Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piąta porażka MTS-u Knurów

Zawodniczki MTS Knurów przegrały na własnym terenie z LKS-em Goczałkowice-Zdrój 1:2.

Piąta porażka MTS-u Knurów

Spotkanie lepiej zaczęły przyjezdne, które objęły prowadzenie po strzale zza pola karnego Martyny Janaszak. Knurowianki zdołały wyrównać jeszcze przed przerwą za sprawą Katarzyny Pyki. Zwycięski gol dla LKS-u padł 10 minut przed końcem spotkania, a sytuację sam na sam z bramkarką wykorzystała Julia Węglorz.

MTS w siedmiu spotkaniach zdobył tylko sześć punktów i zajmuje ósme miejsce w III-ligowej tabeli. W następnej kolejce - 21 października - zagra na wyjeździe z AKS-em Mikołów.

MTS Knurów - LKS Goczałkowice-Zdrój 1:2 (1:1)

Bramki: Katarzyna Pyka 35. - Martyna Janaszak 23., Julia Węglorz 80.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].