Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

SWD Wodzisław wygrywa ze Ślęzą Wrocław

W meczu ligi juniorek kobiet SWD Wodzisław Śląski wygrał ze Ślęzą Wrocław.

SWD Wodzisław wygrywa ze Ślęzą Wrocław

SWD Wodzisław Śląski - Ślęza Wrocław 3-1 (2-1)

SWD: Dominika Komajda - Zuzanna Karwowska (Kinga Przeciszewska), Katarzyna Jaszek, Sonia Nierychło, Zuzia Przeciszewska (Gabriela Niemiec) - Katarzyna Psota (Aleksandra Szołucha), Paulina Zawadzka (Oliwia Kąsek), Roksana Kryspin (Aleksandra Szypuła) - Katja Skupień, Roksana Gulec - Nicole Jendrzejczyk

Bramki w SWD: 2 x Roksana Gulec, 1 x Katja Skupień

Ślęza Wrocław: Emilia Osowiecka, Zuzanna Dobies, Oliwia Szewczyk, Zuzanna Kogutek, Zuzanna Frączkiewicz, Natalia Jaremkiewicz, Gabriela Igałowicz, Katarzyna Gaber, Wiktoria Tyza, Zuzanna Rabenda, Karina Kruk

Pewne zwycięstwo drużyny w drugim meczu ligi juniorek. Początek był nerwowy, bo padła bramka na 1-0 dla Ślęzy, strzał z dalekiej odległości zaskoczył bramkarkę. Dosyć długo SWD układało sobie grę by wypracować sytuacje bramkowe. Dopiero wspaniałe zagranie Roksany Gulec do wbiegającej w pole karne Katji Skupień, która uderzyła z pierwszej piłki, przyniosło remis. W końcówce pierwszej połowy niesamowitym rajdem popisała się Nicole Jendrzejczyk, która ograła trzy obrończynie Ślęzy i z wydawałoby się pozycji niemożliwej dośrodkowała do Roksany Gulec, która strzeliła gola głową.

W drugiej połowie grające znakomite spotkanie piłkarki Ślęzy nieco opadły z sił i przewaga SWD była już dużo większa. Ale trafić udało się tylko raz. Po faulu na Katji Skupień fenomenalnym strzałem pod poprzeczkę popisała się Roksana Gulec. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].