Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Klub z Raciborza zaprasza Jana Tomaszewskiego - legendarnego bramkarza

Uważany za jednego z najlepszych polskich bramkarzy w historii w maju prawdopodobnie przyjedzie do Raciborza - Markowic. Miejscowy LKS 07 zaprosił Jana Tomaszewskiego na turniej dla dzieci im. Huberta Kostki. To może być wspaniały moment do spotkania się tych dwóch legendarnych bramkarzy.

Klub z Raciborza zaprasza Jana Tomaszewskiego - legendarnego bramkarza
fot. laczynaspilka.pl

Jakie są szanse? Na ten moment duże, aczkolwiek na przeszkodzie może stanąć finał Pucharu Polski. Prezes klubu z Markowic Marek Cyran skontaktował się już z Janem Tomaszewskim w sprawie ewentualnego przyjazdu. Z informacji jakie uzyskaliśmy, pan Jan wybiera się 2 maja na finał Pucharu Polski, który jest rozgrywany w Warszawie na stadionie PGE Narodowy. Turniej w Markowicach z kolei jest zaplanowany na 3 maja. 

71-letni Jan Tomaszewski jest wstępnie na tak i chętnie spotka się z Hubertem Kostką, który jest mieszkańcem Markowic. Działacze LKS 07 Markowic będą mocno myśleć nad tym, jak sprowadzić legendarnego bramkarza na turniej w dzielnicy Raciborza. Byłoby to z pewnością duże wydarzenie dla miejscowych.

Klub z Markowic znany jest z tego, że zaprasza na swoje turnieje legendy piłki nożnej. W minionych latach w Markowicach gościł m.in. Antoni Piechniczek czy Stanisław Oślizło.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].