Poniedziałek, 23 września 2019

imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

RSS

JP Telebim RLPS: turniej finałowy już 28 kwietnia!

24.04.2018 13:25 | 0 komentarzy | MK

Turniej finałowy XXI sezonu Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej JP Telebim RLPS zostanie rozegrany już w najbliższą sobotę. W programie  sześć emocjonujących spotkań siatkarskich w lidze kobiet i mężczyzn. Pierwsze mecze już od godz. 9.30. Dla kibiców przewidziano szereg atrakcji i konkursów z nagrodami. Zapraszamy na Arenę Rafako w Raciborzu.  Zobacz szczegółowy program finałów!

JP Telebim RLPS: turniej finałowy już 28 kwietnia!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W tym sezonie w finale ligi mężczyzn zmierzą się ponownie Lunatycy i Leśna Perła Damons Rybnik. Leśna Perła w zeszłorocznym debiucie zdobyła złotym medal i ma szansę na powtórzenie sukcesu sprzed roku. Lunatycy po dwóch wicemistrzostwach z rzędu będą chcieli zrewanżować się mocnej rybnickiej ekipie i znów stanąć na najwyższym stopniu podium.

Leśna Perła Damons Rybnik - Mistrz JP Telebim RLPS ligi mężczyzn poprzedniego sezonu

W małych finale o brązowy medal ponownie zagrają drużyny Nowiny.pl Silesia Lubomia i Entera El-Bis Instal. W zeszłym roku to Enter stanął na trzecim miejscu podium, a Nowiny.pl zajęły czwarte miejsce. W tym roku „medialna” drużyna ma więc szansę na rewanż. 

W pozostałych meczach ligi męskiej o piąte miejsce powalczą debiutujące w lidze Eko-Okna z doświadczoną ekipą Złotnika. W meczu o siódme miejsce zobaczymy dwie przebudowane i odmłodzone w tym roku drużyny JP Telebim 13 i Omerty Northern. Wcześniej swoje mecze zakończyły drużyny CKZiU NR 1 (dziewiąte miejsce) oraz Złotnik Chrzanowski (dziesiąte miejsce).

W lidze kobiet o drugie złoto w historii powalczy niepokonana w tym roku drużyna Pivexin Akademia Fitness RehaFix z debiutującą z lidze drużyną KRS TKKF Jastrząb. O brązowy medal zmierzą się ekipy Volleyball Sisters i CKZiU Inbras Lejdis. Inbras Lejdis mają szansę na czwarty brązowy medal w historii, a Volleyball Sisters (wcześniejszy Akronis) po raz kolejny staną przed szansą na medalowe zakończenie sezonu Ligi Kobiet.

Pivexin Akademia Fitness RehaFix - Mistrz JP Telebim RLPS ligi kobiet poprzedniego sezonu

Szczegółowy program turnieju 28.04.2018r Arena Rafako:

Godz. 9:30 o 7 miejsce mężczyzn: JP Telebim 13 - Omerta-Northern
Godz. 11:00 o 5 miejsce mężczyzn: Złotnik – Eko-Okna
Godz. 12:30 o 3 miejsce kobiet: Volleyball Sisters – CKZiU Inbras Lejdis
Godz. 14:00 o 3 miejsce mężczyzn: Enter El-Bis Instal  – Nowiny.pl Silesia Lubomia
Godz. 16:00 finał kobiet: Pivexin Akademia Fitness RehaFix - KRS TKKF Jastrząb
Godz. 18:00 finał mężczyzn: Lunatycy – Leśna Perła Damons Rybnik
ok. Godz. 20.00 wręczenie nagród i oficjalne zakończenie sezonu

Wszystkich sympatyków i kibiców siatkówki zapraszamy wraz z rodzinami.

Zobacz również www.rlps.com.pl oraz Facebook

(mk)