TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Zmagania rundy jesiennej młodych adeptów futbolu wkraczają w decydującą fazę. Najciekawsze pojedynki bardzo często kończą się zaskakującymi rezultatami, które powodują mnóstwo przetasowań w tabelach. Zapraszamy do lektury.
Trampkarze C1 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki IX kolejki (06.10.2018)
- Żory II – Radlin 4:6 (2:2)
- ROW Rybnik II – Marklowice 2:1 (0:0)
- Unia Racibórz II – Moszczenica 3:1 (0:0)
- Gmina Lubomia – Zebrzydowice 3:2 (1:1)
Wynik zaległego meczu V kolejki (03.10.2018)
- Marklowice – Radlin 0:2 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | ROW Rybnik II | 9 | 22 | 34:11 |
2. | Radlin | 9 | 17 | 30:20 |
3. | Moszczenica | 9 | 16 | 29:18 |
4. | Żory II | 9 | 13 | 33:19 |
5. | Unia Racibórz II | 9 | 12 | 25:26 |
6. | Zebrzydowice | 8 | 12 | 20:23 |
7. | Marklowice | 9 | 4 | 11:31 |
8. | Gmina Lubomia | 8 | 4 | 8:42 |
Zapowiedź zaległego meczu II kolejki (10.10.2018)
Zebrzydowice – Gmina Lubomia (śr 16:00).
Zapowiedź X kolejki (13.10.2018)
Zebrzydowice – Żory II (sb 10:00), Radlin – Unia Racibórz II (sb 10:00), ROW Rybnik II – Gmina Lubomia (sb 13:00), Moszczenica – Marklowice (sb 15:00).
Trampkarze C1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (06/07.10.2018)
- Rudy – Pszów 2:2 (1:0)
- Studzienna – Cyprzanów 1:10 (0:4)
- Zabełków – Górki Śląskie 0:2 (0:2)
- Rogów – Zawada 4:2 (1:2)
- Ocice Racibórz – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rogów | 5 | 15 | 33:5 |
2. | Pszów | 5 | 13 | 41:9 |
3. | Cyprzanów | 6 | 13 | 26:11 |
4. | Zawada | 6 | 9 | 30:21 |
5. | Górki Śląskie | 6 | 9 | 14:29 |
6. | Rudy | 5 | 5 | 20:16 |
7. | Studzienna | 5 | 3 | 12:26 |
8. | Zabełków | 5 | 3 | 10:44 |
9. | Ocice Racibórz | 5 | 0 | 7:32 |
Zapowiedź VII kolejki (13.10.2018)
Pszów – Studzienna (sb 10:00), Cyprzanów – Zabełków (sb 10:00), Górki Śląskie – Rogów (sb 10:00), Ocice Racibórz – Rudy (sb 11:00), Zawada – pauza.
Trampkarze C1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki IX kolejki (06.10.2018)
- Rój – Jejkowice 5:2 (2:0)
- Polaris Żory – Kamień 2:16 (2:8)
- SWD Wodzisław Śląski – Jankowice 1:16 (0:6)
- Grabownia-Golejów – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jejkowice | 8 | 21 | 62:9 |
2. | Rój | 8 | 19 | 94:17 |
3. | Jankowice | 8 | 16 | 58:13 |
4. | Kamień | 7 | 15 | 46:20 |
5. | Grabownia-Golejów | 7 | 6 | 28:41 |
6. | SWD Wodzisław Śląski | 8 | 3 | 11:97 |
7. | Polaris Żory | 8 | 0 | 2:104 |
Zapowiedź X kolejki (13/14.10.2018)
Kamień – Rój (sb 10:00), Jejkowice – Jankowice (nd 10:00), Grabownia-Golejów – Polaris Żory (nd 10:00), SWD Wodzisław Śląski – pauza.