SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Ostatnia prosta każdych rozgrywek piłkarskich jest zawsze bardzo ciekawa. Rezultaty najważniejszych spotkań, w których decydują się kwestie awansów i spadków, często powodują szereg zawirowań. Podobnie było i tym razem, co może cieszyć sympatyków futbolu. Zapraszamy do lektury.
I liga (PZPN)
Wyniki XXXIII kolejki (11.05.2019)
- Warta Poznań – Gieksa Katowice 0:1 (0:1)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała – Odra Opole 3:1 (0:1)
- Sandecja Nowy Sącz – Raków Częstochowa 2:2 (1:0)
- Bytovia Bytów – Chrobry Głogów 1:1 (1:0)
- Stal Mielec – Termalica Nieciecza 5:4 (1:2)
- ŁKS Łódź – Chojniczanka Chojnice 2:0 (1:0)
- Garbarnia Kraków – Stomil Olsztyn 0:2 (0:0)
- Wigry Suwałki – Puszcza Niepołomice 2:1 (0:0)
- Tyski Sport – GKS Jastrzębie 2:1 (1:0) mecz został rozegrany 01.05.2019 r.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Raków Częstochowa | 33 | 70 | 53:20 |
2. | ŁKS Łódź | 33 | 68 | 55:20 |
3. | Stal Mielec | 33 | 61 | 54:26 |
4. | Sandecja Nowy Sącz | 33 | 55 | 35:24 |
5. | Tyski Sport | 33 | 47 | 47:37 |
6. | Podbeskidzie B-B | 33 | 47 | 51:45 |
7. | GKS Jastrzębie | 33 | 45 | 38:38 |
8. | Termalica Nieciecza | 33 | 43 | 44:46 |
9. | Puszcza Niepołomice | 33 | 41 | 34:43 |
10. | Stomil Olsztyn | 33 | 40 | 36:38 |
11. | Chojniczanka Chojnice | 33 | 39 | 45:48 |
12. | Odra Opole | 33 | 39 | 44:55 |
13. | Warta Poznań | 33 | 39 | 31:42 |
14. | Chrobry Głogów | 33 | 38 | 28:38 |
15. | Gieksa Katowice | 33 | 37 | 33:43 |
16. | Bytovia Bytów | 33 | 34 | 43:49 |
17. | Wigry Suwałki | 33 | 34 | 38:55 |
18. | Garbarnia Kraków | 33 | 21 | 19:61 |
Zapowiedź XXXIV kolejki (18.05.2019)
GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz (sb 17:30), Raków Częstochowa – Wigry Suwałki (sb 17:30), Gieksa Katowice – Bytovia Bytów (sb 17:30), Odra Opole – ŁKS Łódź (sb 17:30), Chojniczanka Chojnice – Tyski Sport (sb 17:30), Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała (sb 17:30), Puszcza Niepołomice – Garbarnia Kraków (sb 17:30), Stomil Olsztyn – Stal Mielec (sb 17:30), Termalica Nieciecza – Warta Poznań (sb 17:30).
II liga (PZPN)
Wyniki XXXIII kolejki (11/12.05.2019)
- Rozwój Katowice – ROW Rybnik 2:4 (0:3)
- Ruch Chorzów – Błękitni Stargard 1:1 (0:0)
- Skra Częstochowa – Pogoń Siedlce 2:1 (2:0)
- Olimpia Grudziądz – Elana Toruń 2:1 (0:0)
- Olimpia Elbląg – Resovia Rzeszów 0:1 (0:0)
- Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo 1:4 (1:2)
- Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna 2:1 (2:1)
- Radomiak Radom – Siarka Tarnobrzeg 5:0 (1:0)
- GKS Bełchatów – Widzew Łódź 3:1 (1:1)
Wynik przełożonego meczu XXXIV kolejki (08.05.2019)
- Widzew Łódź – Olimpia Grudziądz 1:2 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radomiak Radom | 33 | 59 | 65:23 |
2. | Olimpia Grudziądz | 34 | 59 | 65:44 |
3. | GKS Bełchatów | 33 | 57 | 41:22 |
4. | Elana Toruń | 33 | 56 | 50:35 |
5. | Widzew Łódź | 34 | 55 | 48:29 |
6. | Pogoń Siedlce | 33 | 48 | 53:42 |
7. | Stal Stalowa Wola | 33 | 48 | 44:44 |
8. | Resovia Rzeszów | 33 | 46 | 38:42 |
9. | Znicz Pruszków | 33 | 46 | 47:57 |
10. | Górnik Łęczna | 33 | 43 | 44:53 |
11. | Skra Częstochowa | 33 | 43 | 31:46 |
12. | Gryf Wejherowo | 33 | 40 | 48:58 |
13. | Błękitni Stargard | 33 | 40 | 41:51 |
14. | Olimpia Elbląg | 33 | 37 | 26:37 |
15. | Siarka Tarnobrzeg | 33 | 36 | 31:56 |
16. | ROW Rybnik | 33 | 35 | 30:41 |
17. | Ruch Chorzów | 33 | 32 | 37:43 |
18. | Rozwój Katowice | 33 | 31 | 35:51 |
Zapowiedź XXXIV kolejki (18/19.05.2019)
Górnik Łęczna – Radomiak Radom (sb 18:00), ROW Rybnik – Znicz Pruszków (nd 13:00), Pogoń Siedlce – Ruch Chorzów (nd 13:00), Resovia Rzeszów – Rozwój Katowice (nd 13:00), Siarka Tarnobrzeg – Skra Częstochowa (nd 13:00), Elana Toruń – Olimpia Elbląg (nd 13:00), Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola (nd 13:00), Błękitni Stargard – GKS Bełchatów (nd 13:00).
IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)
Wyniki XXV kolejki (11.05.2019)
- Unia Racibórz – Czaniec 0:2 (0:1)
- Wilki Wilcza – Decor Bełk 0:2 (0:1)
- Goczałkowice – Dąb Gaszowice 5:1 (0:0)
- Płomień Połomia – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:5 (1:2)
- Odra Centrum Wodzisław Śląski – Radziechowy-Wieprz 1:0 (0:0)
- Spójnia Landek – Drzewiarz Jasienica 1:2 (0:0)
- Czechowice-Dziedzice – Tyski Sport II 0:0
- Kuźnia Ustroń – Polonia Łaziska Górne 2:3 (1:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czaniec | 25 | 51 | 40:15 |
2. | Decor Bełk | 25 | 50 | 53:30 |
3. | Kuźnia Ustroń | 25 | 48 | 50:25 |
4. | Drzewiarz Jasienica | 25 | 46 | 42:27 |
5. | Tyski Sport II | 25 | 44 | 44:32 |
6. | Polonia Łaziska Górne | 24 | 42 | 37:25 |
7. | Czechowice-Dziedzice | 25 | 38 | 42:31 |
8. | Goczałkowice | 25 | 32 | 35:32 |
9. | Podbeskidzie B-B II | 25 | 32 | 33:39 |
10. | Wilki Wilcza | 25 | 31 | 36:43 |
11. | Radziechowy-Wieprz | 25 | 29 | 28:28 |
12. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 25 | 26 | 35:34 |
13. | Dąb Gaszowice | 25 | 25 | 32:60 |
14. | Unia Racibórz | 25 | 23 | 31:46 |
15. | Spójnia Landek | 24 | 22 | 23:37 |
16. | Płomień Połomia | 25 | 7 | 26:83 |
Zapowiedź XXVI kolejki (18/19.05.2019)
Decor Bełk – Płomień Połomia (sb 17:00), Dąb Gaszowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00), Radziechowy-Wieprz – Unia Racibórz (sb 17:00), Goczałkowice – Polonia Łaziska Górne (sb 17:00), Czaniec – Czechowice-Dziedzice (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Kuźnia Ustroń (sb 17:00), Tyski Sport II – Wilki Wilcza (nd 11:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Spójnia Landek (nd 16:00).