Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dobra I połowa to za mało. Wyjazdowa porażka MTS-u Knurów

Kolejnej porażki w rozgrywkach grupy śląskiej III Ligi Kobiet doznały zawodniczki MTS-u Knurów. W Goczałkowicach-Zdroju lepsze okazały się od nich piłkarki miejscowego LKS-u, które wygrały 2:0.

Dobra I połowa to za mało. Wyjazdowa porażka MTS-u Knurów

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej emocji było nieco więcej. W przeciągu dwudziestu minut Magdalena Skiba-Mrzyk dwukrotnie pokonała bramkarza rywalek ustalając wynik na 2:0 dla zawodniczek z Goczałkowic-Zdroju. Dla przyjezdnych była to piętnasta porażka w siedemnastym rozegranym meczu. Knurowianki z 6 "oczkami" na koncie zamykają ligową tabelę. Do zakończenia rozgrywek pozostałe trzy kolejki spotkań.

LKS Gorzałkowice-Zdrój - MTS Knurów 2:0 (0:0)

Magdalena Skiba-Mrzyk 56., 76.

LKS: Anna Grobarczyk - Michalina Piasek, Magdalena Skiba-Mrzyk, Wiktoria Świgoń, Sandra Herok, Agnelika Tlałka, Julia Węglorz, Martyna Janaszak, Wiktoria Niemiec, Angelika Nowak, Sonia Szuściel

MTS: Weronika Słupik, Karolina Lenard, Roksana Kula, Kamila Gumieniak, Julia Włochowicz, Adrianna Czech, Wanesa Kapol, Anna Krawot, Paulina Laubach (55. Monika Matera), Martyna Maciaś, Barbara Pałac

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].