Niedziela, 20 października 2019

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

X Legendarny Kosmiczny Mecz już niebawem

31.12.2018 12:28 | 0 komentarzy | rafbl

Już za niespełna dwa tygodnie odbędzie się kolejny Legendarny Kosmiczny Mecz. Tegoroczna zimowa edycja  wydarzenia będzie jubileuszową dziesiątą edycją i odbędzie się w sobotę 12 stycznia 2019 roku. Tym razem impreza odbędzie się jednak w nowej lokalizacji, a mianowicie w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju.

X Legendarny Kosmiczny Mecz już niebawem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Impreza będzie miała charakter siatkarko-koszykarskiego pojedynku. Cel wydarzenia jest bardzo szczytny, bowiem uczestnicy po raz kolejny zagrają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której 27. Finał, którego hasło przewodnie  brzmi "Pomaganie jest dziecinnie proste", zaplanowany jest na 13 stycznia 2019 roku. 

Jak informuje organizator - Fundacja Piątka Kabaretu Młodych Panów: "W tych nie do końca poważnych zawodach" udział wezmą legendy polskiego sportu, gwiazdy telewizji jak również kabaretu i muzyki. W gronie tegorocznych uczestników znaleźć można twarze znane już z poprzednich edycji imprezy jak również zupełnie nowych uczestników. Wystąpią między innymi: Tomasz Zimoch, Kamil Kosowski, Ewa Błachnio, Damian Jonak, Marcin Prus, Grubson, Marek Plawgo, Adam Asanov, kabaret Paranienormalni czy Tomasz Zubilewicz. Pojawią się także zawodnicy niedawnego zdobywcy hokejowego Pucharu Polski - zawodnicy JKH GKS Jastrzębie: Łukasz i Radosław Nalewajka, jak również zawodnicy Jastrzębskiego Węgla z Julienem Lyneelem, Lukasem Kampą czy Mistrzem Świata Dawidem Konarskim na czele. Nie są to jednak wszyscy uczestnicy, których będzie w tym roku rekordowa ilość.Jak zapewnia organizator cytując słowa klasyka na tegorocznym Legendarnym Kosmicznym Meczu - "Będzie się działo!"

Początek imprezy w HWS  w Jastrzębiu-Zdroju 12 stycznia 2019 roku o godzinie 16:00. Informacje o biletach na to niecodzienne wydarzenie i o możliwych sposobach ich nabycia można znaleźć tutaj.