Czwartek, 18 kwietnia 2019

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

14.04.2019 20:13 | 0 komentarzy | (ak)

GKS Jastrzębie pokonał wyżej notowaną Stal Mielec i umocnił się w górnych rejonach tabeli. ROW Rybnik tylko zremisował ze Skrą Częstochowa i nadal dryfuje w okolicach strefy spadkowej. W niższych klasach rozgrywkowych znów dużo niespodzianek, a nawet sensacji. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XXVIII kolejki (12/14.04.2019)

  • GKS Jastrzębie – Stal Mielec 1:0 (0:0)
  • Tyski Sport – ŁKS Łódź 0:2 (0:1)
  • Odra Opole – Stomil Olsztyn 2:2 (0:0)
  • Raków Częstochowa – Warta Poznań 3:0 (0:0)
  • Puszcza Niepołomice – Gieksa Katowice 1:2 (1:2)
  • Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 (1:0)
  • Wigry Suwałki – Bytovia Bytów 4:2 (1:0)
  • Chrobry Głogów – Termalica Nieciecza 0:1 (0:0)
  • Chojniczanka Chojnice – Garbarnia Kraków 5:1 (2:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raków Częstochowa286447:14
2.ŁKS Łódź285546:19
3.Stal Mielec284837:18
4.Sandecja Nowy Sącz284828:15
5.Podbeskidzie B-B284141:35
6.GKS Jastrzębie284031:32
7.Termalica Nieciecza283938:36
8.Chojniczanka Chojnice283840:36
9.Puszcza Niepołomice283830:34
10.Tyski Sport283434:35
11.Odra Opole283439:48
12.Warta Poznań283126:39
13.Stomil Olsztyn283028:34
14.Chrobry Głogów283020:31
15.Bytovia Bytów282937:39
16.Gieksa Katowice282928:39
17.Wigry Suwałki282931:43
18.Garbarnia Kraków282019:53

Zapowiedź XXIX kolejki (18/20.04.2019)

Bytovia Bytów – Raków Częstochowa (cz 18:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wigry Suwałki (cz 18:00), Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów (cz 19:45), ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz (pt 20:30), Garbarnia Kraków – Odra Opole (sb 13:00), Warta Poznań – GKS Jastrzębie (sb 16:00), Termalica Nieciecza – Gieksa Katowice (sb 16:30), Stal Mielec – Chojniczanka Chojnice (sb 17:30), Tyski Sport – Puszcza Niepołomice (sb 18:00).


II liga (PZPN)

Wyniki XXVIII kolejki (12/14.04.2019)

  • ROW Rybnik – Skra Częstochowa 0:0
  • Rozwój Katowice – Olimpia Elbląg 0:1 (0:0)
  • Gryf Wejherowo – Ruch Chorzów 3:2 (1:1)
  • Elana Toruń – Siarka Tarnobrzeg 4:2 (2:1)
  • Górnik Łęczna – Błękitni Stargard 1:1 (1:1)
  • Stal Stalowa Wola – GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
  • Znicz Pruszków – Olimpia Grudziądz 2:1 (2:0)
  • Resovia Rzeszów – Radomiak Radom 1:0 (1:0)
  • Widzew Łódź – Pogoń Siedlce 1:1 (1:0)

Wynik zaległego meczu XVIII kolejki (10.04.2019)

  • Olimpia Elbląg – Widzew Łódź 1:1 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radomiak Radom285157:21
2.Widzew Łódź284941:22
3.Olimpia Grudziądz284756:37
4.Elana Toruń284741:27
5.GKS Bełchatów284531:16
6.Stal Stalowa Wola284140:39
7.Górnik Łęczna284040:45
8.Znicz Pruszków284042:49
9.Skra Częstochowa283927:37
10.Pogoń Siedlce283844:37
11.Resovia Rzeszów283734:39
12.Olimpia Elbląg273022:32
13.Błękitni Stargard283032:46
14.Gryf  Wejherowo283036:52
15.ROW Rybnik282923:32
16.Siarka Tarnobrzeg272927:45
17.Ruch Chorzów282832:36
18.Rozwój Katowice282730:43

Zapowiedź zaległego meczu XXI kolejki (17.04.2019)

Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg (śr 16:00).

Zapowiedź XXIX kolejki (18/20.04.2019)

Rozwój Katowice – Górnik Łęczna (cz 16:00), Siarka Tarnobrzeg – Widzew Łódź (sb 13:00), Radomiak Radom – Elana Toruń (sb 13:05), Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard (sb 13:30), Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków (sb 15:00), Skra Częstochowa – Resovia Rzeszów (sb 16:00), GKS Bełchatów – Gryf Wejherowo (sb 17:00), Ruch Chorzów – ROW Rybnik (sb 18:00), Olimpia Grudziądz – Stal Stalowa Wola (sb 18:00).


IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki XX kolejki (13/14.04.2019)

  • Decor Bełk – Polonia Łaziska Górne 2:4 (0:1)
  • Dąb Gaszowice – Drzewiarz Jasienica 0:1 (0:0)
  • Unia Racibórz – Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:1 (1:1)
  • Czaniec – Płomień Połomia 3:0 (2:0)
  • Wilki Wilcza – Kuźnia Ustroń 1:0 (1:0)
  • Goczałkowice – Czechowice-Dziedzice 0:0
  • Radziechowy-Wieprz – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:1 (0:0)
  • Tyski Sport II – Spójnia Landek 1:1 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kuźnia Ustroń204143:19
2.Czaniec204033:12
3.Drzewiarz Jasienica203734:19
4.Decor Bełk203739:28
5.Tyski Sport II203735:25
6.Polonia Łaziska Górne203328:19
7.Czechowice-Dziedzice202832:24
8.Wilki Wilcza202731:32
9.Radziechowy-Wieprz202323:22
10.Odra Centrum Wodzisław Śl.202230:26
11.Unia Racibórz202227:32
12.Podbeskidzie B-B II202225:35
13.Goczałkowice202120:27
14.Spójnia Landek202119:28
15.Dąb Gaszowice201922:47
16.Płomień Połomia20717:63

Zapowiedź XXI kolejki (20.04.2019)

Decor Bełk – Unia Racibórz (sb 13:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Czechowice-Dziedzice (sb 13:00), Płomień Połomia – Radziechowy-Wieprz (sb 13:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Dąb Gaszowice (sb 13:00), Goczałkowice – Wilki Wilcza (sb 13:00), Kuźnia Ustroń – Tyski Sport II (sb 13:00), Spójnia Landek – Czaniec (sb 13:00), Drzewiarz Jasienica – Polonia Łaziska Górne (sb 13:00).