środa, 23 października 2019

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

Piast w soboty, Górnik... w piątki i poniedziałki

11.06.2019 18:20 | 2 komentarze | adi

Ekstraklasa SA podała szczegółowy terminarz pierwszych czterech kolejek Lotto Ekstraklasy.

Piast w soboty, Górnik... w piątki i poniedziałki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Niezadowoleni mogą być pracujący kibice Górnika Zabrze - ich zespół... gra tylko w piątki i poniedziałki. Piast Gliwice z kolei czterokrotnie zagra w soboty.

Dokładne daty pierwszych kolejek Lotto Ekstraklasy

1. kolejka 2019/20

Piątek, 19 lipca

  • Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok (18:00)
  • ŁKS Łódź – Lechia Gdańsk (20:30)

Sobota, 20 lipca

  • Raków Częstochowa – Korona Kielce (15:00)
  • Wisła Kraków – Śląsk Wrocław (17:30, TVP)
  • Piast Gliwice – Lech Poznań (20:00)

Niedziela, 21 lipca

  • KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia (15:00)
  • Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (17:30)

Poniedziałek, 22 lipca

  • Wisła Płock – Górnik Zabrze (18:00)

2. kolejka 2019/20

Piątek, 26 lipca

  • Górnik Zabrze – KGHM Zagłębie Lubin (18:00)
  • Lech Poznań – Wisła Płock (20:30, TVP)

Sobota, 27 lipca

  • Śląsk Wrocław – Piast Gliwice (17:30)
  • Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa (20:00)

Niedziela, 28 lipca

  • Korona Kielce – Legia Warszawa (15:00)
  • Cracovia – ŁKS Łódź (17:30)
  • Lechia Gdańsk – Wisła Kraków (17:30)

Poniedziałek, 29 lipca

  • Pogoń Szczecin – Arka Gdynia (18:00)

3. kolejka 2019/20

Piątek, 2 sierpnia

  • Arka Gdynia – Korona Kielce (18:00)
  • KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok (20:30)

Sobota, 3 sierpnia

  • Piast Gliwice – Pogoń Szczecin (17:30)
  • ŁKS Łódź – Lech Poznań (20:00)

Niedziela, 4 sierpnia

  • Wisła Płock – Lechia Gdańsk (15:00)
  • Legia Warszawa – Śląsk Wrocław (17:30)
  • Raków Częstochowa – Cracovia (17:30)

Poniedziałek, 5 sierpnia

  • Wisła Kraków – Górnik Zabrze (18:00, TVP)

4. kolejka 2019/20

Piątek, 9 sierpnia

  • Górnik Zabrze – Raków Częstochowa (18:00)
  • Lech Poznań – Śląsk Wrocław (20:30)

Sobota, 10 sierpnia

  • Pogoń Szczecin – Wisła Kraków (15:00)
  • KGHM Zagłębie Lubin – Arka Gdynia (17:30)
  • ŁKS Łódź – Piast Gliwice (20:00)

Niedziela, 11 sierpnia

  • Cracovia – Korona Kielce (15:00)
  • Wisła Płock – Legia Warszawa (17:30, TVP)

Poniedziałek, 12 sierpnia

  • Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok (18:00)