Niedziela, 20 października 2019

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

Odra dopięła swego! Promuje się na billbordach!

11.03.2019 19:23 | 2 komentarze | kozz

Występująca w klasie okręgowej Odra Wodzisław jeszcze zeszłego lata chciała promować się na billbordach, zapraszając w ten sposób na swoje mecze. W rundzie jesiennej promocji nie było, ale od rundy wiosennej piłkarze Odry z dumą zapraszają kibiców na spotkania rozgrywane przy Bogumińskiej.

Odra dopięła swego! Promuje się na billbordach!
Na zdjęciu od lewej piłkarze Odry: Alexander Turkson, Krzysztof Krzyżok i Patryk Dudziński. / fot. Odra Wodzisław
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Rozpoczęliśmy promocję pierwszego domowego meczu rundy wiosennej. Pojawienie się w przestrzeni miejskiej reklamy takiego kalibru zaskoczyło chyba nawet tych, którzy widnieją na billboardach - poinformowała strona Odry.

W Wodzisławiu Śląskim pojawiło się 6 billboardów zapraszających na mecz Odry Wodzisław z Naprzodem Borucin zaplanowany na godzinę 17:00 w sobotę 23 marca. -  Miło nam poinformować, że ten mecz został również objęty Patronatem Prezydenta Miasta Wodzisław Śląski – Mieczysława Kiecy. Mamy nadzieję, że taka forma promocji spodoba się kibicom Odry i na stałe zagości w lokalnej przestrzeni miejskiej. Wkrótce dalsze działania promocyjne - czytamy na stronie Odry.

Odra jest liderem grupy III w katowickiej klasie okręgowej. Pierwszy mecz w rundzie wiosennej zagra na wyjeździe w Krzyżanowicach już w najbliższą sobotę.