SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Piłkarska wiosna w całej okazałości zagościła wreszcie na większości lokalnych boisk. Sporo drużyn nie złapało jeszcze właściwego rytmu bieżących rozgrywek, dlatego dużo spotkań zakończyło się zaskakującymi rezultatami. Zapraszamy do lektury.
I liga (PZPN)
Wyniki XXVI kolejki (29/30.03.2019)
- Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie 1:1 (1:0)
- Odra Opole – Gieksa Katowice 0:4 (0:3)
- Tyski Sport – Bytovia Bytów 1:0 (1:0)
- ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 (2:0)
- Raków Częstochowa – Garbarnia Kraków 1:0 (1:0)
- Wigry Suwałki – Stal Mielec 0:1 (0:1)
- Sandecja Nowy Sącz – Warta Poznań 2:1 (1:0)
- Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów 3:0 (1:0)
- Chojniczanka Chojnice – Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Raków Częstochowa | 26 | 61 | 43:11 |
2. | ŁKS Łódź | 25 | 49 | 42:18 |
3. | Stal Mielec | 25 | 44 | 34:16 |
4. | Sandecja Nowy Sącz | 25 | 43 | 25:14 |
5. | Podbeskidzie B-B | 25 | 35 | 36:32 |
6. | Puszcza Niepołomice | 25 | 35 | 27:29 |
7. | Tyski Sport | 26 | 34 | 34:31 |
8. | Chojniczanka Chojnice | 25 | 33 | 33:33 |
9. | GKS Jastrzębie | 25 | 33 | 29:32 |
10. | Termalica Nieciecza | 25 | 32 | 34:36 |
11. | Odra Opole | 25 | 30 | 35:42 |
12. | Chrobry Głogów | 25 | 29 | 17:26 |
13. | Bytovia Bytów | 25 | 28 | 34:32 |
14. | Stomil Olsztyn | 26 | 28 | 26:32 |
15. | Warta Poznań | 26 | 28 | 25:36 |
16. | Wigry Suwałki | 26 | 26 | 27:40 |
17. | Gieksa Katowice | 25 | 24 | 22:34 |
18. | Garbarnia Kraków | 26 | 20 | 18:47 |
Zapowiedź zaległych meczów XXV kolejki (03.04.2019)
Stal Mielec – Sandecja Nowy Sącz (śr 17:45), Termalica Nieciecza – GKS Jastrzębie (śr 18:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice (śr 18:00), Chrobry Głogów – Odra Opole (śr 18:00), Bytovia Bytów – ŁKS Łódź (śr 18:00), Gieksa Katowice – Chojniczanka Chojnice (śr 19:30).
Zapowiedź XXVII kolejki (06/07.04.2019)
Stal Mielec – Raków Częstochowa (sb 15:00), Warta Poznań – Wigry Suwałki (sb 16:00), Bytovia Bytów – Sandecja Nowy Sącz (sb 16:00), Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice (sb 18:00), Garbarnia Kraków – GKS Jastrzębie (nd 15:00), Gieksa Katowice – Chrobry Głogów (nd 16:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Tyski Sport (nd 17:45), Termalica Nieciecza – Odra Opole (nd 18:00), ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice (nd 19:08).
II liga (PZPN)
Wyniki XXVI kolejki (27/31.03.2019)
- ROW Rybnik – Siarka Tarnobrzeg 1:1 (1:1)
- Znicz Pruszków – Ruch Chorzów 1:0 (1:0)
- Rozwój Katowice – GKS Bełchatów 0:0
- Stal Stalowa Wola – Skra Częstochowa 1:4 (0:1)
- Resovia Rzeszów – Pogoń Siedlce 1:3 (1:2)
- Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz 0:0
- Elana Toruń – Błękitni Stargard 2:1 (0:1)
- Górnik Łęczna – Widzew Łódź 0:0
- Gryf Wejherowo – Radomiak Radom 0:3 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radomiak Radom | 26 | 50 | 57:20 |
2. | Widzew Łódź | 25 | 46 | 39:20 |
3. | Olimpia Grudziądz | 26 | 44 | 52:35 |
4. | Elana Toruń | 26 | 44 | 37:23 |
5. | GKS Bełchatów | 26 | 42 | 28:15 |
6. | Górnik Łęczna | 26 | 39 | 39:42 |
7. | Stal Stalowa Wola | 26 | 37 | 38:38 |
8. | Znicz Pruszków | 26 | 37 | 40:45 |
9. | Skra Częstochowa | 26 | 35 | 25:36 |
10. | Pogoń Siedlce | 26 | 34 | 41:36 |
11. | Resovia Rzeszów | 25 | 34 | 32:36 |
12. | Błękitni Stargard | 26 | 28 | 31:45 |
13. | Ruch Chorzów | 26 | 27 | 29:32 |
14. | Rozwój Katowice | 26 | 27 | 30:39 |
15. | Gryf Wejherowo | 26 | 27 | 32:48 |
16. | Siarka Tarnobrzeg | 25 | 26 | 23:40 |
17. | ROW Rybnik | 25 | 24 | 22:32 |
18. | Olimpia Elbląg | 24 | 23 | 18:31 |
Zapowiedź zaległego meczu XXI kolejki (03.04.2019)
Resovia Rzeszów – ROW Rybnik (śr 16:00).
Zapowiedź XXVII kolejki (06/07.04.2019)
Błękitni Stargard – Widzew Łódź (sb 15:00), Radomiak Radom – ROW Rybnik (sb 16:00), Skra Częstochowa – Gryf Wejherowo (sb 16:00), Pogoń Siedlce – Elana Toruń (sb 16:00), Siarka Tarnobrzeg – Resovia Rzeszów (sb 16:00), Ruch Chorzów – Stal Stalowa Wola (sb 18:00), Olimpia Grudziądz – Rozwój Katowice (sb 18:00), Olimpia Elbląg – Górnik Łęczna (sb 18:00), GKS Bełchatów – Znicz Pruszków (nd 13:05).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XVIII kolejki (30/31.03.2019)
- Decor Bełk – Dąb Gaszowice 5:0 (1:0)
- Unia Racibórz – Kuźnia Ustroń 1:5 (0:0)
- Odra Centrum Wodzisław Śląski – Goczałkowice 2:1 (0:0)
- Wilki Wilcza – Płomień Połomia 3:2 (2:0)
- Czaniec – Drzewiarz Jasienica 0:0
- Czechowice-Dziedzice – Spójnia Landek 0:1 (0:0)
- Radziechowy-Wieprz – Polonia Łaziska Górne 1:2 (0:2)
- Tyski Sport II – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:0 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Kuźnia Ustroń | 18 | 38 | 41:17 |
2. | Czaniec | 18 | 37 | 30:11 |
3. | Decor Bełk | 18 | 36 | 35:22 |
4. | Drzewiarz Jasienica | 18 | 33 | 32:18 |
5. | Tyski Sport II | 18 | 33 | 32:23 |
6. | Polonia Łaziska Górne | 18 | 29 | 23:16 |
7. | Czechowice-Dziedzice | 18 | 27 | 31:22 |
8. | Wilki Wilcza | 18 | 24 | 28:29 |
9. | Radziechowy-Wieprz | 18 | 22 | 22:20 |
10. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 18 | 21 | 27:22 |
11. | Unia Racibórz | 18 | 19 | 24:29 |
12. | Dąb Gaszowice | 18 | 18 | 21:45 |
13. | Goczałkowice | 18 | 17 | 18:26 |
14. | Spójnia Landek | 18 | 17 | 15:25 |
15. | Podbeskidzie B-B II | 18 | 16 | 23:35 |
16. | Płomień Połomia | 18 | 7 | 16:58 |
Zapowiedź XIX kolejki (06.04.2019)
Polonia Łaziska Górne – Dąb Gaszowice (sb 11:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Czaniec (sb 11:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Decor Bełk (sb 17:00), Płomień Połomia – Tyski Sport II (sb 17:00), Goczałkowice – Unia Racibórz (sb 17:00), Spójnia Landek – Wilki Wilcza (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Czechowice-Dziedzice (sb 17:00).