Czwartek, 18 lipca 2019

imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana

RSS

Górnik Zabrze pokonał Spartaka Moskwa

25.01.2019 19:07 | 0 komentarzy | kozz

Górnik Zabrze, który przebywa na Cyprze rozegrał mecz sparingowy ze Spartakiem Moskwa (U21). Zespół Marcin Brosza, który zagrał młodzieżą wygrał z młodzieżą Spartaka 2:1. 

Górnik Zabrze pokonał Spartaka Moskwa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Takie były założenia zgrupowania na Cyprze. Młodzi zawodnicy Górnika mają rywalizować z równieśnikami. W piątek w cypryjskim Paralímni Górnik zmierzył się z wiceliderem rosyjskiej młodzieżowej ekstraklasy - Spartkiem Moskwa i ograł go 2:1. Dla Górnika bramki strzelali Marcin Urynowicz i Krzysztof Kiklaisz. 

Już w 3. minucie prowadzenie dla zabrzańskiej drużyny uzyskał Marcin Urynowicz. Zabrzanie cieszyli się z prowadzenia zaledwie 180 sekund. Do wyrównania doprowadził Fanil Sungatulin. Wynik remisowy utrzymał się do przerwy. W drugich czterdziestu pięciu minutach Górnik rozstrzygnął losy meczu na swoją korzyść. Na listę strzelców wpisał się w 59. minucie Krzysztof Kiklaisz.

Spartak Moskwa U-21 – Górnik Zabrze 1:2 (1:1)

Fanil Sungatulin 6’ - Marcin Urynowicz 3’, Krzysztof Kiklaisz 59’

Spartak Moskwa U-21: Yarusov – Morgunov, Volkov, Malkov, Sazonov, Sungatulin, Alekseev, Oganesian, Mazurov, Predeus, Danilin; rezerwowi: Alekseev, Markov, Stepanenko, Repyakh, Belashevich, Mitroga, Melnikov, Lopatin.

Górnik Zabrze: Bielica (Loska 46’) – Michalski, Kubica, Wiśniewski, Gryszkiewicz, Ambrosiewicz, Urynowicz, Hajda (Eizenchart 46’), Ryczkowski (Hajda 71’), Kiklaisz, Liszka.