Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Dziergowicach świętowali 70-lecie Odrzanki [ZDJĘCIA]

W Dziergowicach na boisku LZS Odrzanka Dziergowice w sobotę odbył się festyn odpustowy z okazji 70-lecia istnienia klubu. Od samego rana na murawie rozgrywano turniej piłkarski, a wieczorem wszyscy świętowali się podczas zabawy tanecznej połączonej z licznymi atrakcjami.

W Dziergowicach świętowali 70-lecie Odrzanki [ZDJĘCIA]

Najpierw na boisku zmierzyły się dzieci oraz młodzież. Następnie juniorzy Odrzanki zagrali z rywalami z Piasta Gliwice. Kolejnym punktem turnieju były rozgrywki seniorów, w których stanęły do walki 3 zespoły: LZS Odrzanka Dziergowice, LZS Kotlarnia i LZS Zawisza Stara Kuźnia.

Po rozgrywkach seniorów przyszedł czas na mecz pokazowy Oldboje Odrzanki - Gwiazdy Dawnej Polskiej Ekstraklasy. W składzie gości znaleźli się: Jarosław Tkocz, Jarosław Kaszowski, Janusz Bodzioch, Grzegorz Lekki, Jarosław Zadylak, Adam Kompała, Paweł Jermakowicz, Arkadiusz Kampka, Mirosław Widuch, Paweł Gamla, Jan Furtok, Marek Hanzel, Krzysztof Kiełb, Wojciech Dudek. Gwiazdy pokonały gospodarzy 4:0.

Po rozgrywkach zawodnicy wraz z rodzinami i znajomymi hucznie świętowali bawiąc się przy muzyce na żywo.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć ze spotkania Odrzanki ze Starą Kuźnią oraz meczu pokazowego.

  • Rozgrywki seniorów:

LZS Odrzanka Dziergowice - LZS Kotlarnia 3:0

LZS Kotlarnia - LZS Zawisza Stara Kuźnia 1:2

LZS Odrzanka Dziergowice - LZS Zawisza Stara Kuźnia 5:2

  • Mecz pokazowy:

Oldboje Odrzanki - Gwiazdy Dawnej Polskiej Ekstraklasy 0:4

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].