Piątek, 24 maja 2019

imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

RSS

SYTUACJA HYDROLOGICZNA:

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

23.09.2018 19:48 | 0 komentarzy | (ak)

Piłkarska i kalendarzowa jesień zawitała na lokalne boiska. GKS Jastrzębie, ROW Rybnik, Decor Bełk oraz Odra Centrum Wodzisław Śląski tym razem zanotowały remisy. Unia Racibórz i Płomień Połomia poległy w najniższym rozmiarze, a Dąb Gaszowice kompletnie zawiódł. W innych klasach rozgrywkowych dużo ciekawych rezultatów i przetasowań w tabelach. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XI kolejki (22/23.09.2018)

  • Stal Mielec – GKS Jastrzębie 0:0
  • Stomil Olsztyn – Odra Opole 2:1 (2:0)
  • ŁKS Łódź – Tyski Sport 0:0
  • Warta Poznań – Raków Częstochowa 0:2 (0:1)
  • Gieksa Katowice – Puszcza Niepołomice 1:1 (1:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz 1:1 (0:0)
  • Bytovia Bytów – Wigry Suwałki 1:1 (0:1)
  • Termalica Nieciecza – Chrobry Głogów 1:2 (1:0)
  • Garbarnia Kraków – Chojniczanka Chojnice 1:2 (0:2)

Wyniki 6 zaległych meczów IX kolejki (19.09.2018)

  • GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn 2:1 (0:1)
  • Gieksa Katowice – Odra Opole 2:2 (2:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź 0:3 (0:2)
  • Stal Mielec – Wigry Suwałki 0:0
  • Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice 2:3 (1:3)
  • Termalica Nieciecza – Chojniczanka Chojnice 2:1 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raków Częstochowa112417:6
2.Bytovia Bytów112021:12
3.Sandecja Nowy Sącz112014:8
4.Chojniczanka Chojnice111918:14
5.ŁKS Łódź111714:10
6.Wigry Suwałki111714:12
7.GKS Jastrzębie111613:12
8.Odra Opole111518:16
9.Chrobry Głogów111510:10
10.Puszcza Niepołomice111513:16
11.Tyski Sport111415:15
12.Stal Mielec11138:8
13.Podbeskidzie B-B111314:16
14.Stomil Olsztyn101010:12
15.Gieksa Katowice1198:13
16.Warta Poznań1098:16
17.Garbarnia Kraków1199:20
18.Termalica Nieciecza11814:22

Zapowiedź XII kolejki (28/30.09.2018)

Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn (pt 18:00), Odra Opole – Garbarnia Kraków (sb 12:45), GKS Jastrzębie – Warta Poznań (sb 15:00), Gieksa Katowice – Termalica Nieciecza (sb 18:00), Raków Częstochowa – Bytovia Bytów (sb 20:00), Wigry Suwałki – Podbeskidzie Bielsko-Biała (nd 17:00), Puszcza Niepołomice – Tyski Sport (nd 18:00), Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź (nd 18:00), Chojniczanka Chojnice – Stal Mielec (nd 19:00).


II liga (PZPN)

Wyniki XI kolejki (21/23.09.2018)

  • Skra Częstochowa – ROW Rybnik 0:0
  • Ruch Chorzów – Gryf Wejherowo 1:1 (1:0)
  • Olimpia Elbląg – Rozwój Katowice 1:2 (1:1)
  • Pogoń Siedlce – Widzew Łódź 0:1 (0:1)
  • Siarka Tarnobrzeg – Elana Toruń 2:2 (1:1)
  • GKS Bełchatów – Stal Stalowa Wola 1:2 (1:0)
  • Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
  • Radomiak Radom – Resovia Rzeszów 5:0 (2:0)
  • Błękitni Stargard – Górnik Łęczna 0:2 (0:0)

Wynik zaległego meczu IX kolejki (19.09.2018)

  • Błękitni Stargard – Elana Toruń 1:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Widzew Łódź112421:10
2.Olimpia Grudziądz112319:7
3.Elana Toruń112219:9
4.Radomiak Radom112123:5
5.Górnik Łęczna111819:17
6.Siarka Tarnobrzeg111813:12
7.GKS Bełchatów111715:9
8.Znicz Pruszków111615:15
9.Ruch Chorzów111415:14
10.Stal Stalowa Wola111413:15
11.Gryf  Wejherowo111314:20
12.Resovia Rzeszów111214:18
13.ROW Rybnik111111:14
14.Błękitni Stargard111110:16
15.Skra Częstochowa11108:19
16.Pogoń Siedlce11913:18
17.Rozwój Katowice11910:20
18.Olimpia Elbląg1164:18

Zapowiedź XII kolejki (29.09/01.10.2018)

Resovia Rzeszów – Skra Częstochowa (sb 15:00), Błękitni Stargard – Pogoń Siedlce (sb 15:00), Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg (sb 18:30), Widzew Łódź – Siarka Tarnobrzeg (sb 19:10), Elana Toruń – Radomiak Radom (nd 15:00), Gryf Wejherowo – GKS Bełchatów (nd 15:00), ROW Rybnik – Ruch Chorzów (nd 16:00), Górnik Łęczna – Rozwój Katowice (nd 18:00), Stal Stalowa Wola – Olimpia Grudziądz (pn 15:00).


IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki VIII kolejki (22/23.09.2018)

  • Wilki Wilcza – Unia Racibórz 1:0 (0:0)
  • Dąb Gaszowice – Spójnia Landek 0:2 (0:1)
  • Decor Bełk – Czechowice-Dziedzice 0:0
  • Polonia Łaziska Górne – Płomień Połomia 1:0 (1:0)
  • Tyski Sport II – Odra Centrum Wodzisław Śląski 3:3 (3:1)
  • Czaniec – Goczałkowice 4:0 (1:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Kuźnia Ustroń 0:0
  • Drzewiarz Jasienica – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:1 (2:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czaniec82119:5
2.Drzewiarz Jasienica81715:6
3.Tyski Sport II81517:11
4.Decor Bełk81412:11
5.Kuźnia Ustroń81311:7
6.Unia Racibórz8139:5
7.Polonia Łaziska Górne8128:5
8.Czechowice-Dziedzice81012:11
9.Wilki Wilcza81013:14
10.Dąb Gaszowice8109:14
11.Radziechowy-Wieprz899:7
12.Podbeskidzie B-B II8812:19
13.Odra Centrum Wodzisław Śl.8611:12
14.Goczałkowice869:15
15.Spójnia Landek854:12
16.Płomień Połomia848:24

Zapowiedź IX kolejki (29/30.09.2018)

Unia Racibórz – Tyski Sport II (sb 15:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Czaniec (sb 16:00), Płomień Połomia – Drzewiarz Jasienica (sb 16:00), Kuźnia Ustroń – Dąb Gaszowice (sb 16:00), Spójnia Landek – Polonia Łaziska Górne (sb 16:00), Czechowice-Dziedzice – Wilki Wilcza (sb 16:00), Radziechowy-Wieprz – Goczałkowice (sb 16:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Decor Bełk (nd 16:00).