Piątek, 19 kwietnia 2019

imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

04.02.2019 21:56 | 0 komentarzy | (ak)

Kończą się powoli zmagania XVIII edycji HLPN. W piątek i poniedziałek rozegrano kolejne 4 mecze, których rezultaty dokonały kilku przetasowań. W najciekawszym pojedynku tytuł mistrzowski zapewnił sobie M&D Metallbau GmbH. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki XIII kolejki (01/04.02.2019)

  • Galaktikos – M&D Metallbau GmbH 3:7 (3:1)

Mateusz Kołodziejczyk, Patryk Knura, Krzysztof Seemann – Damian Krueger 2, Kamil Glenc 2, Marek Prusicki, Jacek Wuwer, Radosław Szpak.

  • Instal-Tech – Cukiernia Gianni 7:4 (1:2)

Tomasz Tiebler 3, Patryk Buchcik, Szymon Niedziela, Denis Grud, Kamil Cimała – Damian Gawryluk 2, Łukasz Ploch, Sebastian Pytlarz.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.M&D Metallbau GmbH82142:22
2.PRD Kühn92143:22
3.Ada Salon Fryzjerski81840:30
4.Instal-Tech81538:37
5.Harpagany Staltech Au71228:23
6.Galaktikos91036:32
7.Amewi-Bruk8627:40
8.Cukiernia Gianni7524:33
9.Jubiler Rydułtowy8427:36
10.FC Łapanka8323:53

Zapowiedź XIV kolejki (09/10.02.2019)

FC Łapanka – Cukiernia Gianni (sb 19:00), M&D Metallbau GmbH – Amewi-Bruk (sb 20:00), Instal-Tech – Ada Salon Fryzjerski (nd 19:00), Harpagany Staltech Au – Jubiler Rydułtowy (nd 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wynik XIII kolejki (04.02.2019)

  • Castorama Racibórz – KWS Racibórz 4:2 (2:0)

Grzegorz Borys 3, Grzegorz Szewczyk – Marcin Handziuk, Seweryn Grocki.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bruks Team82255:21
2.Geo-Punkt Agrotim92153:28
3.ŁU-BU-DU81839:22
4.Piękny Trawnik91645:38
5.Castorama Racibórz91223:47
6.KWS Racibórz91231:39
7.Kawalandia81042:33
8.AMJ DachMig91037:46
9.Straż Graniczna Racibórz8619:30
10.HKS Błażejowice9-917:57

Zapowiedź XIV kolejki (09/10.02.2019)

Bruks Team – Kawalandia (sb 18:00), Straż Graniczna Racibórz – ŁU-BU-DU (nd 21:00).


III liga – grupa mistrzowska (Podokręg Racibórz)

W dniach 01/04.02.2019 roku wszystkie drużyny z tej grupy pauzowały.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Auto Serwis51329:20
2.Progres Rogów51025:17
3.Trza siec4613:19
4.Kosmo-Car4613:15
5.Agencja Pracy Flexjob5619:20
6.Palbud5018:26

Zapowiedź XIV kolejki (08.02.2019)

Kosmo-Car – Trza siec (pt 21:00).


III liga – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wynik XIII kolejki (04.02.2019)

  • Młode Wilki – Ubojnia Team Auuu 3:4 (0:3)

Paweł Piekarz 2, Tomasz Bedrunka – Adrian Tomański 2, Paweł Maciąg, Patryk Ćwik.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Delta-System Security51126:17
2.Futsal Boys Rybnik41027:9
3.Ubojnia Team Auuu51026:20
4.WIL-MET4616:19
5.Safer5326:47
6.Młode Wilki5019:28

Zapowiedź XIV kolejki (10.02.2019)

Futsal Boys Rybnik – WIL-MET (nd 18:00).