Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mundial z Nowinami. Typuj i zdobądź nagrody

Ruszamy z typowaniem dokładnych wyników XXI Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej - Rosja 2018.

Mundial z Nowinami. Typuj i zdobądź nagrody
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Za poprawnie wytypowany wynik gracz otrzymuje jeden punkt. W przypadku meczów polskiej reprezentacji, dokładny wynik premiowany jest trzema punktami. Posty edytowane po pierwszym gwizdku danego meczu nie będą brały udziału podczas podsumowywania typów, a gracz może zostać wyeliminowany z naszej zabawy. Warto typować regularnie wszystkie 64 mecze piłkarskiego czempionatu, bo mamy dla Was nagrody.

Posty pod którymi będzie można typować dokładne wyniki będą pojawiać się na 8 godzin przed każdym meczem na fanpage sport.nowiny.pl na facebooku - KLIKNIJ TUTAJ. Klasyfikację najlepszych typujących będziemy prezentować co kilka dni na portalu.

Na koniec zabawy wyróżnimy czterech najlepszych graczy, którzy zostaną nagrodzeni. Wśród nagród mamy wejściówki na kąpielisko Ruda w Rybniku, karnet do aquaparku H2Ostróg w Raciborzu oraz wejścia na treningi do Akademii Fitness z Raciborza i lekcję z trenerem personalnym Tomaszem Wójcikiem z raciborskiego klubu fitness Brooklyn.

Finał zabawy 16 lipca po zakończeniu mundialu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].