Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rybnik znów pobiegnie dla Paczki

W tym roku już po raz czwarty Rybnik pobiegnie dla PACZKI. 24 Listopada punktualnie o 11:00 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Gliwickiej rozpocznie się bieg „5 kółek dla Paczki”

Rybnik znów pobiegnie dla Paczki

Pierwsza edycja biegu odbyła się w 2015 roku i była inicjatywą wolontariuszy Szlachetnej Paczki z Rybnika, a także Rybnickiej Grupy Biegowej PĘDZIMY RAZEM, którzy wraz z MOSiR-em zorganizowali bieg, który miał promować ideę mądrej pomocy, jaki przyświeca SZLACHETNEJ PACZCE, a także bieganie jako najprostszą formę aktywności ruchowej oraz zdrowy tryb życia. W ubiegłorocznej edycji udział wzięła rekordowa liczba osób, bo pobiegło aż 281 osób.

Nowością w tym roku jest dodatkowy bieg dla dzieci na dystansie jednego okrążenia. Chcemy aby bieg był imprezą rodzinną, żeby pobiec mógł każdy bez względu na wiek. Już w zeszłym roku zapisywały się całe rodziny i razem pokonywały dystans 5 kółek" – mówi Andrzej Gorzawski organizator biegu.

Przypomnijmy, że dystans to 2 km czyli tytułowe 5 kółek, a bieg odbędzie się 24 listopada o godzinie 11:00. Zapisać się można przez internet wysyłając maila na adres 5kolekdlapaczki@gmail.com podając imię, nazwisko, datę urodzenia oraz opcjonalnie numer, z którym chce się wystartować do dnia 21 listopada, a także w dniu zawodów w ramach niewykorzystanych limitów.

Listę numerów już wybranych, a także szczegółowe informacje na temat biegu można znaleźć na fb w wydarzeniu: WYDARZENIE


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~wołodia (31.0. * .78) 16.11.2018 10:05

W zeszłym roku w grudniu w Rybniku, został z organizowany bodajże bieg Barborkowy przy smogu przekroczonym o 1300%!!! Rybnik powinien być wyłaczony z uprawiania sportu.