Sobota, 21 lipca 2018

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

SENIORZY – wyniki i tabele końcowe

17.06.2018 21:29 | 0 komentarzy | (ak)

Rozgrywki piłkarskie sezonu 2017/2018 przechodzą do historii. Kilka najbliższych tygodni to czas regeneracji przed kolejną batalią o ligowe punkty, która na szczeblu lokalnym wznowiona zostanie w drugi weekend sierpnia. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki i tabele końcowe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 02.06.2018 roku.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.GKS Jastrzębie346554:30
2.ŁKS Łódź346547:23
3.Warta Poznań346243:24
4.Garbarnia Kraków345748:35
5.Radomiak Radom345552:37
6.Olimpia Elbląg345043:42
7.Siarka Tarnobrzeg344749:49
8.GKS Bełchatów344650:43
9.Gryf  Wejherowo344642:46
10.Rozwój Katowice344436:44
11.Stal Stalowa Wola344444:39
12.ROW Rybnik344449:57
13.Znicz Pruszków344244:48
14.Błękitni Stargard344135:39
15.MKS Kluczbork343937:51
16.Wisła Puławy343634:44
17.Gwardia Koszalin342836:72
18.Legionovia Legionowo342736:56

III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXXIV kolejki (13/16.06.2018)

  • Unia Turza Śląska – Rekord Bielsko-Biała 2:0 (1:0)
  • Ruch Zdzieszowice – Polonia Głubczyce 1:2 (1:1)
  • Falubaz Zielona Góra – Pniówek Pawłowice 0:3 (0:1)
  • Ślęza Wrocław – Polkowice 2:2 (1:1)
  • Zagłębie Lubin II – Stal Brzeg 1:1 (0:0)
  • Stilon Gorzów – Miedź Legnica II 3:1 (3:0)
  • Piast Żmigród – Lechia Dzierżoniów 2:1 (1:0)
  • Skra Częstochowa – Stal Bielsko-Biała 3:1 (1:1)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Górnik Zabrze II 2:0 (0:0)

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Skra Częstochowa346659:28
2.Ślęza Wrocław346467:48
3.Gwarek Tarnowskie Góry346356:40
4.Stal Brzeg346069:46
5.Polkowice345964:43
6.Piast Żmigród345756:43
7.Ruch Zdzieszowice344957:44
8.Rekord Bielsko-Biała344649:50
9.Zagłębie Lubin II344653:57
10.Stal Bielsko-Biała344641:48
11.Lechia Dzierżoniów344655:58
12.Stilon Gorzów344459:61
13.Pniówek Pawłowice344343:51
14.Miedź Legnica II344142:56
15.Górnik Zabrze II343956:63
16.Unia Turza Śląska343650:62
17.Falubaz Zielona Góra343348:67
18.Polonia Głubczyce342237:96

IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 09.06.2018 roku.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bytomski Sport306472:39
2.Decor Bełk305666:44
3.Czaniec305143:28
4.Radziechowy-Wieprz305069:54
5.Odra Centrum Wodzisław Śl.304846:29
6.Wilki Wilcza304556:54
7.Tyski Sport II304274:58
8.Goczałkowice304146:53
9.Dąb Gaszowice303854:58
10.Drzewiarz Jasienica303845:60
11.Unia Racibórz303453:59
12.Spójnia Landek303443:52
13.Podbeskidzie B-B II303342:54
14.Kuźnia Ustroń303348:51
15.Beskid Skoczów302738:72
16.Lędziny302448:78

IV liga (Śl. ZPN)

Wynik meczu barażowego o awans do III ligi (16.06.2018)

  • Bytomski Sport – Ruch Radzionków 1:1 (1:0)

Zapowiedź meczu rewanżowego o awans do III ligi (20.06.2018)

Ruch Radzionków – Bytomski Sport (śr 18:00).


Klasa okręgowa – grupa 2 (Śl. ZPN)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 09.06.2018 roku.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Slavia Ruda Śląska308292:19
2.Unia Książenice3073101:49
3.Orzeł Mokre3070104:30
4.Jedność Przyszowice306479:49
5.Naprzód Rydułtowy305381:66
6.Drama Zbrosławice305099:64
7.Przyszłość Ciochowice304462:70
8.Nędza304259:59
9.Tęcza Wielowieś303555:79
10.Rymer Rybnik303442:57
11.ROW Rybnik II303465:92
12.Rachowice303449:67
13.Silesia Lubomia303157:84
14.Łabędy302554:77
15.Zaborze301935:90
16.Raszczyce30730:112

Klasa okręgowa – grupa 3 (Śl. ZPN)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 09.06.2018 roku.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Płomień Połomia306479:36
2.Zameczek Czernica305896:57
3.Naprzód Borucin305489:61
4.Przyszłość Rogów305463:36
5.Gwiazda Skrzyszów304952:44
6.Naprzód Syrynia304865:54
7.Forteca Świerklany304766:47
8.Rafako Racibórz304340:37
9.Naprzód Czyżowice304163:65
10.Krzyżanowice304063:48
11.Polonia Marklowice304055:54
12.Granica Ruptawa303755:52
13.Odra Wodzisław Śląski303646:50
14.Radziejów-Popielów303362:101
15.Krzanowice301553:110
16.Naprzód Zawada301537:132