Wtorek, 26 marca 2019

imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora

RSS

KTS Gliwice nie dał szans Jedynce Pszów [WYNIKI]

21.01.2019 09:05 | 0 komentarzy | dud

Ekipa z Gliwic pewnie wygrała swoje spotkanie z MUKS Jedynką Pszów. Sprawdź pozostałe wyniki weekendowych gier. 

KTS Gliwice nie dał szans Jedynce Pszów [WYNIKI]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

UKTS Sokół Orzesze - KTS Gliwice 3:7

Przebieg spotkania:

  • Stanisławska Sandra - Rusin Anna 1:3 (11:5, 3:11, 5:11, 9:11)
  • Kulas Anna - Szabat Patrycja 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
  • Stanisławska Sandra - Szabat Patrycja 0:3 (9:11, 8:11, 5:11)
  • Kulas Anna - Rusin Anna 0:3 (6:11, 2;11, 4;11)
  • Urbańczyk Anna - Ciesielska Agata 3:0 (11:8, 11;8, 11;7)
  • Radzik Martyna - Bryś Natalia 3:2 (7:11, 11:4, 6;11, 11;5, 11:7)
  • Urbańczyk Anna - Kaniecka Dorota 3:0 (11:6, 11:5, 11:5)
  • Tkocz Julia - Ciesielska Agata 2:3 (5:11, 5;11, 12;10, 11;9, 5;11)
  • Stanisławska Sandra / Urbańczyk Anna - Rusin Anna / Kaniecka Dorota 1:3 (10;12, 11;9, 12;14, 9:11)
  • Kulas Anna / Radzik Martyna - Szabat Patrycja / Ciesielska Agata 2:3 (6:11, 11:7, 7:11, 11:8, 5:11)

UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - KS Naprzód Borucin 5:5

Przebieg spotkania:

  • Baran Sebastian - Dworakowski Rafał 2:3 (11:8, 9:11, 11:9, 4:11, 10:12)
  • Myszewski Adrian - Michael Daniel 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 9:11)
  • Baran Sebastian - Michael Daniel 0:3 (3:11, 7:11, 10:12)
  • Myszewski Adrian - Dworakowski Rafał 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
  • Eliasz Adrian - Piecowski Mirosław 3:2 (13:15, 11:6, 8:11, 11:7, 11:7)
  • Struś Piotr - Lasota Mateusz 2:3 (11:8, 11:7, 8:11, 7:11, 8:11)
  • Eliasz Adrian - Lasota Mateusz 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 13:11)
  • Struś Piotr - Piecowski Mirosław 2:3 (11:7, 8:11, 4:11, 11:8, 9:11)
  • Baran Sebastian / Struś Piotr - Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz 3:1 (7:11, 11:4, 11:6, 11:9)
  • Myszewski Adrian / Eliasz Adrian - Michael Daniel / Piecowski Mirosław 3:0 (12:10, 11:6, 13:11)

KTS Gliwice - MUKS Jedynka Pszów 10:0

Przebieg spotkania:

  • Kądziela Marek - Kowol Marek 3:0 (11:5, 11:6, 11:9)
  • Kwodawski Bartosz - Borek Łukasz 3:0 (13:11, 12:10, 11:5)
  • Kądziela Marek - Borek Łukasz 3:1 (9:11, 12:10, 11:9, 11:6)
  • Kwodawski Bartosz - Kowol Marek 3:0 (11:5, 11:3, 11:8)
  • Lubaś Sebastian - Borek Kamil 3:0 (11:8, 11:5, 11:5)
  • Steuer Dariusz - Święcicki Szymon 3:2 (10:12, 11:4, 5:11, 11:3, 11:4)
  • Lubaś Sebastian - Święcicki Szymon 3:0 (11:5, 11:6, 11:2)
  • Steuer Dariusz - Borek Kamil 3:1 (13:11, 11:6, 6:11, 11:7)
  • Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz - Borek Kamil / Kowol Marek 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:5)
  • Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Święcicki Szymon / Borek Łukasz 3:1 (11:5, 11:13, 11:7, 11:7)

KU AZS UJD III Częstochowa - ULKS Ruch Pniów 4:6

Przebieg spotkania:

  • Rakowska Magdalena - Gralok Maria 3:1 (11:7, 4:11, 11:7, 11:9)
  • Jezik Aleksandra - Ksol Izabela 0:3 (8:11, 3:11, 5:11)
  • Rakowska Magdalena - Ksol Izabela 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
  • Jezik Aleksandra - Gralok Maria 0:3 (5:11, 6:11, 4:11)
  • Mazur Klaudia - Kopyra Barbara 3:1 (11:9, 11:1, 12:14, 11:5)
  • Szemiel Julia - Świniarska Mariola 0:3 (9:11, 5:11, 12:14)
  • Mazur Klaudia - Świniarska Mariola 3:0 (12:10, 12:10, 11:7)
  • Szemiel Julia - Kopyra Barbara 3:0 (11:9, 11:5, 11:6)
  • Jezik Aleksandra / Rakowska Magdalena - Ksol Izabela / Świniarska Mariola 1:3 (11:9, 4:11, 3:11, 8:11)
  • Mazur Klaudia / Szemiel Julia - Kopyra Barbara / Gralok Maria 2:3 (5:11, 9:11, 11:4, 11:9, 7:11)

LITS Meble Anders Żywiec - KTS Gliwice 2:8

Przebieg spotkania:

  • Pal Waldemar - Kwodawski Bartosz 3:0 (11:7, 11:8, 11:5)
  • Kufel Dominik - Kądziela Marek 0:3 (4:11, 2:11, 9:11)
  • Pal Waldemar - Kądziela Marek 1:3 (8:11, 11:6, 4:11, 8:11)
  • Kufel Dominik - Kwodawski Bartosz 3:2 (16:14, 12:10, 6:11, 8:11, 11:8)
  • Kufel Karol - Lubaś Sebastian 0:3 (6:11, 2:11, 5:11)
  • Jurasz Adam - Steuer Dariusz 0:3 (6:11, 6:11, 1:11)
  • Jurasz Adam - Lubaś Sebastian 0:3 (2:11, 1:11, 1:11)
  • Kufel Karol - Steuer Dariusz 0:3 (4:11, 5:11, 4:11)
  • Pal Waldemar / Jurasz Adam - Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz 0:3 (3:11, 2:11, 8:11)
  • Kufel Karol / Kufel Dominik - Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian 0:3 (4:11, 6:11, 7:11)

UKS Huragan Sosnowiec - JKTS I Jastrzębie Zdrój 1:9

Przebieg spotkania:

  • Knap Julia - Paszek Agata 0:3 (4:11, 4:11, 3:11)
  • Majewska Zuzanna - Wyrobek Sabina 1:3 (9:11, 11:7, 4:11, 4:11)
  • Knap Julia - Wyrobek Sabina 1:3 (3:11, 7:11, 11:4, 8:11)
  • Majewska Bogusława - Paszek Agata 0:3 (3:11, 1:11, 4:11)
  • Ochman Agnieszka - Kubiak Anna 0:3 (7:11, 11:13, 11:13)
  • Zygadło Martyna - Mikołajec Patrycja 0:3 (6:11, 9:11, 4:11)
  • Ochman Agnieszka - Mikołajec Patrycja 1:3 (8:11, 6:11, 12:10, 4:11)
  • Zygadło Martyna - Kubiak Anna 3:1 (11:7, 12:14, 12:10, 11:8)
  • Knap Julia / Zygadło Martyna - Paszek Agata / Wyrobek Sabina 2:3 (2:11, 14:16, 11:9, 11:9, 10:12)
  • Ochman Agnieszka / Majewska Bogusława - Kałużny Laura / Kubiak Anna 1:3 (8:11, 11:7, 9:11, 4:11)

KS Naprzód Borucin - UKTS Sokół I Orzesze  6:4


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl