Piątek, 20 września 2019

imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

RSS

Fundacja Piątka wspiera program „Duża Rodzina”

23.05.2018 09:40 | 0 komentarzy | MK

Pierwsze z czerwcowych wydarzeń organizowanych przez fundację Kabaretu Młodych Panów już w Dzień Dziecka – na rybnickim stadionie odbędzie się Legendarny Kosmiczny Mecz. Rodziny wielodzietne wejdą na tę imprezę ze specjalną zniżką!

Fundacja Piątka wspiera program „Duża Rodzina”
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Już 1 czerwca rybnicki stadion przy Gliwickiej 72 odwiedzą gwiazdy sportu, telewizji i kabaretu, a także muzycy i artyści. Kolejny raz celebryci i sławne osobistości zagrają w charytatywnym widowisku łączącym dwie rybnickie tradycje – piłkę nożną i sporty motorowe. – Wiele zdradzić nie możemy, bo zepsulibyśmy niespodziankę, ale będzie na pewno głośno i szybko – mówi Bartosz Demczuk z Kabaretu Młodych Panów.

„Duża Rodzina” wchodzi taniej

Organizatorzy postanowili pójść na rękę posiadaczom kart „Dużej Rodziny”. – To oczywiste, że Dzień Dziecka należy spędzać rodzinnie. Stąd decyzja, by rodzinom wielodzietnym organizację tego święta ułatwić dzięki specjalnej zniżce – mówi Marek Grecicha, rzecznik Fundacji Piątka. – W ramach wsparcia obu programów, czyli „Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny” oraz rybnickiej e-karty „Duża Rodzina” za wstęp na imprezę zapłacą jedynie rodzice i opiekunowie – dodaje.

Zakup biletów (dla rodziców oraz odbiór darmowych wejściówek dla dzieci) w ramach tej zniżki odbywa się wyłącznie stacjonarnie, w siedzibie Fundacji Piątka, ul. Jankowicka 23-25 w Rybniku. – Wcześniej prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia się na dogodną godzinę. Będziemy także prosili o okazanie dowodu uczestnictwa w jednym z tych programów – mówi Grecicha. Więcej informacji pod numerem 576 364 937 lub mailowo – promocja@fundacjapiatka.org.

Zniżek ciąg dalszy

To nie jedyna akcja promocyjna, jeśli chodzi o wydarzenia organizowane przez fundację Kabaretu Młodych Panów. Już 17 czerwca na zakończenie Dni Rybnika odbędzie się KABAryjTON – największy plenerowy kabareton charytatywny w tej części kraju. W tym roku na scenie amfiteatru Stadionu MOSiR w Rybniku wystąpią: Neonówka, Paranienormalni, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Czesuaf, Para Numer Dwa oraz Kabaret Kałasznikof, a całość poprowadzi Ewa Błachnio z Mariuszem Kałamagą. – Z uwagi na fakt, że obie nasze imprezy odbywają się w tym roku w jednym miesiącu postanowiliśmy zorganizować specjalną akcję zniżkową – mówi Marek Grecicha. – Przy zakupie biletu na Legendarny Kosmiczny Mecz w kasie Teatru Ziemi Rybnickiej lub w serwisie Kupbilet.pl istnieje możliwość zakupu biletu na KABAryjTON o 10,00 złotych taniej – wyjaśnia. Szczegóły akcji i regulamin promocji organizatorzy umieścili na stronie www.legendarnykosmicznymecz.pl/bilety .

Materiał zewnętrzny