Piątek, 17 sierpnia 2018

imieniny: Jacka, Anity, Mirona

RSS

Terminarz czwartoligowców. Zobacz kiedy i z kim zagra Twoja drużyna

19.07.2018 13:58 | 4 komentarze | kozz

Tylko w trzech kolejkach rundy jesiennej nie dojdzie do meczów "derbowych". W grupie drugiej czwartej ligi zmierzy się aż sześć naszych drużyn: Decor Bełk, Odra Centrum Wodzisław Śląski, Dąb Gaszowice, Wilki Wilcza, Unia Racibórz i Płomień Połomia. Terminarz jest prawie kompletny - pozostaje czekać na rozstrzygnięcie barażu o utrzymanie pomiędzy Kuźnią Ustroń, a JSP Szczakowianka. To efekt wycofania się Unii Turza Śląska z czwartej ligi. W grupie drugiej brakuje BS Polonii Bytom, ubiegłorocznego mistrza, który odpadł w barażu o awans z Ruchem Radzionków. W sezonie 2018/19 o mistrzostwo powalczy w grupie pierwszej.

Terminarz czwartoligowców. Zobacz kiedy i z kim zagra Twoja drużyna
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

IV LIGA, GRUPA II - RUNDA JESIENNA, SEZON 2018/19:

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

  • GKS Radziechowy-Wieprz - Decor Bełk
  • Dąb Gaszowice - LKS Czaniec
  • Polonia Łaziska Górne - GKS II Tychy
  • Drzewiarz Jasienica - Wilki Wilcza
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Płomień Połomia - Unia Racibórz
  • Spójnia Landek - Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Zwycięzca barażu Kuźnia Ustroń/JSP Szczakowianka - LKS Goczałkowice-Zdrój

Kolejka 2 - 15 sierpnia

  • Decor Bełk - LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski - Zwycięzca barażu Kuźnia Ustroń/JSP Szczakowianka
  • Unia Racibórz - Spójnia Landek
  • MRKS Czechowice-Dziedzice - Płomień Połomia
  • Wilki Wilcza - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • GKS II Tychy - Drzewiarz Jasienica
  • LKS Czaniec - Polonia Łaziska Górne
  • GKS Radziechowy-Wieprz - Dąb Gaszowice

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

  • Dąb Gaszowice - Decor Bełk
  • Polonia Łaziska Górne - GKS Radziechowy-Wieprz
  • Drzewiarz Jasienica - LKS Czaniec
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS II Tychy
  • Płomień Połomia - Wilki Wilcza
  • Spójnia Landek - MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Zwycięzca barażu Kuźnia Ustroń/JSP Szczakowianka - Unia Racibórz
  • LKS Goczałkowice-Zdrój - Odra Centrum Wodzisław Śląski

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

  • Decor Bełk - Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Unia Racibórz - LKS Goczałkowice-Zdrój
  • MRKS Czechowice-Dziedzice - Zwycięzca barażu Kuźnia Ustroń/JSP Szczakowianka
  • Wilki Wilcza - Spójnia Landek
  • GKS II Tychy - Płomień Połomia
  • LKS Czaniec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • GKS Radziechowy-Wieprz - Drzewiarz Jasienica
  • Dąb Gaszowice - Polonia Łaziska Górne

Kolejka 5 - 1-2 września

  • Polonia Łaziska Górne - Decor Bełk
  • Drzewiarz Jasienica - Dąb Gaszowice
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS Radziechowy-Wieprz
  • Płomień Połomia - LKS Czaniec
  • Spójnia Landek - GKS II Tychy
  • Zwycięzca barażu Kuźnia Ustroń/JSP Szczakowianka - Wilki Wilcza
  • LKS Goczałkowice-Zdrój - MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski - Unia Racibórz

Kolejka 6 - 8-9 września

  • Decor Bełk - Unia Racibórz
  • MRKS Czechowice-Dziedzice - Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Wilki Wilcza - LKS Goczałkowice-Zdrój
  • GKS II Tychy - Zwycięzca barażu Kuźnia Ustroń/JSP Szczakowianka
  • LKS Czaniec - Spójnia Landek
  • GKS Radziechowy-Wieprz - Płomień Połomia
  • Dąb Gaszowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Polonia Łaziska Górne - Drzewiarz Jasienica

Kolejka 7 - 15-16 września

  • Drzewiarz Jasienica - Decor Bełk
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Polonia Łaziska Górne
  • Płomień Połomia - Dąb Gaszowice
  • Spójnia Landek - GKS Radziechowy-Wieprz
  • Zwycięzca barażu Kuźnia Ustroń/JSP Szczakowianka - LKS Czaniec
  • LKS Goczałkowice-Zdrój - GKS II Tychy
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski - Wilki Wilcza
  • Unia Racibórz - MRKS Czechowice-Dziedzice

Kolejka 8 - 22-23 września

  • Decor Bełk - MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Wilki Wilcza - Unia Racibórz
  • GKS II Tychy - Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • LKS Czaniec - LKS Goczałkowice-Zdrój
  • GKS Radziechowy-Wieprz - Zwycięzca barażu Kuźnia Ustroń/JSP Szczakowianka
  • Dąb Gaszowice - Spójnia Landek
  • Polonia Łaziska Górne - Płomień Połomia
  • Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

Kolejka 9 - 29-30 września

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Decor Bełk
  • Płomień Połomia - Drzewiarz Jasienica
  • Spójnia Landek - Polonia Łaziska Górne
  • Zwycięzca barażu Kuźnia Ustroń/JSP Szczakowianka - Dąb Gaszowice
  • LKS Goczałkowice-Zdrój - GKS Radziechowy-Wieprz
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski - LKS Czaniec
  • Unia Racibórz - GKS II Tychy
  • MRKS Czechowice-Dziedzice - Wilki Wilcza

Kolejka 10 - 6-7 października

  • Decor Bełk - Wilki Wilcza
  • GKS II Tychy - MRKS Czechowice-Dziedzice
  • LKS Czaniec - Unia Racibórz
  • GKS Radziechowy-Wieprz - Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Dąb Gaszowice - LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Polonia Łaziska Górne - Zwycięzca barażu Kuźnia Ustroń/JSP Szczakowianka
  • Drzewiarz Jasienica - Spójnia Landek
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Płomień Połomia

Kolejka 11 - 13-14 października

  • Płomień Połomia - Decor Bełk
  • Spójnia Landek - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Zwycięzca barażu Kuźnia Ustroń/JSP Szczakowianka - Drzewiarz Jasienica
  • LKS Goczałkowice-Zdrój - Polonia Łaziska Górne
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski - Dąb Gaszowice
  • Unia Racibórz - GKS Radziechowy-Wieprz
  • MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Czaniec
  • Wilki Wilcza - GKS II Tychy

Kolejka 12 - 20-21 października

  • Decor Bełk - GKS II Tychy
  • LKS Czaniec - Wilki Wilcza
  • GKS Radziechowy-Wieprz - MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Dąb Gaszowice - Unia Racibórz
  • Polonia Łaziska Górne - Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Drzewiarz Jasienica - LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Zwycięzca barażu Kuźnia Ustroń/JSP Szczakowianka
  • Płomień Połomia - Spójnia Landek

Kolejka 13 - 27-28 października

  • Spójnia Landek - Decor Bełk
  • Zwycięzca barażu Kuźnia Ustroń/JSP Szczakowianka - Płomień Połomia
  • LKS Goczałkowice-Zdrój - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski - Drzewiarz Jasienica
  • Unia Racibórz - Polonia Łaziska Górne
  • MRKS Czechowice-Dziedzice - Dąb Gaszowice
  • Wilki Wilcza - GKS Radziechowy-Wieprz
  • GKS II Tychy - LKS Czaniec

Kolejka 14 - 3-4 listopada

  • Decor Bełk - LKS Czaniec
  • GKS Radziechowy-Wieprz - GKS II Tychy
  • Dąb Gaszowice - Wilki Wilcza
  • Polonia Łaziska Górne - MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Drzewiarz Jasienica - Unia Racibórz
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Odra Centrum Wodzisław Śląski
  • Płomień Połomia - LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Spójnia Landek - Zwycięzca barażu Kuźnia Ustroń/JSP Szczakowianka

Kolejka 15 - 10-11 listopada

  • Zwycięzca barażu Kuźnia Ustroń/JSP Szczakowianka - Decor Bełk
  • LKS Goczałkowice-Zdrój - Spójnia Landek
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski - Płomień Połomia
  • Unia Racibórz - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
  • MRKS Czechowice-Dziedzice - Drzewiarz Jasienica
  • Wilki Wilcza - Polonia Łaziska Górne
  • GKS II Tychy - Dąb Gaszowice
  • LKS Czaniec - GKS Radziechowy-Wieprz