Czwartek, 16 sierpnia 2018

imieniny: Joachima, Rocha, Domarada

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

13.05.2018 21:49 | 1 komentarz | (ak)

Bieżące rozgrywki w każdy weekend dostarczają bardzo dużo ciekawych rozstrzygnięć. Drużyny walczące o miejsca premiowane awansem nie mogą sobie pozwolić na straty punktów, a ekipy zagrożone ewentualną degradacją muszą unikać kolejnych porażek. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XXXI kolejki (12/13.05.2018)

  • ROW Rybnik – Błękitni Stargard 2:3 (0:1)
  • Rozwój Katowice – GKS Jastrzębie 3:1 (2:0)
  • Wisła Puławy – Warta Poznań 0:2 (0:0)
  • Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków 3:1 (0:0)
  • Garbarnia Kraków – ŁKS Łódź 2:1 (1:1)
  • MKS Kluczbork – GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
  • Radomiak Radom – Olimpia Elbląg 4:0 (2:0)
  • Gwardia Koszalin – Gryf Wejherowo 0:1 (0:0)
  • Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola 0:3 (0:2)

Wyniki XXX kolejki (09.05.2018)

  • Gryf Wejherowo – ROW Rybnik 0:1 (0:0)
  • Stal Stalowa Wola – Rozwój Katowice 4:1 (0:1)
  • ŁKS Łódź – Radomiak Radom 3:0 (2:0)
  • Olimpia Elbląg – Wisła Puławy 1:1 (1:0)
  • GKS Bełchatów – Warta Poznań 0:1 (0:0)
  • Gwardia Koszalin – MKS Kluczbork 4:3 (4:1)
  • Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków 0:1 (0:1)
  • Błękitni Stargard – Legionovia Legionowo 0:3 (0:1)
  • GKS Jastrzębie – Siarka Tarnobrzeg (mecz przełożony na 23.05.2018, śr 18:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.GKS Jastrzębie295845:23
2.Warta Poznań315741:23
3.ŁKS Łódź305337:20
4.Radomiak Radom315350:34
5.Garbarnia Kraków304941:32
6.Siarka Tarnobrzeg294546:41
7.Olimpia Elbląg304440:38
8.ROW Rybnik314147:49
9.Błękitni Stargard304032:32
10.Rozwój Katowice304030:37
11.GKS Bełchatów303944:40
12.Stal Stalowa Wola313735:36
13.Gryf  Wejherowo313734:42
14.Wisła Puławy313532:37
15.Znicz Pruszków313536:45
16.MKS Kluczbork303332:45
17.Legionovia Legionowo302633:47
18.Gwardia Koszalin312631:65

Zapowiedź zaległych meczów XXI i XXII kolejki (16.05.2018)

Olimpia Elbląg – MKS Kluczbork (śr 17:00), Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg (śr 17:00), Błękitni Stargard – ŁKS Łódź (śr 17:00), Legionovia Legionowo – Garbarnia Kraków (śr 17:30), GKS Bełchatów – GKS Jastrzębie  (śr 19:00).

Zapowiedź XXXII kolejki (19/20.05.2018)

GKS Bełchatów – Wisła Puławy (sb 14:00), Stal Stalowa Wola – ROW Rybnik (sb 17:00), Warta Poznań – Radomiak Radom (sb 17:00), Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków (sb 17:00), GKS Jastrzębie – Legionovia Legionowo (sb 18:00), ŁKS Łódź – Siarka Tarnobrzeg (sb 18:00), Znicz Pruszków – Rozwój Katowice (sb 19:00), Gryf Wejherowo – MKS Kluczbork (nd 16:00), Błękitni Stargard – Gwardia Koszalin (nd 17:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXVIII kolejki (12/13.05.2018)

  • Ruch Zdzieszowice – Unia Turza Śląska 5:1 (3:1)
  • Pniówek Pawłowice – Rekord Bielsko-Biała 2:0 (1:0)
  • Piast Żmigród – Polonia Głubczyce 6:0 (2:0)
  • Górnik Zabrze II – Polkowice 0:1 (0:0)
  • Zagłębie Lubin II – Skra Częstochowa 2:3 (0:2)
  • Falubaz Zielona Góra – Miedź Legnica II 4:1 (0:1)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Stal Bielsko-Biała 0:3 (0:0)
  • Lechia Dzierżoniów – Stal Brzeg 1:3 (0:2)
  • Ślęza Wrocław – Stilon Gorzów 2:3 (1:2)

Wynik zaległego meczu XX kolejki (09.05.2018)

  • Ślęza Wrocław – Górnik Zabrze II 1:1 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Polkowice285458:34
2.Skra Częstochowa285445:22
3.Stal Brzeg285261:39
4.Gwarek Tarnowskie Góry275246:30
5.Ślęza Wrocław285054:42
6.Piast Żmigród284344:38
7.Stal Bielsko-Biała284235:36
8.Ruch Zdzieszowice284047:37
9.Stilon Gorzów284054:49
10.Rekord Bielsko-Biała284043:40
11.Górnik Zabrze II283749:46
12.Lechia Dzierżoniów273643:48
13.Zagłębie Lubin II283643:50
14.Pniówek Pawłowice283434:48
15.Miedź Legnica II273132:44
16.Unia Turza Śląska272638:56
17.Falubaz Zielona Góra272434:52
18.Polonia Głubczyce271330:79

Zapowiedź zaległych meczów XIX i XX kolejki (16.05.2018)

Polonia Głubczyce – Miedź Legnica II (śr 18:00), Lechia Dzierżoniów – Unia Turza Śląska (śr 17:00).

Zapowiedź XXIX kolejki (19/20.05.2018)

Stilon Gorzów – Unia Turza Śląska (sb 16:00), Polonia Głubczyce – Zagłębie Lubin II (sb 17:00), Polkowice – Pniówek Pawłowice (sb 17:00), Skra Częstochowa – Ślęza Wrocław (sb 17:00), Stal Brzeg – Górnik Zabrze II (sb 17:00), Lechia Dzierżoniów – Ruch Zdzieszowice (sb 17:00), Stal Bielsko-Biała – Piast Żmigród (sb 17:00), Miedź Legnica II – Gwarek Tarnowskie Góry (nd 13:00), Rekord Bielsko-Biała – Falubaz Zielona Góra (nd 15:00).


IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki XXV kolejki (12.05.2018)

  • Unia Racibórz – Czaniec 1:1 (0:0)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:1 (0:1)
  • Tyski Sport II – Decor Bełk 2:2 (1:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Dąb Gaszowice 6:2 (3:0)
  • Lędziny – Spójnia Landek 2:1 (0:0)
  • Wilki Wilcza – Beskid Skoczów 0:0
  • Bytomski Sport – Goczałkowice 4:1 (1:1)
  • Drzewiarz Jasienica – Kuźnia Ustroń 2:0 (0:0)

Wyniki zaległych meczów XVI kolejki (09.05.2018)

  • Decor Bełk – Dąb Gaszowice 2:0 (2:0)
  • Unia Racibórz – Wilki Wilcza 0:1 (0:0)
  • Tyski Sport II – Goczałkowice 0:1 (0:1)
  • Drzewiarz Jasienica – Beskid Skoczów 4:0 (3:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bytomski Sport255457:30
2.Decor Bełk254651:35
3.Czaniec254334:22
4.Odra Centrum Wodzisław Śl.254034:24
5.Radziechowy-Wieprz253853:45
6.Wilki Wilcza253839:37
7.Goczałkowice253738:39
8.Drzewiarz Jasienica243337:43
9.Podbeskidzie B-B II253240:42
10.Tyski Sport II243057:50
11.Kuźnia Ustroń252936:37
12.Spójnia Landek252835:43
13.Dąb Gaszowice252641:50
14.Unia Racibórz252438:50
15.Lędziny252339:57
16.Beskid Skoczów252330:55

Zapowiedź XXVI kolejki (19/20.05.2018)

Beskid Skoczów – Radziechowy-Wieprz (sb 15:30), Decor Bełk – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00), Dąb Gaszowice – Lędziny (sb 17:00), Czaniec – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00), Spójnia Landek – Unia Racibórz (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Bytomski Sport (sb 17:00), Goczałkowice – Wilki Wilcza (sb 17:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Tyski Sport II (nd 17:00).