Poniedziałek, 23 września 2019

imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

RSS

Runda jesienna w B klasie Racibórz

27.07.2018 17:14 | 1 komentarz | adi

Śląski Związek Piłki Nożnej podokręg Racibórz opublikował terminarz rundy jesiennej B klasy.

Runda jesienna w B klasie Racibórz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rozgrywki rozpoczną się 11 sierpnia i potrwają do weekendu 10-11 listopada. W tym czasie rozegranych zostanie 15 kolejek.

Terminarz rundy jesiennej 2018/2019 B klasy podokręg Racibórz

1. kolejka - 11-12 sierpnia

LKS Ocice - LKS Ruda Kozielska

LKS Rozwój Bełsznica - LKS Górki Śląskie

LKS Grzegorzowice - LKS 07 Markowice

KS Przyszłość Rogów II - KS Czarni Gorzyce II

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice -LKS Adamowice

LKS Gamów - LKS Zabełków

LKS Wypoczynek Buków - GKS Dąb Gaszowice II

LKS Owsiszcze - LKS Odra Nieboczowy

2. kolejka - 15 sierpnia

LKS Ruda Kozielska - LKS Odra Nieboczowy

GKS Dąb Gaszowice II - LKS Owsiszcze

LKS Zabełków - LKS Wypoczynek Buków

LKS Adamowice - LKS Gamów

KS Czarni Gorzyce II - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

LKS 07 Markowice - KS Przyszłość Rogów II

LKS Górki Śląskie - LKS Grzegorzowice

LKS Ocice - LKS Rozwój Bełsznica

3. kolejka - 18-19 sierpnia

LKS Rozwój Bełsznica - LKS Ruda Kozielska

LKS Grzegorzowice - LKS Ocice

KS Przyszłość Rogów II - LKS Górki Śląskie

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS 07 Markowice

LKS Gamów - KS Czarni Gorzyce II

LKS Wypoczynek Buków - LKS Adamowice

LKS Owsiszcze - LKS Zabełków

LKS Odra Nieboczowy - GKS Dąb Gaszowice II

4. kolejka - 25-26 sierpnia

LKS Ruda Kozielska - GKS Dąb Gaszowice II

LKS Zabełków - LKS Odra Nieboczowy

LKS Adamowice - LKS Owsiszcze

KS Czarni Gorzyce II - LKS Wypoczynek Buków

LKS 07 Markowice - LKS Gamów

LKS Górki Śląskie - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

LKS Ocice - KS Przyszłość Rogów II

LKS Rozwój Bełsznica - LKS Grzegorzowice

5. kolejka - 1-2 września

LKS Grzegorzowice - LKS Ruda Kozielska

KS Przyszłość Rogów II - LKS Rozwój Bełsznica

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Ocice

LKS Gamów - LKS Górki Śląskie

LKS Wypoczynek Buków - LKS 07 Markowice

LKS Owsiszcze - KS Czarni Gorzyce II

LKS Odra Nieboczowy - LKS Adamowice

GKS Dąb Gaszowice II - LKS Zabełków

6. kolejka - 8-9 września

LKS Ruda Kozielska - LKS Zabełków

LKS Adamowice - GKS Dąb Gaszowice II

KS Czarni Gorzyce II - LKS Odra Nieboczowy

LKS 07 Markowice - LKS Owsiszcze

LKS Górki Śląskie - LKS Wypoczynek Buków

LKS Ocice - LKS Gamów

LKS Rozwój Bełsznica - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

LKS Grzegorzowice - KS Przyszłość Rogów II

7. kolejka - 15-16 września

KS Przyszłość Rogów II - LKS Ruda Kozielska

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Grzegorzowice

LKS Gamów - LKS Rozwój Bełsznica

LKS Wypoczynek Buków - LKS Ocice

LKS Owsiszcze - LKS Górki Śląskie

LKS Odra Nieboczowy - LKS 07 Markowice

GKS Dąb Gaszowice II - KS Czarni Gorzyce II

LKS Zabełków - LKS Adamowice

8. kolejka - 22-23 września

LKS Ruda Kozielska - LKS Adamowice

KS Czarni Gorzyce II - LKS Zabełków

LKS 07 Markowice - GKS Dąb Gaszowice II

LKS Górki Śląskie - LKS Odra Nieboczowy

LKS Ocice - LKS Owsiszcze

LKS Rozwój Bełsznica - LKS Wypoczynek Buków

LKS Grzegorzowice - LKS Gamów

KS Przyszłość Rogów II - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

9. kolejka - 29-30 września

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Ruda Kozielska

LKS Gamów - KS Przyszłość Rogów II

LKS Wypoczynek Buków - LKS Grzegorzowice

LKS Owsiszcze - LKS Rozwój Bełsznica

LKS Odra Nieboczowy - LKS Ocice

GKS Dąb Gaszowice II - LKS Górki Śląskie

LKS Zabełków - LKS 07 Markowice

LKS Adamowice - KS Czarni Gorzyce II

10. kolejka - 6-7 października

LKS Ruda Kozielska - KS Czarni Gorzyce II

LKS 07 Markowice - LKS Adamowice

LKS Górki Śląskie - LKS Zabełków

LKS Ocice - GKS Dąb Gaszowice II

LKS Rozwój Bełsznica - LKS Odra Nieboczowy

LKS Grzegorzowice - LKS Owsiszcze

KS Przyszłość Rogów II - LKS Wypoczynek Buków

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Gamów

11. kolejka - 13-14 października

LKS Gamów - LKS Ruda Kozielska

LKS Wypoczynek Buków - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

LKS Owsiszcze - KS Przyszłość Rogów II

LKS Odra Nieboczowy - LKS Grzegorzowice

GKS Dąb Gaszowice II - LKS Rozwój Bełsznica

LKS Zabełków - LKS Ocice

LKS Adamowice - LKS Górki Śląskie

KS Czarni Gorzyce II - LKS 07 Markowice

12. kolejka - 20-21 października

LKS Ruda Kozielska - LKS 07 Markowice

LKS Górki Śląskie - KS Czarni Gorzyce II

LKS Ocice - LKS Adamowice

LKS Rozwój Bełsznica - LKS Zabełków

LKS Grzegorzowice - GKS Dąb Gaszowice II

KS Przyszłość Rogów II - LKS Odra Nieboczowy

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Owsiszcze

LKS Gamów - LKS Wypoczynek Buków

13. kolejka - 27-28 października

LKS Wypoczynek Buków - LKS Ruda Kozielska

LKS Owsiszcze - LKS Gamów

LKS Odra Nieboczowy - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

GKS Dąb Gaszowice II - KS Przyszłość Rogów II

LKS Zabełków - LKS Grzegorzowice

LKS Adamowice - LKS Rozwój Bełsznica

KS Czarni Gorzyce II - LKS Ocice

LKS 07 Markowice - LKS Górki Śląskie

14. kolejka 3-4 listopada

LKS Ruda Kozielska - LKS Górki Śląskie

LKS Ocice - LKS 07 Markowice

LKS Rozwój Bełsznica - KS Czarni Gorzyce II

LKS Grzegorzowice - LKS Adamowice

KS Przyszłość Rogów II - LKS Zabełków

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice - GKS Dąb Gaszowice II

LKS Gamów - LKS Odra Nieboczowy

LKS Wypoczynek Buków - LKS Owsiszcze

15. kolejka - 10-11 listopada

LKS Owsiszcze - LKS Ruda Kozielska

LKS Odra Nieboczowy - LKS Wypoczynek Buków

GKS Dąb Gaszowice II - LKS Gamów

LKS Zabełków - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

LKS Adamowice - KS Przyszłość Rogów II

KS Czarni Gorzyce II - LKS Grzegorzowice

LKS 07 Markowice - LKS Rozwój Bełsznica

LKS Górki Śląskie - LKS Ocice