Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Biegniemy z pomocą dla pani Ani. Biegnij i TY!

Już w najbliższą sobotę, 24 listopada o godzinie 11.00, wystartuje na Stadionie OSiR w Raciborzu bieg charytatywny dla Anny Wojciechowskiej.

Biegniemy z pomocą dla pani Ani. Biegnij i TY!

Pani Ania to raciborzanka zmagająca się z chorobą nowotworową, na leczenie której potrzebne są środki finansowe. W pomoc Pani Annie włączyło się bardzo wielu życzliwych ludzi i instytucji. Jedną z akcji dla Pani Ani jest właśnie wspomniany wyżej bieg.

Każdy z uczestników, który pojawi się na starcie będzie mógł sobie wybrać dystans jaki zechce pokonać – od 2300m do prawie 12 km. Wpisowe, w całości przekazane pani Ani, to kwota 20 zł od uczestnika. W tym biegu nie liczy się czas, nie ma też nagród ani medali. Największą nagrodą jest po prostu świadomość niesienia pomocy oraz uśmiech i radość osoby potrzebującej. Na dzień dzisiejszy zgłoszonych do biegu jest ponad 220 osób, ale może nas być więcej.

Serdecznie zapraszamy do zapisów – do piątku 23 listopada przez portal datasport.pl: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4344.

Jeśli ktoś nie zdąży można zapisać się jeszcze w sobotę tuż przed biegiem w biurze zawodów.

Organizatorami biegu są: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, Stowarzyszenie na rzecz integracji „Podaj Rękę”, TEB Edukacja Racibórz, Akademia Fitness, Stowarzyszenie Artystyczno-Społeczne „Pracownia Przyszłości”. Partnerem biegu jest firma Decathlon.

Ponadto na profilu FB Stowarzyszenia Artystyczno-Społecznego „Pracownia Przyszłości”  https://www.facebook.com/pracowniaprzyszlosci/ prowadzona jest licytacja wielu pamiątek i gadżetów, z których dochód również zostanie przekazany pani Ani.

Wszystkich, którzy chcą i mogą pomóc bardzo serdecznie zapraszamy do włączenia się w tą akcję!

 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].