Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia przegrała i jest coraz niżej

Unia Racibórz przegrała 1:2 z LKS-em Goczałkowice-Zdrój i jest już na 14. miejscu.

Unia przegrała i jest coraz niżej

Wszystkie bramki padły w ostatnim kwadransie gry. Gospodarze objęli prowadzenie po kontrze, którą strzałem z 20 metrów wykończył Marek Janda. Unii udało się szybko wyrównać po rzucie wolnym. Po dośrodkowaniu Rafała Chałupińskiego głową na listę strzelców wpisał się Mateusz Kocot.

Obie drużyny walczyły o zdobycie drugiego gola. Raciborzanie mogli objąć prowadzenie po dobrej okazji Pawła Woniakowskiego, gospodarze z kolei trafili w słupek. Wygrał jednak LKS. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Mateusz Piesiur, który uderzeniem z kilku metrów pokonał bramkarza Unii. Zespół z Raciborza spadł na 14. miejsce w tabeli. Sytuacja jest coraz trudniejsza.

LKS Goczałkowice-Zdrój - Unia Racibórz 2:1 (0:0)

Bramki: Janda 76., Piesiur 85. - Kocot 82.

Unia: Kapusta - Sobek, Goły, Woniakowski, Miąsik - Tront, Radoń, Wawoczny (60. Migus), Lorenc- Chałupiński - Kocot.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~xxxy (188.137. * .235) 07.04.2019 13:26

Trzeba przyznać że i tak dzielnie walcza, ale dzieciakami raczej 4 ligi nie utrzymają.

~Realniepatzac (37.30. * .0) 07.04.2019 10:26

Dalej nie kumacie że z nową Odrą to był żart? Unia sobie poradzi, czy w 4 czy w okręgowej ale będzie Unia. Trzeba stawiać na tą całą młodzież, w końcu to zatrybi

~Pytam_ (83.10. * .29) 07.04.2019 10:05

To może ODRA RACIBÓRZ