środa, 17 lipca 2019

imieniny: Anety, Aleksego, Julietty

RSS

Turniej dzikich drużyn „Mundial czeka, Rybnik czeka”

05.06.2018 12:40 | 0 komentarzy | dud

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku organizuje turniej dzikich drużyn "Mundial czeka, Rybnik czeka".

Turniej dzikich drużyn „Mundial czeka, Rybnik czeka”
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jest on skierowany dla dzieci w wieku od 9 do 12 lat i odbędzie się 17 czerwca.

Zawsze w trakcie piłkarskich mistrzostw świata młodzi ludzie garną się do grania. Chcemy to wykorzystać i stąd pomysł zorganizowania tego wydarzenia – mówią organizatorzy. 

W turnieju mogą wziąć udział drużyny składające się maksymalnie z 8 osób (minimalnie 5), które w dniu imprezy posiadają ze sobą dokument tożsamości oraz dostarczą do organizatora zgodę rodzica.

Zapisy na turniej trwają od 1 czerwca do 17 czerwca do godziny 8:30 (zapisy w dniu turnieju będą prowadzone od godz. 8:00). Liczba drużyn w turnieju jest ograniczona do 16-stu (po wypełnieniu listy 16-stu drużyn - zapisy zostaną zamknięte, decyduje kolejność zgłoszeń). Zapisy należy dokonać poprzez Elektroniczny System Zgłoszeń, który znajduje się na stronie www.mosir.rybnik.pl.

Mecze odbywać się będą jednocześnie na dwóch polach gry. Wymiary boiska zbliżone będą do wymiarów boiska do koszykówki. W grze bierze udział 3 zawodników w polu plus bramkarz (3+1). Czas gry wynosi: 2 x 5 minut.

O godzinie 9:00 w dniu imprezy nastąpi losowanie, którego celem będzie przyporządkowanie nazwy państwa do danej drużyny, pod nazwą którego będzie uczestniczyła w turnieju.


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl