Poniedziałek, 17 czerwca 2019

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

10.03.2019 18:27 | 0 komentarzy | (ak)

Drugą kolejkę wiosennych spotkań rozegrali ligowcy. GKS Jastrzębie tym razem dość niespodziewanie został pokonany przez niżej notowaną ekipę Chrobrego Głogów, natomiast ROW Rybnik sprawił dużą niespodziankę i wywiózł remis z gorącego terenu Widzewa Łódź. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XXIII kolejki (08/10.03.2019)

  • Chrobry Głogów – GKS Jastrzębie 1:0 (0:0)
  • Gieksa Katowice – Raków Częstochowa 0:3 (0:1)
  • Garbarnia Kraków – Tyski Sport 1:3 (0:1)
  • Odra Opole – Chojniczanka Chojnice 3:0 (0:0)
  • Stal Mielec – ŁKS Łódź 0:1 (0:0)
  • Termalica Nieciecza – Wigry Suwałki 1:0 (1:0)
  • Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz 0:0
  • Bytovia Bytów – Puszcza Niepołomice 0:0
  • Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:3 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raków Częstochowa235440:10
2.ŁKS Łódź234336:18
3.Stal Mielec234032:15
4.Sandecja Nowy Sącz234023:12
5.Podbeskidzie B-B233233:28
6.Chojniczanka Chojnice233231:30
7.GKS Jastrzębie233227:29
8.Termalica Nieciecza233133:34
9.Puszcza Niepołomice233124:29
10.Tyski Sport232931:29
11.Odra Opole232935:38
12.Bytovia Bytów232833:28
13.Warta Poznań232723:30
14.Chrobry Głogów232615:22
15.Wigry Suwałki232526:37
16.Stomil Olsztyn232322:29
17.Gieksa Katowice231816:33
18.Garbarnia Kraków231617:46

Zapowiedź XXIV kolejki (15/17.03.2019)

Tyski Sport – Stal Mielec (pt 18:00), Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki (sb 16:00), GKS Jastrzębie – Gieksa Katowice (sb 17:00), ŁKS Łódź – Warta Poznań (sb 17:00), Chojniczanka Chojnice – Chrobry Głogów (sb 17:00), Sandecja Nowy Sącz – Garbarnia Kraków (sb 17:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Bytovia Bytów (sb 18:00), Puszcza Niepołomice – Odra Opole (nd 17:00), Raków Częstochowa – Termalica Nieciecza (nd 18:00).


II liga (PZPN)

Wyniki XXIII kolejki (09/10.03.2019)

  • Widzew Łódź – ROW Rybnik 1:1 (0:1)
  • Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg 2:1 (0:0)
  • Radomiak Radom – Rozwój Katowice 2:0 (2:0)
  • Elana Toruń – Resovia Rzeszów 0:1 (0:1)
  • GKS Bełchatów – Górnik Łęczna 2:0 (2:0)
  • Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola 5:1 (3:1)
  • Błękitni Stargard – Gryf Wejherowo 4:1 (2:1)
  • Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków 2:2 (2:0)
  • Ruch Chorzów – Olimpia Grudziądz 1:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radomiak Radom234451:17
2.Widzew Łódź224337:18
3.GKS Bełchatów234027:13
4.Elana Toruń233933:20
5.Olimpia Grudziądz233745:34
6.Górnik Łęczna233737:35
7.Stal Stalowa Wola233436:33
8.Resovia Rzeszów223229:31
9.Skra Częstochowa233118:30
10.Pogoń Siedlce232935:32
11.Znicz Pruszków232832:41
12.Błękitni Stargard232729:41
13.Gryf  Wejherowo232631:41
14.Ruch Chorzów232528:30
15.Rozwój Katowice232428:37
16.Siarka Tarnobrzeg222219:38
17.Olimpia Elbląg212017:30
18.ROW Rybnik221918:29

Zapowiedź XXIV kolejki (16/17.03.2019)

ROW Rybnik – Błękitni Stargard (sb 14:00), Rozwój Katowice – Skra Częstochowa (sb 15:00), Resovia Rzeszów – Widzew Łódź (sb 15:00), Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg (sb 15:00), Olimpia Elbląg – Ruch Chorzów (sb 17:00), Gryf Wejherowo – Pogoń Siedlce (nd 13:00), Znicz Pruszków – Radomiak Radom (nd 13:05), Górnik Łęczna – Elana Toruń (nd 15:00), Olimpia Grudziądz – GKS Bełchatów (nd 18:00).


IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki zaległych meczów XIII i XV kolejki (09.03.2019)

  • Tyski Sport II – Czaniec 2:1 (1:0)
  • Goczałkowice – Spójnia Landek 0:0

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czaniec153529:9
2.Decor Bełk153027:18
3.Kuźnia Ustroń152931:15
4.Drzewiarz Jasienica152929:13
5.Tyski Sport II152729:21
6.Czechowice-Dziedzice152425:17
7.Polonia Łaziska Górne152320:14
8.Odra Centrum Wodzisław Śl.151823:16
9.Radziechowy-Wieprz151817:16
10.Unia Racibórz151819:19
11.Goczałkowice151716:20
12.Dąb Gaszowice151619:38
13.Wilki Wilcza151520:26
14.Podbeskidzie B-B II151320:32
15.Spójnia Landek151010:22
16.Płomień Połomia15410:48

Zapowiedź XVI kolejki (16/17.03.2019)

Tyski Sport II – Polonia Łaziska Górne (sb 11:00), Czechowice-Dziedzice – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 14:30), Unia Racibórz – Płomień Połomia (sb 15:30), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Spójnia Landek (sb 15:30), Decor Bełk – Radziechowy-Wieprz (sb 15:30), Czaniec – Dąb Gaszowice (sb 15:30), Wilki Wilcza – Drzewiarz Jasienica (sb 15:30), Goczałkowice – Kuźnia Ustroń (nd 13:00).