Poniedziałek, 10 grudnia 2018

imieniny: Danieli, Julii, Eulalii

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

03.12.2018 22:33 | 0 komentarzy | (ak)

Od piątku do poniedziałku Arena Rafako była miejscem kilku bardzo ciekawych spotkań HLPN. W stawce najlepszych zespołów na samym szczycie plasuje się PRD Kühn. Poziom niżej lideruje ŁU-BU-DU, a wśród najsłabszych ekip przodują Auto Serwis oraz Trza siec. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (30.11/01.12.2018)

  • PGF Agencja Kredytowa 24 – PRD Kühn 2:4 (0:3)

Wojciech Orzeł, Łukasz Musioł – Adam Jachimowicz 2, Adam Turkiewicz, Bartłomiej Socha.

  • Galaktikos – Instal-Tech 4:6 (2:1)

Mateusz Kołodziejczyk 3, Krzysztof Seemann – Patryk Buchcik 4, Szymon Niedziela, Patryk Moneta.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.PRD Kühn2610:4
2.M&D Metallbau GmbH136:2
3.Cukiernia Gianni134:2
4.PGF Agencja Kredytowa238:7
5.Galaktikos235:6
6.Instal-Tech238:10
7.FC Łapanka236:8
8.Ada Salon Fryzjerski102:4
8.Amewi-Bruk202:4
10.Harpagany Staltech Au102:6

Zapowiedź V kolejki (08/09.12.2018)

Amewi-Bruk – Ada Salon Fryzjerski (sb 20:00), PGF Agencja Kredytowa 24 – Cukiernia Gianni (nd 18:00), FC Łapanka – M&D Metallbau GmbH (nd 19:00), PRD Kühn – Harpagany Staltech Au (nd 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (01/03.12.2018)

  • Kawalandia – ŁU-BU-DU 2:4 (0:2)

Dariusz Herud, Jakub Moc – Marcin Stasiowski 2, Mateusz Rudek, Filip Erynkwajt.

  • Bruks Team – Piękny Trawnik 4:4 (2:1)

Wojciech Rasek 2, Łukasz Janeta, Patryk Górecki – Marcin Pawlisz 2, Patryk Pundyk, Roman Kowalczyk.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.ŁU-BU-DU268:5
2.Castorama Racibórz266:4
3.Bruks Team2410:5
4.Kawalandia2310:6
5.AMJ DachMig135:2
6.Piękny Trawnik217:8
7.Geo-Punkt AGROTIM000:0
8.KWS Racibórz102:5
9.Straż Graniczna Racibórz202:8
10.HKS Błażejowice205:12

Zapowiedź V kolejki (08/10.12.2018)

Kawalandia – Piękny Trawnik (sb 19:00), HKS Błażejowice – Bruks Team (sb 21:00), Straż Graniczna Racibórz – Geo-Punkt AGROTIM (nd 15:00), KWS Racibórz – ŁU-BU-DU (nd 16:00), Castorama Racibórz – AMJ DachMig (pn 21:00).


III liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (30.11/03.12.2018)

  • Kosmo-Car – Futsal Boys Rybnik 9:2 (5:0)

Marek Fojcik 2, Mateusz Pieruszka, Mateusz Strzeduła, Daniel Zajonc, Dominik Nowak, Dawid Rzodeczko, Tomasz Kierek, Andrzej Adamiak – Robert Peterko, Rafał Podleśny.

  • Młode Wilki – Progres Rogów 0:10 (0:4)

Kamil Rybarz 4, Tomasz Kozielski 3, Denis Waś, Jakub Białas, Mateusz Michel.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Auto Serwis2622:3
2.Progres Rogów3618:5
3.Kosmo-Car2613:3
4.Futsal Boys Rybnik236:11
5.Delta-System Security202:18
6.Młode Wilki303:24

Zapowiedź V kolejki (09/10.12.2018)

Delta-System Security – Kosmo-Car (nd 14:00), Futsal Boys Rybnik – Młode Wilki (nd 17:00), Progres Rogów – Auto Serwis (pn 20:00).


III liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

W dniach 30.11/03.12.2018 roku wszystkie drużyny z tej grupy pauzowały.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Trza siec267:4
2.Palbud136:3
3.Ubojnia Team Auuu2311:11
4.Agencja Pracy Flexjob236:6
5.Safer209:12
6.WIL-MET103:6

Zapowiedź V kolejki (08/09.12.2018)

Trza siec – WIL-MET (sb 18:00), Agencja Pracy Flexjob – Palbud (nd 13:00).