Sobota, 20 lipca 2019

imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza

RSS

Terminarz Ekstraklasy. Zobacz kiedy zagrają Górnik i Piast

06.06.2018 13:38 | 0 komentarzy | kozz

Ekstraklasa SA podała zestaw par w sezonie 2018/19 Lotto Ekstraklasy. Już w 4. kolejce do Gliwic przyjedzie Mistrz Polski - Legia Warszawa, Górnik ze stołecznym klubem zmierzy się dopiero w listopadzie. Derby Piast - Górnik zaplanowane są na 10. kolejkę.

Terminarz Ekstraklasy. Zobacz kiedy zagrają Górnik i Piast
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

1. kolejka (21 lipca)

  • Górnik Zabrze - Korona Kielce
  • Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
  • Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
  • Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
  • Wisła Kraków - Arka Gdynia
  • Wisła Płock - Lech Poznań
  • Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice
  • Śląsk Wrocław - Cracovia

2. kolejka (28 lipca)

  • Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
  • Górnik Zabrze - Wisła Płock
  • KGHM Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec
  • Korona Kielce - Legia Warszawa
  • Lech Poznań - Cracovia
  • Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
  • Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
  • Wisła Kraków - Miedź Legnica

3. kolejka (4 sierpnia)

  • Cracovia - Arka Gdynia
  • Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
  • Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
  • Miedź Legnica - Górnik Zabrze
  • Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin
  • Wisła Płock - Korona Kielce
  • Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin
  • Śląsk Wrocław - Lech Poznań

4. kolejka (11 sierpnia)

  • Arka Gdynia - Górnik Zabrze
  • KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
  • Korona Kielce - Śląsk Wrocław
  • Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
  • Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
  • Piast Gliwice - Legia Warszawa
  • Pogoń Szczecin - Cracovia
  • Wisła Kraków - Wisła Płock

5. kolejka (18 sierpnia)

  • Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin
  • Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
  • Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
  • Lech Poznań - Wisła Kraków
  • Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
  • Miedź Legnica - Korona Kielce
  • Wisła Płock - Arka Gdynia
  • Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

6. kolejka (25 sierpnia)

  • Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica
  • KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
  • Korona Kielce - Arka Gdynia
  • Legia Warszawa - Wisła Płock
  • Piast Gliwice - Cracovia
  • Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
  • Wisła Kraków - Górnik Zabrze
  • Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław

7. kolejka (1 września)

  • Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
  • Cracovia - Legia Warszawa
  • Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
  • Lech Poznań - Piast Gliwice
  • Lechia Gdańsk - Korona Kielce
  • Miedź Legnica - KGHM Zagłębie Lubin
  • Wisła Płock - Jagiellonia Białystok
  • Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

8. kolejka (14 września)

  • Jagiellonia Białystok - Cracovia
  • KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
  • Legia Warszawa - Lech Poznań
  • Piast Gliwice - Arka Gdynia
  • Pogoń Szczecin - Korona Kielce
  • Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
  • Wisła Płock - Miedź Legnica
  • Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze

9. kolejka (22 września)

  • Arka Gdynia - Lech Poznań
  • Cracovia - Wisła Płock
  • Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
  • Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
  • Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin
  • Miedź Legnica - Legia Warszawa
  • Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
  • Śląsk Wrocław - Piast Gliwice

10. kolejka (29 września)

  • Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
  • KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
  • Lech Poznań - Miedź Legnica
  • Legia Warszawa - Arka Gdynia
  • Piast Gliwice - Górnik Zabrze
  • Wisła Kraków - Korona Kielce
  • Wisła Płock - Lechia Gdańsk
  • Zagłębie Sosnowiec - Cracovia

11. kolejka (6 października)

  • Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin
  • Cracovia - Wisła Kraków
  • Górnik Zabrze - Lech Poznań
  • Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
  • Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec
  • Miedź Legnica - Piast Gliwice
  • Pogoń Szczecin - Wisła Płock
  • Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

12. kolejka (20 października)

  • Cracovia - Górnik Zabrze
  • Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
  • KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock
  • Lech Poznań - Korona Kielce
  • Legia Warszawa - Wisła Kraków
  • Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
  • Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
  • Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

13. kolejka (27 października)

  • Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin
  • Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
  • Korona Kielce - Cracovia
  • Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
  • Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
  • Pogoń Szczecin - Lech Poznań
  • Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec
  • Wisła Płock - Piast Gliwice

14. kolejka (3 listopada)

  • Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
  • Cracovia - Miedź Legnica
  • KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
  • Lech Poznań - Lechia Gdańsk
  • Legia Warszawa - Górnik Zabrze
  • Piast Gliwice - Wisła Kraków
  • Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok
  • Śląsk Wrocław - Wisła Płock

15. kolejka (10 listopada)

  • Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
  • Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
  • Korona Kielce - Piast Gliwice
  • Lechia Gdańsk - Cracovia
  • Miedź Legnica - Arka Gdynia
  • Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
  • Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin
  • Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

16. kolejka (24 listopada)

  • Arka Gdynia - Wisła Kraków
  • Cracovia - Śląsk Wrocław
  • KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
  • Korona Kielce - Górnik Zabrze
  • Lech Poznań - Wisła Płock
  • Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
  • Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec
  • Pogoń Szczecin - Miedź Legnica

17. kolejka (1 grudnia)

  • Cracovia - Lech Poznań
  • Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
  • Legia Warszawa - Korona Kielce
  • Miedź Legnica - Wisła Kraków
  • Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
  • Wisła Płock - Górnik Zabrze
  • Zagłębie Sosnowiec - KGHM Zagłębie Lubin
  • Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

18. kolejka (8 grudnia)

  • Arka Gdynia - Cracovia
  • Górnik Zabrze - Miedź Legnica
  • KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
  • Korona Kielce - Wisła Płock
  • Lech Poznań - Śląsk Wrocław
  • Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
  • Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec
  • Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

19. kolejka (15 grudnia)

  • Cracovia - Pogoń Szczecin
  • Górnik Zabrze - Arka Gdynia
  • Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin
  • Legia Warszawa - Piast Gliwice
  • Miedź Legnica - Lechia Gdańsk
  • Wisła Płock - Wisła Kraków
  • Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań
  • Śląsk Wrocław - Korona Kielce

20. kolejka (22 grudnia)

  • Arka Gdynia - Wisła Płock
  • KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia
  • Korona Kielce - Miedź Legnica
  • Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
  • Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
  • Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
  • Wisła Kraków - Lech Poznań
  • Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa

21. kolejka (9 lutego)

  • Arka Gdynia - Korona Kielce
  • Cracovia - Piast Gliwice
  • Górnik Zabrze - Wisła Kraków
  • Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
  • Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
  • Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok
  • Wisła Płock - Legia Warszawa
  • Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec

22. kolejka (16 lutego)

  • Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
  • KGHM Zagłębie Lubin - Miedź Legnica
  • Korona Kielce - Lechia Gdańsk
  • Piast Gliwice - Lech Poznań
  • Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
  • Legia Warszawa - Cracovia
  • Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
  • Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia

23. kolejka (23 lutego)

  • Arka Gdynia - Piast Gliwice
  • Cracovia - Jagiellonia Białystok
  • Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
  • Korona Kielce - Pogoń Szczecin
  • Lech Poznań - Legia Warszawa
  • Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
  • Miedź Legnica - Wisła Płock
  • Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin

24. kolejka (2 marca)

  • Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
  • KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
  • Lech Poznań - Arka Gdynia
  • Legia Warszawa - Miedź Legnica
  • Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
  • Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
  • Wisła Płock - Cracovia
  • Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce

25. kolejka (9 marca)

  • Arka Gdynia - Legia Warszawa
  • Cracovia - Zagłębie Sosnowiec
  • Górnik Zabrze - Piast Gliwice
  • Korona Kielce - Wisła Kraków
  • Lechia Gdańsk - Wisła Płock
  • Miedź Legnica - Lech Poznań
  • Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin
  • Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

26. kolejka (16 marca)

  • Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
  • KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
  • Lech Poznań - Górnik Zabrze
  • Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
  • Piast Gliwice - Miedź Legnica
  • Wisła Kraków - Cracovia
  • Wisła Płock - Pogoń Szczecin
  • Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk

27. kolejka (30 marca)

  • Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
  • Górnik Zabrze - Cracovia
  • Korona Kielce - Lech Poznań
  • Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
  • Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
  • Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
  • Wisła Kraków - Legia Warszawa
  • Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin

28. kolejka (3 kwietnia)

  • Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
  • Cracovia - Korona Kielce
  • KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
  • Lech Poznań - Pogoń Szczecin
  • Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
  • Piast Gliwice - Wisła Płock
  • Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
  • Śląsk Wrocław - Miedź Legnica

29. kolejka (6 kwietnia)

  • Górnik Zabrze - Legia Warszawa
  • Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec
  • Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin
  • Lechia Gdańsk - Lech Poznań
  • Miedź Legnica - Cracovia
  • Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
  • Wisła Kraków - Piast Gliwice
  • Wisła Płock - Śląsk Wrocław

30. kolejka (13 kwietnia)

  • Arka Gdynia - Miedź Legnica
  • Cracovia - Lechia Gdańsk
  • KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
  • Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
  • Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
  • Piast Gliwice - Korona Kielce
  • Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock
  • Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze