Poniedziałek, 16 września 2019

imieniny: Edyty, Kornela, Kamili

RSS

Hit w A klasie dla Concordii, w B klasie na remis

02.10.2018 18:01 | 0 komentarzy | adi

Concordia Knurów wygrała z wiceliderem Gwarkiem Zabrze i umocniła się na pozycji lidera zabrzańskiej A klasy. Niemiłą niespodziankę swoim kibicom sprawił ŁTS Łabędy. Mecz na szczycie B klasy na remis.

Hit w A klasie dla Concordii, w B klasie na remis
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majer Klasa A (Podokręg Zabrze)

Wyniki X kolejki (29-30.09.2018)

  • Carbo Gliwice - Gwiazda Chudów 2:2
  • Burza Borowa Wieś - Sokół Łany Wielkie 1:3
  • Ruch Kozłów - Olimpia Pławniowice 0:1
  • Start Sierakowice - Orzeł Stanica 3:0
  • Concordia Knurów - Gwarek Zabrze 1:0
  • ŁTS Łabędy - Zryw Radonia 0:2
  • Społem Zabrze - Zamkowiec Toszek 0:1
  • Młodość Rudno - Naprzód Żernica 3:4
  • pauza: Zaborze Zabrze

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Concordia Knurów 9 24 32:6
2. Gwarek Zabrze 10 21 22:9
3. Olimpia Pławniowice 10 19 20:14
4. ŁTS Łabędy 9 18 23:11
5. Gwiazda Chudów 9 18 21:14
6. Naprzód Żernica 9 18 16:12
7. Zamkowiec Toszek 9 16 13:12
8. Burza Borowa Wieś 10 16 20:24
9. Ruch Kozłów 9 15 23:17
10. Sokół Łany Wielkie 9 15 22:17
11. Start Sierakowice 9 12 19:16
12. Młodość Rudno 9 10 13:21
13. Zaborze Zabrze 9 9 11:17
14. Orzeł Stanica 10 8 20:28
15. Zryw Radonia 10 6 14:22
16. Carbo Gliwice 10 4 14:37
17. Społem Zabrze 10 3 15:41

Zapowiedź XI kolejki (6-7.10.2018)

Gwarek Zabrze - ŁTS Łabędy (sb, 11:00), Naprzód Żernica - Ruch Kozłów (sb, 15:00), Sokół Łany Wielkie - Młodość Rudno (sb, 15:00), Gwiazda Chudów - Burza Borowa Wieś (sb, 15:00), Zamkowiec Toszek - Carbo Gliwice (sb, 15:00), Zaborze Zabrze - Społem Zabrze (sb, 15:00), Orzeł Stanica - Concordia Knurów (nd, 15:00), Olimpia Pławniowice - Start Sierakowice (nd, 15:00), Zryw Radonia - pauza

Sushi Kushi Klasa B (Podokręg Zabrze)

Wyniki VII kolejki (29-30.09.2018)

  • Tempo Paniówki - LKS 45 Bujaków 5:3
  • Piast Pawłów - Quo Vadis Makoszowy 1:3
  • Amator Rudzieniec - Ruch II Kozłów 3:2
  • Victoria Pilchowice - Walka Zabrze 2:2
  • Start Kleszczów - Orły Bojszów 2:1
  • Pogoń Ziemięcice - Drama Kamieniec 2:1
  • Wilki II Wilcza - Naprzód Świbie 1:3

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Victoria Pilchowice 7 17 22:5
2. Walka Zabrze 7 17 18:7
3. Start Kleszczów 7 16 29:9
4. Tempo Paniówki 7 14 22:8
5. Naprzód Świbie 7 13 18:13
6. Quo Vadis Makoszowy 6 9 18:16
7. Wilki II Wilcza 7 8 9:14
8. Amator Rudziniec 7 8 9:23
9. Orły Bojszów 6 7 10:9
10. Pogoń Ziemięcice 7 7 12:18
11. Piast Pawłów 7 6 9:11
12. Drama Kamieniec 7 6 11:24
13. Ruch II Kozłów 7 4 9:23
14. LKS 45 Bujaków 7 1 10:24

Zapowiedź VIII kolejki (6-7.10.2018)

Quo Vadis Makoszowy - Amator Rudziniec (sb, 15:00), Drama Kamieniec - Piast Pawłów (sb, 15:00), Orły Bojszów - Pogoń Ziemięcice (sb, 15:00), LKS 45 Bujaków - Start Kleszczów (sb, 15:00), Ruch II Kozłów - Wilki II Wilcza (nd, 11:00), Walka abrze - Naprzód Świbie (nd, 15:00), Victoria Pilchowice - Tempo Paniówki (nd, 15:00)

Klasa C (Podokręg Zabrze)

Wyniki VI kolejki (29-30.09.2018)

  • Sośnica II Gliwice - pauza
  • Kłodnica Gliwice - Burza II Borowa Wieś 2:2
  • Leśnik Łącza - Korona Bargłówka 4:2
  • Concordia II Knurów - Orzeł Paczyna 3:5
  • MSPN Górnik Zabrze - Tempo II Paniówki 0:2
  • Ślązak Bycina - Naprzó Łubie 1:0

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Orzeł Paczyna 6 15 22:11
2. Ślązak Bycina 5 13 15:6
3. Sośnica II Gliwice 5 9 13:7
4. Concordia II Knurów 5 9 14:12
5. Leśnik Łącza 6 9 16:19
6. Kłodnica Gliwice 6 7 16:14
7. Burza II Borowa Wieś 5 7 11:11
8. Naprzód Łubie 6 7 4:5
9. Tempo II Paniówki 6 6 6:21
10. Korona Bargłówka 5 3 9:12
11. MSPN Górnik Zabrze 5 1 5:13

Zapowiedź VII kolejki (6-7.10.2018)

Naprzód Łubie - pauza, Tempo II Paniówki - Ślązak Bycina (sb, 15:00), Burza II Borowa Wieś - Concordia II Knurów (nd, 11:00),Korona Bargłówka - Kłodnica Gliwice (nd, 11:30), Orzeł Paczyna - MSPN Górnik Zabrze (nd, 15:00), Sośnica II Gliwice - Leśnik Łącza (nd, 15:00)