Piątek, 24 maja 2019

imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

RSS

SYTUACJA HYDROLOGICZNA:

Jedynka Pszów i Naprzód Borucin bez punktów

14.01.2019 08:55 | 0 komentarzy | dud

Drużyny z Pszowa i Borucina przegrały swoje spotkania w ramach 15. kolejki II ligi tenisa stołowego mężczyzn. 

Jedynka Pszów i Naprzód Borucin bez punktów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

KS Naprzód Borucin - TTS II Bytom 4:6

Przebieg spotkania:

  • Michael Daniel - Balcerzak Marcin 3:2 (6:11, 12:10, 9:11, 11:7, 11:4)
  • Dworakowski Rafał - Wróbel Dariusz 1:3 (5:11, 8:11, 16:14, 9:11)
  • Michael Daniel - Wróbel Dariusz 3:0 (11:7, 11:7, 11:5)
  • Dworakowski Rafał - Balcerzak Marcin 0:3 (6:11, 13:15, 7:11)
  • Lasota Mateusz - Łysakowski Michał 3:0 (11:9, 11:6, 11:9)
  • Piecowski Mirosław - Trela Mateusz 2:3 (11:7, 4:11, 11:6, 6:11, 6:11)
  • Lasota Mateusz - Trela Mateusz 3:2 (11:6, 8:11, 18:16, 12:14, 11:4)
  • Piecowski Mirosław - Twardowski Szymon 1:3 (14:12, 1:11, 5:11, 9:11)
  • Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał - Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz 2:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:9, 7:11)
  • Michael Daniel / Piecowski Mirosław - Trela Mateusz / Twardowski Szymon 2:3 (5:11, 8:11, 11:5, 11:6, 11:13)

MUKS Jedynka Pszów - MKS Czechowice-Dziedzice 2:8

Przebieg spotkania:

  • Kempa Mateusz - Cioch Błażej 1:3 (12:10, 6:11, 6:11, 2:11)
  • Kowol Marek - Ramenda Adam 2:3 (11:5, 2:11, 14:12, 7:11, 6:11)
  • Kempa Mateusz - Ramenda Adam 1:3 (11:9, 5:11, 5:11, 8:11)
  • Kowol Marek - Cioch Błażej 0:3 (7:11, 5:11, 4:11)
  • Borek Kamil - Grabski Dawid 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)
  • Borek Łukasz - Wróbel Paweł 3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:5, 11:6)
  • Borek Kamil - Wróbel Paweł 0:3 (12:14, 9:11, 8:11)
  • Borek Łukasz - Grabski Dawid 3:2 (11:9, 9:11, 17:15, 2:11, 11:5)
  • Kowol Marek / Borek Kamil - Cioch Błażej / Ramenda Adam 2:3 (11:9, 11:7, 7:11, 2:11, 9:11)
  • Kempa Mateusz / Borek Łukasz - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 5:11)

KTS Gliwice - KU AZS UJD III Częstochowa 6:4

Przebieg spotkania:

  • Szabat Patrycja - Rakowska Magdalena 1:3 (11:13,10:12,11:5,6:11)
  • Kaniecka Dorota - Jezik Aleksandra 3:0 (11:9,11:8,11:9)
  • Szabat Patrycja - Jezik Aleksandra 3:1 (11:3,11:13,11:4,11:4)
  • Kaniecka Dorota - Rakowska Magdalena 2:3 (13:11,11:8, 9:11, 8:11, 4:11)
  • Bryś Natalia - Mazur Klaudia 1:3 (9:11,8:11, 17:15, 10:12)
  • Ciesielska Agata - Szemiel Julia 3:2 (11:7,11:9,8:11,12:14,11:4)
  • Rusin Anna - Szemiel Julia 3:1 (11:3,9:11,11:7,11:6)
  • Ciesielska Agata - Mazur Klaudia 3:1 (11:4,11:13,11:9,15:13)
  • Rusin Anna / Kaniecka Dorota - Rakowska Magdalena / Jezik Aleksandra 3:0 (11:5, 11:7,11:6)
  • Ciesielska Agata / Szabat Patrycja - Mazur Klaudia / Szemiel Julia 1:3 (5:11,12:14,11:7,9:11)

KU AZS UJD II Częstochowa - JKTS I Jastrzębie Zdrój 4:6

Przebieg spotkania:

  • Falarz Kinga - Paszek Agata 0:3 (7:11, 3:11, 7:11)
  • Rakowska Karolina - Tokarczyk Karolina 3:0 (11:5, 11:8, 12:10)
  • Falarz Kinga - Tokarczyk Karolina 3:0 (12:10, 11:4, 11:3)
  • Rakowska Karolina - Paszek Agata 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 6:11, 11:9)
  • Zając Karolina - Gumula Renata 0:3 (9:11, 7:11, 10:12)
  • Wrzosek Diana - Wyrobek Sabina 1:3 (8:11, 3:11, 12:10, 2:11)
  • Zając Karolina - Wyrobek Sabina 0:3 (4:11, 9:11, 10:12)
  • Wrzosek Diana - Gumula Renata 1:3 (7:11, 7:11, 11:6, 5:11)
  • Falarz Kinga / Zając Karolina - Paszek Agata / Wyrobek Sabina 2:3 (11:13, 12:10, 7:11, 11:9, 8:11)
  • Rakowska Karolina / Wrzosek Diana - Mikołajec Patrycja / Kubiak Anna 3:1 (11:5, 8:11, 11:9, 11:8)

ULKS Ruch Pniów - MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 7:3

Przebieg spotkania:

  • Gralok Maria - Kluszewska Milena 0:3 (8:11,11:13,8:11)
  • Ksol Izabela - Mika Patrycja 3:2 (9:11,11:8,11:6,5:11,11:6)
  • Gralok Maria - Mika Patrycja 3:2 (5:11,11:6,6:11,11:8,13:11)
  • Ksol Izabela - Kluszewska Milena 3:2 (11:6,8:11,3:11,11:9,11:9)
  • Kopyra Barbara - Gulba Maria 2:3 (11:8,9:11,3:11,12:10,9:11)
  • Świniarska Mariola - Koźluk Dominika 3:0 (13:11,11:6,11:8)
  • Kopyra Barbara - Koźluk Dominika 0:3 (8:11,6:11,8:11)
  • Świniarska Mariola - Gulba Maria 3:0 (12:10,11:2,11:8)
  • Ksol Izabela / Świniarska Mariola - Kluszewska Milena / Gulba Maria 3:1 (5:11,11:8,11:5,11:4)
  • Gralok Maria / Kopyra Barbara - Koźluk Dominika / Mika Patrycja 3:2 (11:2,3:11,13:15,16:14,11:6)

TS Kuźnia Martex Rybnik - LZS BLYSS Kujakowice 2:8

Przebieg spotkania:

  • Zwoliński Mariusz - Galas Michał 0:3 (7:11, 8:11, 5:11)
  • Stecyszyn Jakub - Załuski Jakub 0:3 (6:11, 6:11, 11:13)
  • Zwoliński Mariusz - Załuski Jakub 1:3 (11:8, 10:12, 6:11, 1:11)
  • Stecyszyn Jakub - Galas Michał 2:3 (11:9, 11:13, 11:8, 9:11, 8:11)
  • Prudel Leszek - Głuszek Wojciech 3:0 (11:4, 11:4, 11:5)
  • Gumiński Krzysztof - Kleszcz Krzesimir 1:3 (9:11, 11:7, 12:14, 6:11)
  • Prudel Leszek - Kleszcz Krzesimir 1:3 (6:11, 9:11, 14:12, 8:11)
  • Gumiński Krzysztof - Głuszek Wojciech 0:3 (11:13, 7:11, 4:11)
  • Zwoliński Mariusz / Stecyszyn Jakub - Załuski Jakub / Galas Michał 3:0 (12:10, 12:10, 11:8)
  • Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Głuszek Wojciech / Kleszcz Krzesimir 1:3 (11:4, 4:11, 7:11, 7:11)

JKTS I Jastrzębie Zdrój - UKTS Sokół Orzesze 8:2

Przebieg spotkania:

  • Paszek Agata - Radzik Martyna 3:0 (11:7, 11:3, 11:3)
  • Wyrobek Sabina - Stanisławska Sandra 3:1 (10:12, 11:3, 11:7, 11:4)
  • Paszek Agata - Stanisławska Sandra 3:0 (11:8, 11:7, 11:6)
  • Wyrobek Sabina - Kulas Anna 3:1 (10:12, 11:3, 11:6, 11:8)
  • Kubiak Anna - Sójka Anna 3:0 (11:4, 11:7, 11:7)
  • Mikołajec Patrycja - Urbańczyk Anna 0:3 (8:11, 9:11, 10:12)
  • Kubiak Anna - Urbańczyk Anna 0:3 (9:11, 2:11, 2:11)
  • Paluch Dorota - Sójka Anna 3:1 (11:6, 11:6, 8:11, 11:8)
  • Paszek Agata / Wyrobek Sabina - Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna 3:1 (13:11, 11:7, 8:11, 11:7)
  • Paluch Dorota / Kubiak Anna - Radzik Martyna / Kulas Anna 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 11:7)

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl