Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Szalony koniec meczu w Pilszczu [ZDJĘCIA]

Niespodzianką zakończył się mecz 18. kolejki opolskiej A klasy pomiędzy LZS FC Pilszcz, a LZS Lisięcice. Niżej notowany Pilszcz pokonał w roli gospodarza faworyzowane Lisięcice 2:1.

Szalony koniec meczu w Pilszczu [ZDJĘCIA]

W pierwszej połowie wyraźną przewagę mieli przyjezdni, którzy są liderem grupy VI opolskiej A klasy. Lider z Lisięcic miał nawet rzut karny, ale go zmarnował. Na przerwę piłkarze schodzili przy bezbramkowym remisie. W drugiej części meczu mimo dogodnych okazji długo trzeba było czekać na bramkę. Zdobył ją ku uciesze miejscowych kibiców Mateusz Rusinowicz w 78. minucie meczu. Lider nie poddał się łatwo i w pierwszej minucie doliczonego czasu gry wyrównał, a do bramki trafił Damian Chałek. Gospodarze podjęli się jeszcze jednego zrywu i w trzeciej doliczonej minucie zdobyli zwycięską bramkę. Do siatki trafił Robert Dominik dając 3 punkty ekipie z Pilszcza. Miejscowy FC awansował na czwarte miejsce w tabeli. Lisięcice nadal są liderem, ale mają tyle samo punktów co drugi w zestawieniu zespół z Twardawy.

LZS FC Pilszcz - LZS Lisięcice 2:1 (0:0)

Mateusz Rusinowicz 78., Robert Dominik 90.+3. - Damian Chałek 90.+1.

Żółte kartki: Paweł Lizoń, Marcin Duda, Mateusz Rusinowicz (wszyscy Pilszcz) - Grzegorz Sawicki, Paweł Bukowiec (obaj Lisięcice)

FC Pilszcz: Marcin Duda - Patryk Pasikowski, Damian Krzywy, Łukasz Kliś (60. Mateusz Wiertelak)), Paweł Lizoń (70. Damian Joniec), Mateusz Rusinowicz, Robert Dominik, Łukasz Chałupiński, Łukasz Zbozień (81. Andrzej Gutka), Rafał Szewczyk, Jakub Telega. Trener: Marcin Duda.

LZS Lisięcice: Krzysztof Mirga - Ryszard Jaskuła, Mateusz Wanat (75. Jarosław Hawron), Patryk Nowak, Łukasz Jureczek (81. Kamil Steuer), Kacper Sawicki, Damian Chałek, Kamil Chałek, Grzegorz Sawicki, Rafał Słobodzian, Paweł Bukowiec. Trener: Przemysław Podstawka.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~4fun2012 (87.101. * .55) 27.04.2018 09:09
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Że tak spytam kogo interesuje w naszym regionie A-klasa opolska i jakiś Pilszcz? To redaktorzy już nie mają z czego robić relacji w naszym regionie tylko muszą wyjeżdżać tak daleko ?