Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odrzanka Dziergowice zremisowała w Dzierżysławiu [ZDJĘCIA]

W opolskiej A klasie (grupa VI) na stadionie w Dzierżysławiu wyżej notowany Orzeł podejmował okupującą dolne rejony Odrzankę Dziergowice.

Odrzanka Dziergowice zremisowała w Dzierżysławiu [ZDJĘCIA]

Przyjezdni z Dziergowic w pierwszych minutach przeważali dosyć znacznie, ale nie potrafili tego przekuć na zdobycz bramkową. Gola zdobyli gospodarze, a miejscowych kibiców ucieszył Krzysztof Kupiec. Do przerwy Orzeł prowadził 1:0. Po przerwie zasłużenie wyrównała Odrzanka, a do bramki trafił Tomasz Mitrenga. Mimo okazji z obu stron, gole już nie padły i mecz zakończył się remisem. Odrzanka awansowała na trzecie miejsce od końca, a Orzeł plasuje się na piątym od góry.

LZS Orzeł Dzierżysław - LZS Odrzanka Dziergowice 1:1 (1:0)

Krzysztof Kupiec 23. - Tomasz Mitrenga 48.

Żółte kartki: Andrzej Tołpa, Wojciech Hutyra (obaj Orzeł)

Orzeł: Kamil Majer - Sebastian Czerny (38.), Robert Kulisz (70.), Krzysztof Kupiec, Krzysztof Wiącek, Konrad Muzyk, Paweł Janeczek, Wojciech Hutyra, Jarosław Czerny (78.), Krzysztof Pawlik, Andrzej Tołpa. Trener: Artur Rojek.

Odrzanka: Dawid Kalemba - Grzegorz Szczygieł, Oskar Gacka, Rafał Musioł, Stanisław Wróbel, Roman Radłowski, Tomasz Mitrenga, Mateusz Pierskała, Mariusz Simmert, Bryan Gohla, Adam Jantas. Trener: Stanisław Wróbel.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].