Wtorek, 23 lipca 2019

imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

17.12.2018 22:06 | 0 komentarzy | (ak)

Od piątku do poniedziałku w Arenie Rafako rozegrano zaledwie 7 spotkań HLPN, których rezultaty mogą mieć wielkie znaczenie dopiero w końcowym rozrachunku. Sprawdź komplet wyników, aktualne tabele i zapowiedzi najbliższych pojedynków.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wynik VI kolejki (14.12.2018)

  • PRD Kühn – Galaktikos 4:2 (3:1)

Paweł Polak 2, Marcin Malinowski, Łukasz Reinhard – Mateusz Kołodziejczyk, Marcin Lukoszek.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.PRD Kühn41217:6
2.M&D Metallbau GmbH2613:5
3.Cukiernia Gianni2411:9
4.PGF Agencja Kredytowa3415:14
5.Ada Salon Fryzjerski2310:11
6.Instal-Tech238:10
7.Galaktikos337:10
8.FC Łapanka339:15
9.Amewi-Bruk309:12
10.Harpagany Staltech Au202:9

Zapowiedź VII kolejki (21/23.12.2018)

Cukiernia Gianni – PRD Kühn (pt 20:00), PGF Agencja Kredytowa 24 – M&D Metallbau GmbH (sb 20:00), Ada Salon Fryzjerski – FC Łapanka (sb 21:00), Amewi-Bruk – Instal-Tech (nd 19:00), Galaktikos – Harpagany Staltech Au (nd 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki VI kolejki (15/17.12.2018)

  • Geo-Punkt AGROTIM – Bruks Team 6:7 (2:1)

Jacek Świerczyński 2, Kamil Szlufarski 2, Piotr Barlik, Dariusz Walencinowicz (samobójcza) – Wojciech Rasek 4, Szymon Rasek, Łukasz Janeta, Dawid Myśliwiec (samobójcza).

  • AMJ DachMig – HKS Błażejowice 7:4 (3:1)

Marek Pytlik 4, Michał Sala 2, Michał Latoń – Paweł Szulc 2, Kamil Janacz 2.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bruks Team41032:14
2.ŁU-BU-DU3916:10
3.Castorama Racibórz3910:7
4.AMJ DachMig3615:10
5.Piękny Trawnik3412:12
6.Kawalandia3314:11
7.Geo-Punkt AGROTIM2310:10
8.KWS Racibórz207:13
9.Straż Graniczna Racibórz305:12
10.HKS Błażejowice4012:34

Zapowiedź VII kolejki (21/23.12.2018)

AMJ DachMig – Kawalandia (pt 21:00), KWS Racibórz – Straż Graniczna Racibórz (sb 18:00), Geo-Punkt AGROTIM – ŁU-BU-DU (nd 17:00), Castorama Racibórz – Bruks Team (nd 18:00), Piękny Trawnik – HKS Błażejowice (nd 21:00).


III liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wynik VI kolejki (14.12.2018)

  • Auto Serwis – Kosmo-Car 6:3 (4:0)

Wojciech Matuszek 3, Kamil Knura 3 – Michał Gołąbek, Mateusz Strzeduła, Dominik Nowak.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Auto Serwis41031:9
2.Kosmo-Car4920:11
3.Progres Rogów4721:8
4.Futsal Boys Rybnik3612:14
5.Delta-System Security304:22
6.Młode Wilki406:30

Zapowiedź VII kolejki (22/23.12.2018)

Delta-System Security – Młode Wilki (sb 19:00), Futsal Boys Rybnik – Auto Serwis (nd 15:00), Kosmo-Car – Progres Rogów (nd 16:00).


III liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki VI kolejki (15/17.12.2018)

  • Trza siec – Palbud 4:2 (3:1)

Jakub Gatnar 2, Dawid Kwiatkowski, Jakub Kopel – Marcin Franiczek, Maciej Pendzich.

  • Ubojnia Team Auuu – WIL-MET 7:1 (2:0)

Adrian Tomański 4, Marcin Ćwik, Patryk Ćwik, Michał Gabor – Marcin Neukirch.

  • Agencja Pracy Flexjob – Safer 13:2 (5:2)

Grzegorz Bedrunka 3, Piotr Berger 2, Marek Besz 2, Tomasz Wasilewski, Denis Wszołek, Krzysztof Masny, Mateusz Turkiewicz, Mariusz Fichna, Tomasz Derkowski – Piotr Wieder, Oliwer Huptaś.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Trza siec41215:9
2.Agencja Pracy Flexjob4924:12
3.Ubojnia Team Auuu3618:12
4.Palbud3312:12
5.WIL-MET307:17
6.Safer3011:25

Zapowiedź VII kolejki (23.12.2018)

Trza siec – Ubojnia Team Auuu (nd 12:00), WIL-MET – Agencja Pracy Flexjob (nd 13:00), Safer – Palbud (nd 14:00).