środa, 23 października 2019

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

Concordia Knurów zrobiła ważny krok w kierunku awansu

10.06.2019 13:30 | 1 komentarz | adi
Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 12:30

Concordia Knurów wygrała z Gwiazdą Chudów i na dwie kolejki przed końcem ma trzy punkty nad tym rywalem i zajmuje miejsce dające awans do klasy okręgowej. Tempo Paniówki ma już zapewniony awans do A klasy, z kolei z C klasy awansowały Orzeł Paczyna i Ślązak Bycina.

Concordia Knurów zrobiła ważny krok w kierunku awansu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majer Klasa A (Podokręg Zabrze)

Wyniki 32. kolejki (8-9.06.2019)

  • Pauza: Orzeł Stanica
  • Gwarek Zabrze - Olimpia Pławniowice 1:1
  • Zryw Radonia - Naprzód Żernica 0:0
  • ŁTS Łabędy - Sokół Łany Wielkie 4:4
  • Concordia Knurów - Gwiazda Chudów 2:1
  • Start Sierakowice - Zamkowiec Toszek 1:9
  • Ruch Kozłów - Zaborze Zabrze 0:3
  • Młodość Rudno - Społem Zabrze 2:5
  • Burza Borowa Wieś - Carbo Gliwice - nie odbył się

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. ŁTS Łabędy 30 68 94:32
2. Concordia Knurów 30 61 83:34
3. Gwiazda Chudów 30 58 74:36
4. Burza Borowa Wieś 30 52 72:61
5. Naprzód Żernica 30 52 63:44
6. Start Sierakowice 30 50 81:66
7. Młodość Rudno 30 48 66:61
8. Zaborze Zabrze 30 45 57:55
9. Zryw Radonia 30 42 58:55
10. Olimpia Pławniowice 31 42 46:53
11. Sokół Łany Wielkie 30 42 65:76
12. Gwarek Zabrze 30 41 40:36
13. Zamkowiec Toszek 30 37 60:68
14. Ruch Kozłów 30 31 55:68
15. Carbo Gliwice 29 21 37:94
16. Orzeł Stanica 30 20 40:90
17. Społem Zabrze 30 13 34:96

Zapowiedź 33. kolejki (11-12.06.2019)

Pauza: Burza Borowa Wieś, Carbo Gliwice - Młodość Rudno, Społem Zabrze - Ruch Kozłów, Zaborze Zabrze - Start Sierakowice, Zamkowiec Toszek - Concordia Knurów, Gwiazda Chudów - ŁTS Łabędy, Sokół Łany Wielkie - Zryw Radonia, Naprzód Żernica - Gwarek Zabrze, Olimpia Pławniowice - Orzeł Stanica

Sushi Kushi Klasa B (Podokręg Zabrze)

Wyniki 25. kolejki (8-9.06.2019)

  • Quo Vadis Makoszowy - Walka Zabrze 3:0
  • Ruch II Kozłów - Drama Kamieniec 6:1
  • Naprzód Świbie - Orły Bojszów 4:0
  • Wilki II Wilcza - LKS 45 Bujaków 2:9
  • Amator Rudziniec - Victoria Pilchowice 1:2
  • Piast Pawłów - Tempo Paniówki 3:0
  • Pogoń Ziemięcice - Start Kleszczów 4:4

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Tempo Paniówki 25 55 80:29
2. Walka Zabrze 25 54 55:31
3. Quo Vadis Makoszowy 25 51 78:49
4. Victoria Pilchowice 25 39 63:51
5. Start Kleszczów 25 39 63:49
6. Drama Kamieniec 25 38 49:58
7. Naprzód Świbie 25 34 57:49
8. Piast Pawłów 25 34 44:42
9. Pogoń Ziemięcice 25 30 43:51
10. Ruch II Kozłów 25 28 58:68
11. Wilki II Wilcza 25 27 39:68
12. Amator Rudziniec 25 25 33:67
13. LKS 45 Bujaków 25 25 55:76
14. Orły Bojszów 25 19 41:70

Zapowiedź 26. kolejki (15-16.06.2019)

Walka Zabrze - Pogoń Ziemięcice, Start Kleszczów - Piast Pawłów, Tempo Paniówki - Amator Rudziniec, Victoria Pilchowice - Wilki II Wilcza, LKS 45 Bujaków - Naprzód Świbie, Orły Bojszów - Ruch II Kozłów, Drama Kamieniec - Quo Vadis Makoszowy

Klasa C (Podokręg Zabrze)

Wyniki 21. kolejki (8-9.06.2019)

  • Pauza: Kłodnica Gliwice
  • MSPN Górnik Zabrze - Sośnica II Gliwice 5:2
  • Leśnik Łącza - Concordia II Knurów 2:12
  • Korona Bargłówka - Ślązak Bycina 2:4
  • Burza II Borowa Wieś - Naprzód Łubie 0:1
  • Orzeł Paczyna - Tempo II Paniówki 6:0

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Orzeł Paczyna 20 48 78:34
2. Ślązak Bycina 19 47 59:26
3. Concordia II Knurów 19 36 76:53
4. Kłodnica Gliwice 19 33 58:38
5. Sośnica II Gliwice 19 32 53:34
6. MSPN Górnik Zabrze 19 26 46:46
7. Burza II Borowa Wieś 19 21 37:47
8. Naprzód Łubie 19 19 22:38
9. Leśnik Łącza 19 17 41:77
10. Korona Bargłówka 19 16 44:58
11. Tempo II Paniówki 19 8 19:82

Zapowiedź 22. kolejki (15-16.06.2019)

Pauza: Orzeł Paczyna, Tempo II Paniówki - Burza II Borowa Wieś, Naprzód Łubie - Korona Bargłówka, Ślązak Bycina - Sośnica II Gliwice, MSPN Górnik Zabrze - Leśnik Łącza, Concordia II Knurów - Kłodnica Gliwice