Poniedziałek, 14 października 2019

imieniny: Alana, Kaliksta, Fortunaty

RSS

Raciborska hala sportowa w nowym wystroju. Jesteś na tak?

11.12.2018 14:51 | 2 komentarze | kozz

Arena Rafako w Raciborzu mieszcząca się przy ulicy Łąkowej liczy sobie blisko pięćset miejsc siedzących na trybunach. Jednak od minionego piątku sporo się zmieniło.

Raciborska hala sportowa w nowym wystroju. Jesteś na tak?
Baner aktualnie zakrywa lewą trybunę / fot. Marek Kuder
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Co sądzisz o nowym wystroju Areny Rafako?

Wszystko za sprawą baneru zajmującego powierzchnię kilkuset metrów kwadratowych na którym poza napisem "Racibórz" uwidocznione są charakterystyczne punkty miasta jak Rynek czy też Zamek Piastowski.

7 grudnia baner ujrzała cała Polska za sprawą wizyty w Arenie Rafako głowy państwa Andrzeja Dudy. To właśnie na tę okazję magistrat przygotował zakrywającą jedną trybunę planszę reklamową.

Jak pokazuje historia Arena Rafako bardzo rzadko zapełniają się obie trybuny. Ostatnio komplet publiczności zasiadł podczas Gali MMA, która odbyła się w kwietniu tego roku. Obie trybuny zapełniały się także m.in. przy Krajowej Lidze Zapaśniczej (w tym sezonie nie jest organizowana) oraz przy turniejach siatkarskich z udziałem gwiazd. Na co dzień widzowie korzystali z lewej trybuny i w zupełności ona wystarczała. Baner został zawieszony właśnie na lewej części, więc teraz kibice widowiska obserwować mogą z prawego sektora z widokiem na kolorowy baner.

Wielka płachta pozostała do dziś, ale nie wiadomo jak długo jeszcze pozostanie w raciborskiej hali.

Zajmijcie swoje stanowisko za pomocą naszej ankiety z przymrużeniem oka. Pytamy w niej co sądzisz o nowym wystroju i proponujemy cztery podpowiedzi: na tak i nie, zmianę lokalizacji baneru i jak to mówił znany z internetu Krzysztof Kononowicz - żeby nie było niczego ;)

Ludzie:

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej