środa, 20 czerwca 2018

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

27.05.2018 21:13 | 1 komentarz | (ak)

ROW Rybnik zwyciężył w derbowym pojedynku GKS Jastrzębie. Unia Turza Śląska zremisowała ze Skrą Częstochowa i wciąż ma nadzieję na utrzymanie. Kilka tygodni przed końcem bieżącego sezonu kolejne drużyny zapewniły sobie awanse do wyższych klas rozgrywkowych. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XXXIII kolejki (26.05.2018)

  • ROW Rybnik – GKS Jastrzębie 2:1 (0:1)
  • Rozwój Katowice – ŁKS Łódź 0:2 (0:1)
  • Radomiak Radom – Wisła Puławy 2:2 (2:2)
  • Garbarnia Kraków – Warta Poznań 1:1 (1:1)
  • Gryf Wejherowo – GKS Bełchatów 2:1 (1:0)
  • Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg 0:1 (0:0)
  • MKS Kluczbork – Błękitni Stargard 2:0 (1:0)
  • Gwardia Koszalin – Stal Stalowa Wola 3:3 (1:1)
  • Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków 0:2 (0:1)

Wynik zaległego meczu XXX kolejki (23.05.2018)

  • GKS Jastrzębie – Siarka Tarnobrzeg 0:0

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.GKS Jastrzębie336250:28
2.ŁKS Łódź336245:23
3.Warta Poznań336143:24
4.Radomiak Radom335452:37
5.Garbarnia Kraków335446:35
6.Olimpia Elbląg334742:42
7.Siarka Tarnobrzeg334649:49
8.GKS Bełchatów334550:43
9.ROW Rybnik334449:54
10.Rozwój Katowice334436:43
11.Gryf  Wejherowo334339:44
12.Stal Stalowa Wola334142:39
13.Błękitni Stargard334133:36
14.Znicz Pruszków333941:48
15.MKS Kluczbork333937:49
16.Wisła Puławy333634:42
17.Gwardia Koszalin332834:68
18.Legionovia Legionowo332736:54

Zapowiedź XXXIV kolejki (01/02.06.2018)

ŁKS Łódź – Legionovia Legionowo (pt 18:00), GKS Jastrzębie – Gwardia Koszalin (sb 17:00), Znicz Pruszków – ROW Rybnik (sb 17:00), Olimpia Elbląg – Rozwój Katowice (sb 17:00), Wisła Puławy – Garbarnia Kraków (sb 17:00), GKS Bełchatów – Radomiak Radom (sb 17:00), Warta Poznań – Siarka Tarnobrzeg (sb 17:00), Stal Stalowa Wola – MKS Kluczbork (sb 17:00), Błękitni Stargard – Gryf Wejherowo (sb 17:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXX kolejki (26/27.05.2018)

  • Unia Turza Śląska – Skra Częstochowa 2:2 (1:0)
  • Ślęza Wrocław – Polonia Głubczyce 4:0 (1:0)
  • Pniówek Pawłowice – Stal Brzeg 1:1 (0:0)
  • Piast Żmigród – Miedź Legnica II 1:1 (1:0)
  • Falubaz Zielona Góra – Polkowice 0:1 (0:0)
  • Ruch Zdzieszowice – Stilon Gorzów 3:0 (1:0)
  • Zagłębie Lubin II – Stal Bielsko-Biała 4:1 (2:0)
  • Górnik Zabrze II – Lechia Dzierżoniów 0:3 (0:1)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Rekord Bielsko-Biała 2:1 (0:0)

Wynik zaległego meczu XIX kolejki (23.05.2018)

  • Gwarek Tarnowskie Góry – Falubaz Zielona Góra 1:4 (0:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Polkowice305860:35
2.Skra Częstochowa305648:25
3.Gwarek Tarnowskie Góry305549:36
4.Stal Brzeg305464:42
5.Ślęza Wrocław305459:43
6.Piast Żmigród304747:40
7.Ruch Zdzieszowice304652:38
8.Rekord Bielsko-Biała304346:43
9.Lechia Dzierżoniów304248:50
10.Stal Bielsko-Biała304237:42
11.Stilon Gorzów304054:55
12.Zagłębie Lubin II303947:53
13.Górnik Zabrze II303851:51
14.Miedź Legnica II303837:46
15.Pniówek Pawłowice303636:50
16.Unia Turza Śląska303043:59
17.Falubaz Zielona Góra302739:56
18.Polonia Głubczyce301633:86

Zapowiedź XXXI kolejki (30/31.05.2018)

Skra Częstochowa – Stilon Gorzów (śr 18:00), Górnik Zabrze II – Ruch Zdzieszowice (cz 13:00), Polonia Głubczyce – Unia Turza Śląska (cz 15:00), Lechia Dzierżoniów – Pniówek Pawłowice (cz 15:00), Rekord Bielsko-Biała – Piast Żmigród (cz 15:00), Miedź Legnica II – Zagłębie Lubin II (cz 15:00), Stal Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław (cz 15:00), Stal Brzeg – Falubaz Zielona Góra (cz 15:00), Polkowice – Gwarek Tarnowskie Góry (cz 17:00).

Zapowiedź XXXII kolejki (02/05.06.2018)

Falubaz Zielona Góra – Lechia Dzierżoniów (sb 17:00), Zagłębie Lubin II – Rekord Bielsko-Biała (sb 17:00), Ślęza Wrocław – Miedź Legnica II (nd 13:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Stal Brzeg (nd 16:00), Unia Turza Śląska – Stal Bielsko-Biała (nd 17:00), Pniówek Pawłowice – Górnik Zabrze II (nd 17:00), Stilon Gorzów – Polonia Głubczyce (nd 17:00), Piast Żmigród – Polkowice (nd 17:00), Ruch Zdzieszowice – Skra Częstochowa (wt 18:00).


IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki XXVII kolejki (26/27.05.2018)

  • Decor Bełk – Kuźnia Ustroń 2:1 (1:0)
  • Unia Racibórz – Dąb Gaszowice 5:2 (3:2)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Spójnia Landek 2:0 (0:0)
  • Tyski Sport II – Czaniec 2:1 (0:0)
  • Lędziny – Beskid Skoczów 2:2 (1:1)
  • Wilki Wilcza – Bytomski Sport 1:1 (0:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Goczałkowice 3:1 (0:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:0 (1:0)

Wynik zaległego meczu XXIV kolejki (23.05.2018)

  • Drzewiarz Jasienica – Tyski Sport II 1:6 (1:5)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bytomski Sport275863:33
2.Decor Bełk275258:37
3.Odra Centrum Wodzisław Śl.274437:25
4.Radziechowy-Wieprz274457:46
5.Czaniec274436:25
6.Wilki Wilcza274245:40
7.Tyski Sport II273968:52
8.Goczałkowice273741:47
9.Drzewiarz Jasienica273641:54
10.Podbeskidzie B-B II273240:47
11.Kuźnia Ustroń272939:44
12.Dąb Gaszowice272947:56
13.Spójnia Landek272937:47
14.Unia Racibórz272845:54
15.Lędziny272442:63
16.Beskid Skoczów272432:58

Zapowiedź XXVIII kolejki (30.05.2018)

Dąb Gaszowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski (śr 18:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Decor Bełk (śr 18:00), Beskid Skoczów – Unia Racibórz (śr 18:00), Kuźnia Ustroń – Wilki Wilcza (śr 18:00), Czaniec – Drzewiarz Jasienica (śr 18:00), Spójnia Landek – Tyski Sport II (śr 18:00), Goczałkowice – Lędziny (śr 18:00), Bytomski Sport – Radziechowy-Wieprz (śr 18:00).

Zapowiedź XXIX kolejki (02/03.06.2018)

Tyski Sport II – Dąb Gaszowice (sb 11:00), Unia Racibórz – Goczałkowice (sb 17:00), Decor Bełk – Czaniec (sb 17:00), Beskid Skoczów – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00), Radziechowy-Wieprz – Wilki Wilcza (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Spójnia Landek (sb 17:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Kuźnia Ustroń (nd 17:00), Lędziny – Bytomski Sport (nd 18:00).