Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Szalony mecz i pościg Wilków

Wilki Wilcza zdołały odrobić trzybramkową stratę do LKS-u Goczałkowice-Zdrój, ale ostatecznie komplet punktów zdobyli goście.

Szalony mecz i pościg Wilków

Goście z Goczałkowic szybko objęli prowadzenie po trafieniu Jakuba Benka. Gdy w pierwszym kwadransie gry drugiej połowy LKS strzelił kolejne dwa gole - trafienia Marka Jondy i Marcina Jaskierni - wydawało się, że emocje już się skończyły. Tymczasem... Wilki w przeciągu zaledwie pięciu minut doprowadziły do wyrównania! Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Arystydes Pachucy, kontakt złapał Dawid Gajewski, a po chwili na 3:3 strzelił Kamil Wawoczny.

LKS mimo trzech szybkich ciosów otrząsnął się i pod koniec spotkania Mateusz Piesiur zdobył gola na wagę trzech punktów. Dla gości to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Wilki z czterema punktami zajmują 14. miejsce w tabeli.

Wilki Wilcza - LKS Goczałkowice-Zdrój 3:4 (0:1)

Bramki: Pachucy 71., Gajewski 73., Wawoczny 76. - Benek 6., Jonda 55., Jaskiernia 69., Piesiur 83.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].