środa, 16 października 2019

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

Kosmiczny Mecz: Ostatnia pula biletów VIP w sprzedaży!

29.05.2018 13:00 | 0 komentarzy | MK

Do sprzedaży trafiła ostatnia partia biletów VIP na Dzień Dziecka z Gwiazdami, czyli Legendarny Kosmiczny Mecz na rybnickim stadionie.

Kosmiczny Mecz: Ostatnia pula biletów VIP w sprzedaży!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Organizatorzy przyznają, że wejściówki do specjalnej strefy są zazwyczaj najbardziej pożądanymi biletami, stąd decyzja, by sprzedaż ich odbywała się partiami. - W tym roku ograniczyliśmy ilość miejsc w sektorze VIP - mówi Bartosz Demczuk z Kabaretu Młodych Panów, wiceprezes Fundacji Piątka, która jest organizatorem wydarzenia. -  Z uwagi na spore zainteresowanie tymi specjalnymi biletami postanowiliśmy na sprzedaż w partiach, by szansę na ich zakup miało więcej osób - dodaje. 

Bilety VIP nie oznacza tylko najlepszych miejsc na rybnickim stadionie. W cenie tej specjalnej wejściówki jest także poczęstunek z napojem oraz pamiątkowy identyfikator. - Chcemy dzięki temu docenić tych, którzy wspierają nas coraz bardziej. W sektorze VIP zasiądą także nasi partnerzy i przedstawiciele miejskich instytucji oraz media - mówi Demczuk. 

Legendarny Kosmiczny Mecz to impreza charytatywna, z której całkowity dochód przeznaczony jest na działalność dobroczynną Fundacji Piątka Kabaretu Młodych Panów. - W tym roku mamy także dodatkowy cel - mówi Bartosz Demczuk. - Część dochodu przeznaczamy na rehabilitację legendy polskiego żużla, Tomka Golloba - dodaj.

LKM już 1 czerwca na rybnickim stadionie. Szczegóły oraz bilety pod adresem www.legendarnykosmicznymecz.pl

Materiał zewnętrzny