Sobota, 25 maja 2019

imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

RSS

Concordia traci punkty, ŁTS Łabędy odjeżdża

01.04.2019 12:58 | 0 komentarzy | adi

ŁTS Łabędy wykorzystał remis Concordii Knurów i uciekł na odległość dwóch punktów w A klasie podokręgo Zabrze. Rozgrywki wznowiła zabrzańska C klasa.

Concordia traci punkty, ŁTS Łabędy odjeżdża
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majer Klasa A (Podokręg Zabrze)

Wyniki XX kolejki (30-31.03.2019)

  • Młodość Rudno - Start Sierakowice 2:4
  • Burza Borowa Wieś - Concordia Knurów 1:1
  • Carbo Gliwice - ŁTS Łabędy 1:4
  • Społem Zabrze - Zryw Radonia 0:2
  • Zaborze Zabrze - Gwarek Zabrze 0:0
  • Zamkowiec Toszek - Orzeł Stanica 2:3
  • Gwiazda Chudów - Olimpia Pławniowice 4:0
  • Sokół Łany Wielkie - Naprzód Żernica 3:1
  • Ruch Kozłów - pauza

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. ŁTS Łabędy 19 46 58:14
2. Concordia Knurów 19 44 58:16
3. Gwiazda Chudów 19 38 44:23
4. Start Sierakowice 19 34 52:35
5. Burza Borowa Wieś 19 31 42:43
6. Gwarek Zabrze 19 29 29:18
7. Zryw Radonia 19 28 39:31
8. Naprzód Żernica 18 28 30:29
9. Młodość Rudno 18 28 34:36
10. Sokół Łany Wielkie 19 27 36:39
11. Olimpia Pławniowice 19 27 28:32
12. Ruch Kozłów 18 24 40:35
13. Zamkowiec Toszek 19 24 29:37
14. Zaborze Zabrze 19 23 30:36
15. Orzeł Stanica 19 15 28:60
16. Carbo Gliwice 19 11 23:60
17. Społem Zabrze 19 4 17:70

Zapowiedź XXI kolejki (6-7.04.2019)

Ruch Kozłów - Start Sierakowice, Naprzód Żernica - Gwiazda Chudów, Olimpia Pławniowice - Zamkowiec Toszek, Orzeł Stanica - Zaborze Zabrze, Gwarek Zabrze - Społem Zabrze, Zryw Radonia - Carbo Gliwice, ŁTS Łabędy - Burza Borowa Wieś, Concordia Knurów - Młodość Rudno , Sokół Łany Wielkie - pauza

Sushi Kushi Klasa B (Podokręg Zabrze)

Wyniki XV kolejki (30-31.03.2019)

  • Amator Rudziniec - Pogoń Ziemięcice 3:1
  • Quo Vadis Makoszowy - LKS 45 Bujaków 5:1
  • Piast Pawłów - Walka Zabrze 1:2
  • Start Kleszczów - Wilki II Wilcza 5:0
  • Tempo Paniówki - Naprzód Świbie 3:0
  • Victoria Pilchowice - Ruch II Kozłów 3:4
  • Orły Bojszów - Drama Kamieniec 1:3

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Tempo Paniówki 15 36 52:16
2. Walka Zabrze 15 34 35:18
3. Victoria Pilchowice 15 30 42:16
4. Start Kleszczów 15 25 41:30
5. Drama Kamieniec 15 23 33:36
6. Naprzód Świbie 15 22 36:26
7. Quo Vadis Makoszowy 15 21 41:43
8. Ruch II Kozłów 15 18 29:40
9. Piast Pawłów 15 16 21:25
10. Wilki II Wilcza 15 16 24:38
11. Amator Rudziniec 15 16 25:48
12. Pogoń Ziemięcice 15 14 21:31
13. Orły Bojszów 15 12 27:36
14. LKS 45 Bujaków 15 11 28:52

Zapowiedź XVI kolejki (6-7.04.2019)

Walka Zabrze - Orły Bojszów, Drama Kamieniec - LKS 45 Bujaków, Quo Vadis Makoszowy - Victoria Pilchowice, Ruch II Kozłów - Tempo Paniówki, Naprzód Świbie - Start Kleszczów, Wilki II Wilcza - Pogoń Ziemięcice, Amator Rudziniec - Piast Pawłów

Klasa C (Podokręg Zabrze)

Wyniki XII kolejki (30-31.03.2019)

  • Kłodnica Gliwice - MSPN Górnik Zabrze 4:0
  • Leśnik Łącza - Ślązak Bycina 0:2
  • Sośnica II Gliwice - Naprzód Łubie 1:0
  • Korona Bargłówka - Tempo II Paniówki 2:2
  • Burza II Borowa Wieś - Orzeł Paczyna 2:4
  • Concordia II Knurów - pauza

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Ślązak Bycina 11 29 36:12
2. Orzeł Paczyna 11 24 40:22
3. Sośnica II Gliwice 11 20 32:17
4. Kłodnica Gliwice 11 17 35:24
5. Concordia II Knurów 10 15 28:32
6. Burza II Borowa Wieś 11 14 24:25
7. Korona Bargłówka 11 13 32:27
8. Leśnik Łącza 11 12 23:35
9. Naprzód Łubie 11 11 11:18
10. MSPN Górnik Zabrze 11 8 14:32
11. Tempo II Paniówki 11 7 12:43

Zapowiedź XIII kolejki (6-7.04.2019)

Concordia II Knurów - MSPN Górnik Zabrze, Orzeł Paczyna - Korona Bargłówka, Tempo II Paniówki - Sośnica II Gliwice, Naprzód Łubie - Leśnik Łącza, Ślązak Bycina - Kłodnica Gliwice, Burza II Borowa Wieś - pauza