Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Gol w doliczonym czasie gry dał trzy punkty Decorowi

Decor Bełk wygrał na wyjeździe z LKS-em Goczałkowice-Zdrój 2:1, a decydujący gol padł w doliczonym czasie gry z rzutu karnego.

Gol w doliczonym czasie gry dał trzy punkty Decorowi
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Po pierwszej połowie Decor Bełk wygrywał po bramce Damiana Olczaka. W drugiej części gry gospodarze wyrównali i wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów. Tymczasem w doliczonym czasie gry sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał Olczak.

Decor Bełk zajmuje trzecie miejsce w II grupie IV ligi. Ma na koncie 33 punkty, o trzy mniej od prowadzącego LKS-u Czaniec. Druga Kuźnia Ustroń ma dwa "oczka" więcej.

LKS Goczałkowice-Zdrój - Decor Bełk 1:2 (0:1)

Bramki dla Bełku: Olczak 12., 90.

Decor: Mateusz Łobaczewski – Michał Stryczek, Patryk Lach, Dawid Grabiec, Piotr Groborz, Dawid Semeniuk, Grzegorz Jasiczek (58. Bartosz Wójcik), Łukasz Spórna (54. Robert Dymowski), Karol Paryła (65. Andrzej Niewiedział), Wojciech Rasek (54. Wojciech Barnik), Damian Olczak.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].