Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

APN Odra Wodzisław zremisowała z Gwiazdą Skrzyszów

Sobotnie spotkanie na Bogumińskiej zakończyło się remisem.

APN Odra Wodzisław zremisowała z Gwiazdą Skrzyszów

Pierwsza połowa meczu przyniosła dwie bramki. Pierwszą, dla Gwiazdy Skrzyszów w 31. minucie strzelił Kamil Baranek. W 41. minucie gola dla Odry Wodzisław strzelił Grzegorz Gojny. Wynik utrzymał się do końcowego gwizdka.

W drugiej połowie kibice gospodarzy stworzyli świetną oprawę. Niestety, ze względu na gęsty dym z rac sędzia główny, Robert Boruta musiał przerwać mecz na kilka minut.

APN Odra Wodzisław Śląski - LKS Gwiazda Skrzyszów 1:1 (1:1)

Bramki: Grzegorz Gojny 41. - Kamil Baranek 31.

APN Odra Wodzisław Śląski: Karol Waczawiec, Piotr Górnicki, Artur Gać, Krzysztof Krzyżok, Szymon Włoczyk, Rafał Czogalik, Emanuel Markiewicz (75. Kamil Rogalski), Bartosz Stachoń, Marek Witek, Daniel Klimczak, Grzegorz Gojny (5. Filip Borowiec)

Rezerwowi: Denis Firla, Łukasz Obrębski, Radosław Bośniacki, Kamil Rogalski, Filip Borowiec, Miłosz Gierczycki

LKS Gwiazda Skrzyszów: Szymon Wątroba, Dawid Kuźdub, Rafał Mitko (87. Łukasz Wuwer), Krzysztof Oślizło, Wojciech Oślizło, Wojciech Szuła, Bartosz Lubszczyk, Mateusz Woźnica, Michał Szczerbiak, Grzegorz Porwoł, Kamil Baranek

Rezerwowi: Paweł Lajda, Tomasz Tomiczek, Mateusz Łozowski, Wojciech Jureczko, Łukasz Wuwer

Żółte kartki: Kamil Rogalski - Michał Szczerbiak, Krzysztof Oślizło, Szymon Wątroba

Sędziowali: Robert Boruta, Michał Pisarek, Marta Buszka

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kiecka (31.0. * .132) 16.04.2018 21:26
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

W dyskusji używamy argumentów, kiedy ich zabraknie pozostają obelgi i prowokacje.

~dexter (83.4. * .143) 16.04.2018 18:41
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Kiecek .Wytrzeźwiałeś i coś ci sie przyśniło o mkp

~Kiecka (31.0. * .67) 16.04.2018 17:04
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Tak dla jasności: MKP Centrum dla mnie nigdy nie będzie Odrą! To właśnie ten przytułek miernych ale wiernych klakierów Kiecy doprowadził do obecnej sytuacji. Oni zawsze mieli Odrę gdzieś i to jeszcze w czasach ekstraklasy. Ja sklerozy nie mam i wiem co to za ludzie....

~kibic1922 (217.99. * .243) 16.04.2018 15:42
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

@Kiecka przecież każdy wie że prezesem APN nadal jest Grzegorz G. nawet w KRS jest taka informacja bo marionetkom wybranym w jego miejsce szkoda bylo pieniedzy zeby wysylac zmiane do sadu . Ciekawe czy z tego tytulu nie bedezie kar?? Chociaz teraz to tam juz to pewnie nikogo nie interesuje ,wszyscy uciekaja z tonacego statku jak szczury na dno tam gdzie ich miejsca. Jedna Odra w wodzislawiu, czyli MKP!

~kib (77.253. * .83) 16.04.2018 09:10
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

SZPN wydzial dyscypliny dziekuje za zdjecia kara bedzie surowa

~endek (185.135. * .148) 16.04.2018 07:29
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Gojny w 41. minucie strzelił gola, a w 5. został zmieniony? To teraz w okręgówce są zmiany lotne? Świetna oprawa? Tak świetna, że sędzia aż przerwał mecz. Może żeby ją kontemplować? Ten, czy ta co to pisze zastanawia się czasem nad tym co pisze?

~Kiecka (31.0. * .110) 15.04.2018 14:32
oceniono 4 razy
-4
Zgłoś

Pięć meczy, dwa punkty. Niestety należało się tego spodziewać. Zabrakło szalonego prezesa i nie ma Odry. Kibice nie są od zarządzania klubem ale niektórych zdaje się poniosła ambicja. Na końcu sami oddadzą wszystko do MKP i nazwą to połączeniem. Smutny koniec romantycznej historii.