Piątek, 19 kwietnia 2019

imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

10.12.2018 22:05 | 0 komentarzy | (ak)

Z każdym tygodniem rozgrywki HLPN nabierają coraz większego rozmachu. Od soboty do poniedziałku Arena Rafako była miejscem 14 kolejnych spotkań, które miały bardzo ciekawy przebieg. Kilka pojedynków zakończyło się niespodziewanymi rezultatami. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki V kolejki (08/09.12.2018)

  • Amewi-Bruk – Ada Salon Fryzjerski 7:8 (1:3)

Bartosz Trębacz 3, Michał Płowucha 2, Michał Rycka, Mateusz Trzeciak – Sebastian Kapinos 3, Paweł Woniakowski 2, Edward Kowalczyk, Artur Potaczek, Łukasz Zapotoczny.

  • PGF Agencja Kredytowa 24 – Cukiernia Gianni 7:7 (4:5)

Przemysław Stebel 3, Wojciech Orzeł 2, Mateusz Kondziołka, Michał Joszko (samobójcza) – Mateusz Kocot 3, Rafał Haras 2, Sebastian Pytlarz, Łukasz Ploch.

  • FC Łapanka – M&D Metallbau GmbH 3:7 (3:0)

Krzysztof Łukaszczyk 2, Radosław Rubczyński – Damian Krueger 3, Paweł Miczek, Kamil Glenc, Jacek Wuwer, Marcin Bogacki (samobójcza).

  • PRD Kühn – Harpagany Staltech Au 3:0 (1:0)

Adam Turkiewicz 2, Krzysztof Cerkowniak.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.PRD Kühn3913:4
2.M&D Metallbau GmbH2613:5
3.Cukiernia Gianni2411:9
4.PGF Agencja Kredytowa3415:14
5.Ada Salon Fryzjerski2310:11
6.Galaktikos235:6
7.Instal-Tech238:10
8.FC Łapanka339:15
9.Amewi-Bruk309:12
10.Harpagany Staltech Au202:9

Zapowiedź VI kolejki (14.12.2018)

PRD Kühn – Galaktikos (pt 21:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki V kolejki (08/10.12.2018)

  • Kawalandia – Piękny Trawnik 4:5 (0:5)

Sylwester Miazga 2, Sebastian Kramarczyk, Dawid Czorniczek – Marcin Pawlisz, Patryk Pundyk, Bartosz Winkler, Adam Achim, Sylwester Miazga (samobójcza).

  • HKS Błażejowice – Bruks Team 3:15 (2:5)

Mateusz Mikulski 2, Dariusz Berlik – Wojciech Rasek 7, Wojciech Harazim 2, Łukasz Janeta 2, Szymon Rasek, Paweł Rasek, Rafał Rzucidło, Dariusz Berlik (samobójcza).

  • Straż Graniczna Racibórz – Geo-Punkt AGROTIM 3:4 (1:2)

Krzysztof Kupiec 2, Ryszard Żurek – Paweł Zurowietz 2, Marek Grela, Jarosław Jania.

  • KWS Racibórz – ŁU-BU-DU 5:8 (1:5)

Marcin Handziuk 2, Tomasz Sosna, Seweryn Grodzki, Patryk Pawęski – Szymon Paskuda 4, Marcin Stasiowski 2, Bernard Paprotny, Michał Grzesik.

  • Castorama Racibórz – AMJ DachMig 4:3 (1:1)

Grzegorz Borys 2, Michał Zieliński, Szymon Dancewicz – Stefan Pawlik 2, Michał Fulneczek.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.ŁU-BU-DU3916:10
2.Castorama Racibórz3910:7
3.Bruks Team3725:8
4.Piękny Trawnik3412:12
5.Kawalandia3314:11
6.AMJ DachMig238:6
7.Geo-Punkt AGROTIM134:3
8.KWS Racibórz207:13
9.Straż Graniczna Racibórz305:12
10.HKS Błażejowice308:27

Zapowiedź VI kolejki (15/17.12.2018)

Geo-Punkt AGROTIM – Bruks Team (sb 20:00), AMJ DachMig – HKS Błażejowice (pn 20:00).


III liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki V kolejki (09/10.12.2018)

  • Delta-System Security – Kosmo-Car 2:4 (2:1)

Szymon Śmieszek, Dariusz Antończyk – Dominik Nowak 3, Rafał Wilczek.

  • Futsal Boys Rybnik – Młode Wilki 6:3 (3:1)

Krzysztof Janowicz 2, Rafał Podleśny 2, Łukasz Kisiel, Przemysław Kasprzak – Łukasz Kubalik 2, Jakub Konopacki.

  • Progres Rogów – Auto Serwis 3:3 (2:2)

Kamil Rybarz, Jakub Białas, Adrian Suchanek – Wojciech Matuszek 2, Kamil Wieczorek.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kosmo-Car3917:5
2.Auto Serwis3725:6
3.Progres Rogów4721:8
4.Futsal Boys Rybnik3612:14
5.Delta-System Security304:22
6.Młode Wilki406:30

Zapowiedź VI kolejki (14.12.2018)

Auto Serwis – Kosmo-Car (pt 20:00).


III liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki V kolejki (08/09.12.2018)

  • Trza siec – WIL-MET 4:3 (0:3)

Kamil Biły 2, Daniel Komorek, Michał Radecki – Paweł Przybyła, Marcin Neukirch, Szymon Kubik.

  • Agencja Pracy Flexjob – Palbud 5:4 (2:1)

Tomasz Derkowski 3, Łukasz Lisowski, Maciej Pendzich (samobójcza) – Damian Kilian 3, Marcin Franiczek.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Trza siec3911:7
2.Agencja Pracy Flexjob3611:10
3.Palbud2310:8
4.Ubojnia Team Auuu2311:11
5.Safer209:12
6.WIL-MET206:10

Zapowiedź VI kolejki (15/17.12.2018)

Trza siec – Palbud (sb 19:00), Ubojnia Team Auuu – WIL-MET (sb 21:00), Agencja Pracy Flexjob – Safer (pn 21:00).