Niedziela, 20 października 2019

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

Bełk przegrał. Mistrzostwo IV ligi odjeżdża sprzed nosa

26.05.2019 13:16 | 3 komentarze | kozz

Dwa bardzo nieudane mecze za sobą mają piłkarze Decoru Bełk. Po zeszłotygodniowej porażce z ostatnim w tabeli Płomieniem Połomia, w niedzielę przegrali w Tychach z rezerwami GKS-u 0:4.

Bełk przegrał. Mistrzostwo IV ligi odjeżdża sprzed nosa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Decor spadł zatem na piąte miejsce, ale szanse na mistrzostwo IV ligi wciąż są, bo ekipa z Bełku traci tylko i aż 4 punkty. Kandydatów do pierwszego miejsca, które oznacza baraż jest pięciu. Lideruje LKS Czaniec (54 pkt), a za nim Drzewiarz Jasienica (52), Kuźnia Ustroń (51), GKS Tychy II (50) i Decor Bełk (50).

W czołówce wciąż może się wiele wydarzyć, bo w ostatnich trzech kolejkach sezonu 2018/19 dojdzie jeszcze do bezpośrednich meczów Czańca z Tychami, Czańca z Bełkiem i Ustronia z Bełkiem. Najwięcej na tym może skorzystać Drzewiarz Jasienica, który zmierzy się ze słabszymi drużynami.

GKS Tychy II - Decor Bełk 4:0 (2:0)

Wojciech Szumilas 23., 62., Michał Paluch 38., Dawid Kasprzyk 89.

Skład GKS Tychy II: Adrian Odyjewski - Dominik Połap, Mateusz Pańkowski, Łukasz Kopczyk, Arkadiusz Wolak, Kapcer Laskoś, Jan Biegański (85. Maciej Blach), Michał Paluch (81. Kamil Kokoszka), Kajetan Rutkowski (86. Mateusz Kurdziel), Wojciech Szumilas, Dawid Kasprzyk.

Skład Decoru Bełk: Mateusz Łobaczewski - Michał Stryczek, Dawid Grabiec, Patryk Lach, Marcin Mizia, Grzegorz Jasiczek (82. Bartosz Wójcik), Robert Dymowski, Łukasz Spórna (71. Sławomir Paluch), Wojciech Barnik, Wojciech Rasek, Damian Olczak.