal Stalowa Wola232319:26
16.MKS Kluczbork232220:35
17.Gwardia Koszalin222120:40
18.Legionovia Legionowo232024:35

Zapowiedź zaległych meczów XXIII kolejki (11.04.2018)

Radomiak Radom – Gwardia Koszalin (śr 17:00), Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard (śr 17:00).

Zapowiedź XXVI kolejki (14/16.04.2018)

Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg (sb 12:00), Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy (sb 15:00), GKS Jastrzębie – Warta Poznań (sb 16:00), ROW Rybnik – Legionovia Legionowo (sb 16:00), Gryf Wejherowo – Garbarnia Kraków (sb 16:00), MKS Kluczbork – Siarka Tarnobrzeg (sb 17:00), GKS Bełchatów – ŁKS Łódź (sb 18:00), Gwardia Koszalin – Rozwój Katowice (nd 13:00), Błękitni Stargard – Radomiak Radom (pn 17:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXII kolejki (07/08.04.2018)

  • Pniówek Pawłowice – Unia Turza Śląska 1:1 (0:0)
  • Stal Brzeg – Polonia Głubczyce 0:0
  • Polkowice – Stal Bielsko-Biała 2:0 (2:0)
  • Ruch Zdzieszowice – Piast Żmigród 0:3 (0:1)
  • Falubaz Zielona Góra – Ślęza Wrocław 1:2 (1:1)
  • Lechia Dzierżoniów – Skra Częstochowa 3:3 (0:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – Miedź Legnica II 2:1 (0:1)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Zagłębie Lubin II 2:1 (0:0)
  • Górnik Zabrze II – Stilon Gorzów 1:2 (1:0)

Wyniki zaległych meczów XVIII i XXI kolejki (04.04.2018)

  • Rekord Bielsko-Biała – Stilon Gorzów 2:0 (2:0)
  • Pniówek Pawłowice – Gwarek Tarnowskie Góry 0:0
  • Miedź Legnica II – Ruch Zdzieszowice 1:2 (0:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Polkowice224248:29
2.Stal Brzeg214047:29
3.Skra Częstochowa214029:15
4.Ślęza Wrocław213944:35
5.Gwarek Tarnowskie Góry213932:23
6.Rekord Bielsko-Biała213438:31
7.Lechia Dzierżoniów213338:34
8.Stilon Gorzów223141:38
9.Stal Bielsko-Biała223026:30
10.Ruch Zdzieszowice222936:34
11.Zagłębie Lubin II212933:35
12.Piast Żmigród202729:27
13.Górnik Zabrze II192638:34
14.Pniówek Pawłowice212425:35
15.Miedź Legnica II212325:37
16.Unia Turza Śląska202025:37
17.Falubaz Zielona Góra211823:39
18.Polonia Głubczyce211022:57

Zapowiedź zaległych meczów XIX kolejki (11.04.2018)

Zagłębie Lubin II – Górnik Zabrze II (śr 14:00), Piast Żmigród – Pniówek Pawłowice (śr 17:00).

Zapowiedź XXIII kolejki (14/15.04.2018)

Zagłębie Lubin II – Piast Żmigród (sb 12:00), Górnik Zabrze II – Skra Częstochowa (sb 13:00), Rekord Bielsko-Biała – Ruch Zdzieszowice (sb 14:00), Unia Turza Śląska – Falubaz Zielona Góra (sb 16:00), Polonia Głubczyce – Lechia Dzierżoniów (sb 16:00), Stilon Gorzów – Pniówek Pawłowice (sb 16:00), Stal Bielsko-Biała – Stal Brzeg (sb 16:00), Ślęza Wrocław – Gwarek Tarnowskie Góry (nd 13:00), Miedź Legnica II – Polkowice (nd 15:00).


IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki XIX kolejki (07.04.2018)

  • Bytomski Sport – Decor Bełk 2:1 (2:0)
  • Kuźnia Ustroń – Unia Racibórz 1:1 (1:1)
  • Dąb Gaszowice – Spójnia Landek 0:1 (0:0)
  • Lędziny – Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:0
  • Beskid Skoczów – Czaniec 2:2 (2:2)
  • Wilki Wilcza – Drzewiarz Jasienica 2:0 (2:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Tyski Sport II 3:1 (1:0)
  • Goczałkowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:1 (2:0)

Wynik zaległego meczu XII kolejki (04.04.2018)

  • Dąb Gaszowice – Unia Racibórz 2:1 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bytomski Sport183534:23
2.Decor Bełk183437:24
3.Czaniec193424:16
4.Odra Centrum Wodzisław Śl.182922:17
5.Radziechowy-Wieprz182737:32
6.Spójnia Landek192632:33
7.Wilki Wilcza182631:32
8.Podbeskidzie B-B II192530:29
9.Goczałkowice172529:30
10.Tyski Sport II182447:40
11.Dąb Gaszowice182429:26
12.Unia Racibórz182234:35
13.Kuźnia Ustroń192029:33
14.Drzewiarz Jasienica171923:38
15.Beskid Skoczów181823:39
16.Lędziny181427:41

Zapowiedź XX kolejki (14/15.04.2018)

Decor Bełk – Wilki Wilcza (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Dąb Gaszowice (sb 17:00), Czaniec – Goczałkowice (sb 17:00), Spójnia Landek – Beskid Skoczów (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Tyski Sport II – Lędziny (nd 11:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Bytomski Sport (nd 15:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Unia Racibórz (nd 17:00).