Niedziela, 21 lipca 2019

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

Pseudokibice Odry Wodzisław grozili piłkarzom z Krzyżanowic [AKTUALIZACJA]

01.06.2018 21:54 | 19 komentarzy | red

Jak informuje strona LKS Krzyżanowice w piątek na stadionie przy Dworcowej padły groźby ze strony pseudokibiców wodzisławskiej Odry.

Pseudokibice Odry Wodzisław grozili piłkarzom z Krzyżanowic [AKTUALIZACJA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Informacja pojawiła się na stronie internetowej klubu, a także informowani o zajściu byli nasi dziennikarze. Na miejscu obecna była policja.

Na stronie LKS Krzyżanowice czytamy: "Pseudokibice APN Odra Wodzisław Śląski grożą piłkarzom LKS Krzyżanowice przed jutrzejszym meczem. Blady strach padł na zawodników krzyżanowskiego zespołu przed meczem z APN Odra Wodzisław Śląski. Trzydziestoosobowa grupa pseudokibiców klubu APN Odra Wodzisław wtargnęła na stadion przy ulicy Dworcowej w Krzyżanowicach grożąc zawodnikom miejscowej drużyny. Kibole Odry dali zawodnikom Roberta Żbikowskiego jasny przekaz, iż Odra spotkanie musi wygrać, jeśli stanie się inaczej ucierpi na tym zdrowie zawodników z Krzyżanowic!"


AKTUALIZACJA

Rozmawialiśmy z członkiem  zarządu klubu z Krzyżanowic,  który był świadkiem tego zdarzenia. Nie chciał rozmawiać pod nazwiskiem, jak mówi z obawy o własne bezpieczeństwo.  Wyjaśnia że w grupie byli zarowno mlodsi, jak i starsi wiekiem pseudokibice. - Sugerowali naszym zawodnikom, że mają jeszcze mecz z Zawadą, wiec go wygrają bo Zawada jest ostatnia, a ten z Odrą mają przegrać, jeśli nie chcą kończyć kariery piłkarskiej - mówi świadek zdarzenia.