środa, 18 września 2019

imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

RSS

Hit dla Concordii Knurów

17.09.2018 22:14 | 0 komentarzy | adi

Ścisk w zabrzańskiej A klasie. Concordia Knurów w hicie kolejki pokonała ŁTS Łabędy i wróciła na pierwsze miejsce w tabeli. Tyle samo punktów mają jednak ŁTS i Gwarek Zabrze.

Hit dla Concordii Knurów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majer Klasa A (Podokręg Zabrze)

Wyniki VIII kolejki (15-16.09.2018)

  • Zamkowiec Toszek - pauza
  • Zaborze Zabrze - Gwiazda Chudów 1:1
  • Społem Zabrze - Sokół Łany Wielkie 5:2
  • Burza Borowa Wieś - Olimpia Pławniowice 4:0
  • Start Sierakowice - Zryw Radonia 3:2
  • Concordia Knurów - ŁTS Łabędy 2:0
  • Carbo Gliwice - Naprzód Żernica 1:2
  • Młodość Rudno - Orzeł Stanica 1:1
  • Gwarek Zabrze - Ruch Kozłów 2:1

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Concordia Knurów 7 18 27:6
2. ŁTS Łabędy 8 18 23:9
3. Gwarek Zabrze 8 18 19:8
4. Burza Borowa Wieś 8 15 16:10
5. Gwiazda Chudów 7 14 15:9
6. Naprzód Żernica 7 14 10:7
7. Olimpia Pławniowice 8 13 16:14
8. Ruch Kozłów 7 12 19:13
9. Zamkowiec Toszek 7 10 10:12
10. Młodość Rudno 7 10 10:14
11. Start Sierakowice 7 9 16:13
12. Sokół Łany Wielkie 7 9 15:13
13. Zaborze Zabrze 8 9 11:15
14. Orzeł Stanica 8 8 17:21
15. Zryw Radonia 8 3 12:18
16. Carbo Gliwice 8 3 12:36
17. Społem Zabrze 7 0 7:34

Zapowiedź IX kolejki (22-23.09.2018)

Gwarek Zabrze - Start Sierakowice (sb, 11:15), Naprzód Żernica - Burza Borowa Wieś (sb, 16:00), Sokół Łany Wielkie - Carbo Gliwice (sb, 16:00), Gwiazda Chudów - Społem Zabrze (sb, 16:00), Zamkowiec Toszek - Zaborze Zabrze (sb, 16:00), Orzeł Stanica - Ruch Kozłów (nd, 11:15), Zryw Radonia - Concordia Knurów (nd, 16:00), Olimpia Pławniowice - Młodość Rudno (nd, 16:00)

Sushi Kushi Klasa B (Podokręg Zabrze)

Wyniki V kolejki (15-16.09.2018)

  • Piast Pawłów - Naprzód Świbie 2:4
  • LKS 45 Bujaków - Walka Zabrze 2:3
  • Start Kleszczów - Quo Vadis Makoszowy 6:2
  • Amator Rudzieniec - Wilki II Wilcza 2:2
  • Tempo Paniówki - Drama Kamieniec 6:0
  • Victoria Pilchowice - Orły Bojszów 2:0
  • Pogoń Ziemięcice - Ruch II Kozłów 4:2

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Start Kleszczów 5 13 24:4
2. Victoria Pilchowice 5 13 14:3
3. Walka Zabrze 5 13 13:5
4. Tempo Paniówki 5 11 17:3
5. Wilki II Wilcza 5 8 8:8
6. Naprzód Świbie 5 7 9:11
7. Quo Vadis Makoszowy 4 5 12:12
8. Piast Pawłów 5 4 7:7
9. Amator Rudziniec 5 5 5:15
10. Orły Bojszów 4 4 7:7
11. Pogoń Ziemięcice 5 3 7:14
12. Ruch II Kozłów 5 3 6:19
12. Drama Kamieniec 5 3 6:19
14. LKS 45 Bujaków 5 1 10:18

Zapowiedź VI kolejki (22-23.09.2018)

Walka Zabrze - Wilki II Wilcza (sb, 16:00), Quo Vadis Makoszowy - Pogoń Ziemięcice (sb, 16:00), Drama Kamieniec - Start Kleszczów (sb, 16:00), Orły Bojszów - Tempo Paniówki (sb, 16:00), LKS 45 Bujaków - Victoria Pilchowice (sb, 16:00), Ruch II Kozłów - Piast Pawłów (nd, 11:00), Naprzód Świbie - Amator Rudziniec (nd, 16:00)

Klasa C (Podokręg Zabrze)

Wyniki IV kolejki (15-16.09.2018)

  • Korona Bargłówka - pauza
  • Concordia II Knurów - Naprzód Łubie 2:1
  • Leśnik Łącza - Orzeł Paczyna 2:7
  • Kłodnica Gliwice - Tempo II Paniówki 4:1
  • MSPN Górnik Zabrze - Ślązak Bycina 0:3
  • Sośnica II Gliwice - Burza II Borowa Wieś 1:2

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Ślązak Bycina 4 10 14:6
2. Orzeł Paczyna 4 9 14:6
3. Sośnica II Gliwice 4 6 9:5
4. Kłodnica Gliwice 4 6 12:9
5. Leśnik Łącza 4 6 11:11
6. Concordia II Knurów 3 6 7:7
7. Naprzód Łubie 4 4 3:4
8. Korona Bargłówka 3 3 5:4
9. Burza II Borowa Wieś 3 3 3:8
10. Tempo II Paniówki 4 3 4:17
11. MSPN Górnik Zabrze 3 1 5:10

Zapowiedź V kolejki (22-23.09.2018)

Ślązak Bycina - pauza, Tempo II Paniówki - Concordia II Knurów (sb, 16:00), Burza II Borowa Wieś - Leśnik Łącza (nd, 11:00), Korona Bargłówka - Sośnica II Gliwice (nd, 11:30), Naprzód Łubie - MSPN Górnik Zabrze (nd, 16:00), Orzeł Paczyna - Kłodnica Gliwice (nd, 16:00)