Piątek, 19 października 2018

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

RSS

20.07.2018 21:22 | 0 komentarzy | kozz

Śląski Związek Piłki Nożnej zaprezentował terminarz grupy III klasy okręgowej. W grupie trzeciej wszystkie drużyny są z naszego regionu, a to oznacza, że co kolejkę mamy ciekawe mecze i pojedynki "derbowe". Zobacz kiedy i z kim zagra Twoja drużyna. 

Odra Wodzisław, Rafako Racibórz, Unia Turza Śląska. Z kim zagrają? [TERMINARZ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

KLASA OKRĘGOWA, GRUPA III - RUNDA JESIENNA, SEZON 2018/19:

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

  • KS Naprzód Borucin - LKS 1908 Nędza
  • APN Odra Sp. z o.o. - LKS Krzyżanowice
  • KS Rafako Racibórz - LKS Unia Turza Śląska
  • LKS Naprzód Czyżowice - KS Polonia Marklowice
  • LKS Czarni Gorzyce - KS Przyszłość Rogów
  • LKS Gwiazda Skrzyszów - LKS Naprzód 32 Syrynia
  • LKS Granica Ruptawa - LKS Silesia Lubomia
  • LKS Forteca Świerklany - KS Kornowac

Kolejka 2 - 15 sierpnia

  • LKS 1908 Nędza - KS Kornowac
  • LKS Silesia Lubomia - LKS Forteca Świerklany
  • LKS Naprzód 32 Syrynia - LKS Granica Ruptawa
  • KS Przyszłość Rogów - LKS Gwiazda Skrzyszów
  • KS Polonia Marklowice - LKS Czarni Gorzyce
  • LKS Unia Turza Śląska - LKS Naprzód Czyżowice
  • LKS Krzyżanowice - KS Rafako Racibórz
  • KS Naprzód Borucin - APN Odra Sp. z o.o.

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

  • APN Odra Sp. z o.o. - LKS 1908 Nędza
  • KS Rafako Racibórz - KS Naprzód Borucin
  • LKS Naprzód Czyżowice - LKS Krzyżanowice
  • LKS Unia Turza Śląska - LKS Czarni Gorzyce
  • LKS Gwiazda Skrzyszów - KS Polonia Marklowice
  • LKS Granica Ruptawa - KS Przyszłość Rogów
  • LKS Forteca Świerklany - LKS Naprzód 32 Syrynia
  • KS Kornowac - LKS Silesia Lubomia

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

  • LKS 1908 Nędza - LKS Silesia Lubomia
  • LKS Naprzód 32 Syrynia - KS Kornowac
  • KS Przyszłość Rogów - LKS Forteca Świerklany
  • KS Polonia Marklowice - LKS Granica Ruptawa
  • LKS Unia Turza Śląska - LKS Gwiazda Skrzyszów
  • LKS Krzyżanowice - LKS Czarni Gorzyce
  • KS Naprzód Borucin - LKS Naprzód Czyżowice
  • APN Odra Sp. z o.o. - KS Rafako Racibórz

Kolejka 5 - 1-2 września

  • KS Rafako Racibórz - LKS 1908 Nędza
  • LKS Naprzód Czyżowice - APN Odra Sp. z o.o.
  • LKS Czarni Gorzyce - KS Naprzód Borucin
  • LKS Gwiazda Skrzyszów - LKS Krzyżanowice
  • LKS Granica Ruptawa - LKS Unia Turza Śląska
  • LKS Forteca Świerklany - KS Polonia Marklowice
  • KS Kornowac - KS Przyszłość Rogów
  • LKS Silesia Lubomia - LKS Naprzód 32 Syrynia

Kolejka 6 - 8-9 września

  • LKS 1908 Nędza - LKS Naprzód 32 Syrynia
  • KS Przyszłość Rogów - LKS Silesia Lubomia
  • KS Polonia Marklowice - KS Kornowac
  • LKS Unia Turza Śląska - LKS Forteca Świerklany
  • LKS Krzyżanowice - LKS Granica Ruptawa
  • KS Naprzód Borucin - LKS Gwiazda Skrzyszów
  • APN Odra Sp. z o.o. - LKS Czarni Gorzyce
  • KS Rafako Racibórz - LKS Naprzód Czyżowice

Kolejka 7 - 15-16 września

  • LKS Naprzód Czyżowice - LKS 1908 Nędza
  • LKS Czarni Gorzyce - KS Rafako Racibórz
  • LKS Gwiazda Skrzyszów - APN Odra Sp. z o.o.
  • LKS Granica Ruptawa - KS Naprzód Borucin
  • LKS Forteca Świerklany - LKS Krzyżanowice
  • KS Kornowac - LKS Unia Turza Śląska
  • LKS Silesia Lubomia - KS Polonia Marklowice
  • LKS Naprzód 32 Syrynia - KS Przyszłość Rogów

Kolejka 8 - 22-23 września

  • LKS 1908 Nędza - KS Przyszłość Rogów
  • KS Polonia Marklowice - LKS Naprzód 32 Syrynia
  • LKS Unia Turza Śląska - LKS Silesia Lubomia
  • LKS Krzyżanowice - KS Kornowac
  • KS Naprzód Borucin - LKS Forteca Świerklany
  • APN Odra Sp. z o.o. - LKS Granica Ruptawa
  • KS Rafako Racibórz - LKS Gwiazda Skrzyszów
  • LKS Naprzód Czyżowice - LKS Czarni Gorzyce

Kolejka 9 - 29-30 września

  • LKS Czarni Gorzyce - LKS 1908 Nędza
  • LKS Gwiazda Skrzyszów - LKS Naprzód Czyżowice
  • LKS Granica Ruptawa - KS Rafako Racibórz
  • LKS Forteca Świerklany - APN Odra Sp. z o.o.
  • KS Kornowac - KS Naprzód Borucin
  • LKS Silesia Lubomia - LKS Krzyżanowice
  • LKS Naprzód 32 Syrynia - LKS Unia Turza Śląska
  • KS Przyszłość Rogów - KS Polonia Marklowice

Kolejka 10 - 6-7 października

  • LKS 1908 Nędza - KS Polonia Marklowice
  • LKS Unia Turza Śląska - KS Przyszłość Rogów
  • LKS Krzyżanowice - LKS Naprzód 32 Syrynia
  • KS Naprzód Borucin - LKS Silesia Lubomia
  • APN Odra Sp. z o.o. - KS Kornowac
  • KS Rafako Racibórz - LKS Forteca Świerklany
  • LKS Naprzód Czyżowice - LKS Granica Ruptawa
  • LKS Czarni Gorzyce - LKS Gwiazda Skrzyszów

Kolejka 11 - 13-14 października

  • LKS Gwiazda Skrzyszów - LKS 1908 Nędza
  • LKS Granica Ruptawa - LKS Czarni Gorzyce
  • LKS Forteca Świerklany - LKS Naprzód Czyżowice
  • KS Kornowac - KS Rafako Racibórz
  • LKS Silesia Lubomia - APN Odra Sp. z o.o.
  • LKS Naprzód 32 Syrynia - KS Naprzód Borucin
  • KS Przyszłość Rogów - LKS Krzyżanowice
  • KS Polonia Marklowice - LKS Unia Turza Śląska

Kolejka 12 - 20-21 października

  • LKS 1908 Nędza - LKS Unia Turza Śląska
  • LKS Krzyżanowice - KS Polonia Marklowice
  • KS Naprzód Borucin - KS Przyszłość Rogów
  • APN Odra Sp. z o.o. - LKS Naprzód 32 Syrynia
  • KS Rafako Racibórz - LKS Silesia Lubomia
  • LKS Naprzód Czyżowice - KS Kornowac
  • LKS Czarni Gorzyce - LKS Forteca Świerklany
  • LKS Gwiazda Skrzyszów - LKS Granica Ruptawa

Kolejka 13 - 27-28 października

  • LKS Granica Ruptawa - LKS 1908 Nędza
  • LKS Forteca Świerklany - LKS Gwiazda Skrzyszów
  • KS Kornowac - LKS Czarni Gorzyce
  • LKS Silesia Lubomia - LKS Naprzód Czyżowice
  • LKS Naprzód 32 Syrynia - KS Rafako Racibórz
  • KS Przyszłość Rogów - APN Odra Sp. z o.o.
  • KS Polonia Marklowice - KS Naprzód Borucin
  • LKS Unia Turza Śląska - LKS Krzyżanowice

Kolejka 14 - 3-4 listopada

  • LKS 1908 Nędza - LKS Krzyżanowice
  • KS Naprzód Borucin - LKS Unia Turza Śląska
  • APN Odra Sp. z o.o. - KS Polonia Marklowice
  • KS Rafako Racibórz - KS Przyszłość Rogów
  • LKS Naprzód Czyżowice - LKS Naprzód 32 Syrynia
  • LKS Czarni Gorzyce - LKS Silesia Lubomia
  • LKS Gwiazda Skrzyszów - KS Kornowac
  • LKS Granica Ruptawa - LKS Forteca Świerklany

Kolejka 15 - 10-11 listopada

  • LKS Forteca Świerklany - LKS 1908 Nędza
  • KS Kornowac - LKS Granica Ruptawa
  • LKS Silesia Lubomia - LKS Gwiazda Skrzyszów
  • LKS Naprzód 32 Syrynia - LKS Czarni Gorzyce
  • KS Przyszłość Rogów - LKS Naprzód Czyżowice
  • KS Polonia Marklowice - KS Rafako Racibórz
  • LKS Unia Turza Śląska - APN Odra Sp. z o.o.
  • LKS Krzyżanowice - KS Naprzód Borucin

Czytaj podobne